patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czemu akurat dzisiaj muszom !!!tak partolić!!!!!
0
Zaraz 2-0 bedzie!!!!!!!!
0
no Real w tym sezonie to ma takigo farta ze szok albo karne albo słupki albo nwm co jeszcze!!!
0
Ja cię kręce!!!!!!!!!!!!!!! no i znowu nie strzeliuł!!!!!!
0
oby tak było!!!!
0
straszna szkoda tej sytuacji.....mogli zacząć fajnie a tu Real strzel :( zawsze jak mówie żeby Real stracił punkty no to zawsze fart ehhh...
0
no i huj....jak się nie wykorzystuje sytuacji to się ma...rozdraznili lwa!!!!!!!!!!jprdl....
0
szkoda że sytuacji na początku Sevilla nie wykorzystała :/
0
Nie ma Ramosa :D
0
Proszę niech Sevilla wywiezie jakieś punkty :D
1
My nie z Madrytu!!!!!!!!! i mam nadzieje że do takiej sutuacji nie dojdzie!!!!!!!!!! precz od Camp Nou!!!!!
0
Walić to ważne że się spłaca :D!!!! i mamy z niego pożytek :D
2
WOW!!!! wielkie gratulacje :D
0
Lipa :/ ale oby RSSS coś dzisiaj ukuł na Bernabeu (już nie Estadio Santiago tylko Abou Dabi :D)
0
Tak było :(((((((((
0
Miejmy nadzieję że cos wpadnie
0
Się rozkręcą teraz :/
0
Patologi :/ jprdl!!!!!! do roboty teraz!!!!
0
Kurwa...!!!! jprdl...
0
Jeeest :D :D :D
0
Czyli Gareth 0-1
1
No napewno Ronaldo odda Baleowi :D
0
Też się modle :
0
Hmm..Real ruszył z kopyta boję się że Getafe nie pociągnie :( trzymam kciuki :D
0
Liczę na podobną połowkę w wykonaniu Getafe :D i licze na strate punktów :D
0
ohooho :D :D :D
0
Isco najlepszy :D
0
Getafe uwierzyło za bardzo że mogą disiaj ukraść punkty..Żeby się nie przeliczyli bo naprawde fajnie by było bo grają super .
0
Kross gra dzisiaj tragicznie :D
0
hahha :D Dobre :D