patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Licz się z tym że każdy piłkarz ma obniżkę formy,to jest nieuniknione ale jest młody i ma czas by odzyskać dawną dyspozycję i dzielić w naszym środku pola jestem za tym transferem :D
0
Hmm...powiem tak też wątpię żeby to była wycieczka turystyczna..ale trzeba na to spojrzeć inaczej,Gundo nie przedłuży kontraktu Borussia nie zagra w lidze mistrzów i dla tego Barca ubrała sobie za cel właśnie Niemca by był dostępny na Ligę Mistrzów też bo wątpie by kupili przykładowo Pogbe wypożyzyli go do Juve ale w LM nie bęfzie grał :D także coś w tym jest :D a jesli chodzi o transfer jeżeli by mniej łapał kontuzje czemu nie :)
0
Jeszcze 2 i prześcignie Messiego :D
0
aha dzięki zapomniałem o tym ;)
0
Rozumiem że założyłeś to dopiero.
0
Boję się trochę o Neya ma żólta kartkę więc tak myślę żeby usiadł sobie na ławce chociaż jakoś ciężko będzie ale tak dla pewności :/
2
0
Mam nadzieję,że zobaczę Vermaelena :Di chciałbym Rafe od pierwszych minut ;)
0
Verratti i Reus
1
zjarany Leo tak zaszalał :D
0
0-2 :D dla Valencis :D
1
Czy tylko mnie Bale wkurwia a w szczególności te jego biedne włosy !!!
0
Minuta ciszy dla Boatenga :( [*]
1
Zajebiście stary :DDD
3
A ty masz kolegów??
1
a da się tak ??:P
0
Hohoh widze,że Gotze nie posiedzi sobie dłużej w Bayernie szkoda piłkarza młody więc napewno ktos sie nim zainteresuje ;))) szkoda żeby się zmarnował :D
0
Japitole i my z nimi zremisowalismy przez błedy :/
0
HaHa :D to ci wyszło :D
0
W takiej formie jestesmy w stanie wygrać wszystko ze wszystkimi ;))))
1
Mamy dwóch zajebistych Portero :)))
40
Tym się właśnie różni Messi od pływaka...Messi oddaje Neyowi karnego i nie interesuje go w tym momencie pichichi ale atmosfera w druzynie...Arbeloa zabrał pływakowi gola i już mu się zmarszczki na dupie porobiły :D
0
Piącha stary :D
1
Oj bój się bój :D
0
Komentarz usunięty
1
Taa :D chociaż...nigdy nie mów nigdy :P
0
Doświadczenie vs świeżość :D myślę że Pacquiao wygra ale Maywether nie będzie gorszy ma chłopak potencjał talent ale za grosz pokory :D
7
No ciekawa sytuacja w tabeli się zrobiła pomiędzy Valencią a Sevilla ;)) mają po 69 punktów i Real teraz z Sevilla jutro a za tydzień z Valencią oby były zdeterminowane te dwa zespoły by skraść punkty Realowi byłoby miodzio :D
1
hahha zajebiste :D
0
To teraz gdzie nie wejdziesz piszą o tym ;))