0

czemu akurat dzisiaj muszom !!!tak partolić!!!!!

0

Zaraz 2-0 bedzie!!!!!!!!

0

no Real w tym sezonie to ma takigo farta ze szok albo karne albo słupki albo nwm co jeszcze!!!

0

Ja cię kręce!!!!!!!!!!!!!!! no i znowu nie strzeliuł!!!!!!

0

oby tak było!!!!

0

straszna szkoda tej sytuacji.....mogli zacząć fajnie a tu Real strzel :( zawsze jak mówie żeby Real stracił punkty no to zawsze fart ehhh...

0

no i huj....jak się nie wykorzystuje sytuacji to się ma...rozdraznili lwa!!!!!!!!!!jprdl....

0

szkoda że sytuacji na początku Sevilla nie wykorzystała :/

0

Nie ma Ramosa :D

0

Proszę niech Sevilla wywiezie jakieś punkty :D

1

My nie z Madrytu!!!!!!!!! i mam nadzieje że do takiej sutuacji nie dojdzie!!!!!!!!!! precz od Camp Nou!!!!!

0

Walić to ważne że się spłaca :D!!!! i mamy z niego pożytek :D

2

WOW!!!! wielkie gratulacje :D

0

Lipa :/ ale oby RSSS coś dzisiaj ukuł na Bernabeu (już nie Estadio Santiago tylko Abou Dabi :D)

0

Tak było :(((((((((

0

Miejmy nadzieję że cos wpadnie

0

Się rozkręcą teraz :/

0

Patologi :/ jprdl!!!!!! do roboty teraz!!!!

0

Kurwa...!!!! jprdl...

0

Jeeest :D :D :D

0

Czyli Gareth 0-1

1

No napewno Ronaldo odda Baleowi :D

0

Też się modle :

0

Hmm..Real ruszył z kopyta boję się że Getafe nie pociągnie :( trzymam kciuki :D

0

Liczę na podobną połowkę w wykonaniu Getafe :D i licze na strate punktów :D

0

ohooho :D :D :D

0

Isco najlepszy :D

0

Getafe uwierzyło za bardzo że mogą disiaj ukraść punkty..Żeby się nie przeliczyli bo naprawde fajnie by było bo grają super .

0

Kross gra dzisiaj tragicznie :D

0

hahha :D Dobre :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?