0

Hhahahhahah :D czyli Real 9 straconych bramek więcej niż Elche parodia :D

0

Dzisiaj Real pewnie zleje Elche i Real juz nie bedzie na 1 miejscu egzekfo z Elche w liczbie straconych bramek :D

0

Mówiłem ze strzeli!!!!

0

Więcej sie mówi o Munirze a to Sandro robi furorę :D

1

jprdl temu zawsze cos sie dzieje :/

0

dla tewgo moi drodzy ściągnęliśmy Ivana!!!! moze nie gra dzisiaj najlepiej ale strzelic strzelił !!!!!!! brawo Ivan!!!

0

I tak wole Ter Stegena ale Bravo narazie nic nie można zarzucić :D

2

Chciałbym w to wierzyć :D ale jestem za niech strzeli niech zamknął japy

0

Czy tylko ja juz mam czasami dość i chce zeby juz wrócił Suarez??

0

Czyli Douglas nie zagra :/ To kiedy ma w końcu zadebiutować po co on jest kupiony do zapełnienia dziury w kadrze po kim???od tego są inni ja chciałbym w końcu zobaczyć naszego nowego bocznego obrońce :/ Jeszcze jakby Neymar dzisiaj na ławce usiadł a Munir w pierwszym grał to jebnąłbym :/

0

cos czuje ze Roberto dzisiaj poza kadrą meczową

0

Oczywiście wolałbym Ter Stegena ale Bravo prezentuje sie ok pewnie w bramce takze mysle ze narazie nie ma co do niego wątpliwości to co ma broni troche szczęścia ale to Ter Stegen jest moim faworytem!!

0

Wierz zawsze jest możliwos zmiany klubu mozesz zacząć kibicować Chelsea napewno sie nikt nie obrazi a wręcz przeciwnie...co było to było

0

Ważne 3 punkty nie srajcie ja tam bardziej jestem ciekawy jak to bedzie wyglądało z Levante...Douglas po faulu na Alvesu sie rozgrzewał a mimo i tak nie wszedł i jestem ciekawy czy z Levante zagra w pierwszym czy jak.Tak samo ciekawi mnie czy na Levante bedzie gotowy Vermaelen!!bard\zo chciałbym ich zobaczyc narazie nasze transfery są strzałem w 10 Mathieu,Rakitic,Ter Stegen Bravo narazie ok zobaczymy jeszcze 3 zostało :D

0

Ja was nie rozumiem piszecie ooo bedzie 5-0 ,4-0 a bardza prowadzi 1 to juz ooo słabo tylko patrzcie na to ze pomoc nie jest podstawowa :/

0

najbardziej cieszy mnie w składzie Ter Stegen i Bartra jeszcze jakby w drugiej połowie Douglas wszedł to miód!!

0

Pedro przeciez nie powołany!!!!!
druga połowa AlvesDouglas

0

nioe rozumiem o co chodzi wam z Adriano chciałbym wam przypomniec ze dwa sezony temu ratował nam dup w tamtym sezonie z malaga na wyjezdzie on strzelił jednaego gola nie rozumiem waszych koment....

0

Jestem zaskoczony Samperem :D ale wierze że Lucho wie co robi!!

0

a czego tak sadzisz bo nie ma Masche i Busquetsa??? a Xavi tez moze grac na DPM

1

nawet wyzsza tez nie miałbym nic przeciwko :D

0

tez sie zgodze:D

0

Ty dalej narzekasz na Mathieu????!!!!!!!nie rozumiem do czego to było!!!!

0

Damy radę Widziałeś co PSG gra w tym sezonie biueda totalna ale PSG to PSG trzeba uważac ale tez wierze ze wygramy!!!!

0

nie no ja chciałbym zeby szanse np dostał Sandro i Munir wtedy moze sie wykazać jeden z drugim ale chce zeby np grał ktoś tez doświadczony a nie sama tkzw.Barca B

0

Busquets jprdl!!!!!!!!!!

0

Ale Munir nie ma dnia!!! jak nie trafia to spalony :/ szkoda chłopaka

0

Oby cos po przerwie wpadło!!

0

a co Ci takego zrobił??? dobrze gra

0

Hahahaha a niby czemu za Pedro???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?