0

Licz się z tym że każdy piłkarz ma obniżkę formy,to jest nieuniknione ale jest młody i ma czas by odzyskać dawną dyspozycję i dzielić w naszym środku pola jestem za tym transferem :D

0

Hmm...powiem tak też wątpię żeby to była wycieczka turystyczna..ale trzeba na to spojrzeć inaczej,Gundo nie przedłuży kontraktu Borussia nie zagra w lidze mistrzów i dla tego Barca ubrała sobie za cel właśnie Niemca by był dostępny na Ligę Mistrzów też bo wątpie by kupili przykładowo Pogbe wypożyzyli go do Juve ale w LM nie bęfzie grał :D także coś w tym jest :D a jesli chodzi o transfer jeżeli by mniej łapał kontuzje czemu nie :)

0

Jeszcze 2 i prześcignie Messiego :D

0

aha dzięki zapomniałem o tym ;)

0

Rozumiem że założyłeś to dopiero.

0

Boję się trochę o Neya ma żólta kartkę więc tak myślę żeby usiadł sobie na ławce chociaż jakoś ciężko będzie ale tak dla pewności :/

2

0

Mam nadzieję,że zobaczę Vermaelena :Di chciałbym Rafe od pierwszych minut ;)

0

Verratti i Reus

1

zjarany Leo tak zaszalał :D

0

0-2 :D dla Valencis :D

1

Czy tylko mnie Bale wkurwia a w szczególności te jego biedne włosy !!!

0

Minuta ciszy dla Boatenga :( [*]

1

Zajebiście stary :DDD

3

A ty masz kolegów??

1

a da się tak ??:P

0

Hohoh widze,że Gotze nie posiedzi sobie dłużej w Bayernie szkoda piłkarza młody więc napewno ktos sie nim zainteresuje ;))) szkoda żeby się zmarnował :D

0

Japitole i my z nimi zremisowalismy przez błedy :/

0

HaHa :D to ci wyszło :D

0

W takiej formie jestesmy w stanie wygrać wszystko ze wszystkimi ;))))

1

Mamy dwóch zajebistych Portero :)))

40

Tym się właśnie różni Messi od pływaka...Messi oddaje Neyowi karnego i nie interesuje go w tym momencie pichichi ale atmosfera w druzynie...Arbeloa zabrał pływakowi gola i już mu się zmarszczki na dupie porobiły :D

0

Piącha stary :D

1

Oj bój się bój :D

0

Komentarz usunięty

1

Taa :D chociaż...nigdy nie mów nigdy :P

0

Doświadczenie vs świeżość :D myślę że Pacquiao wygra ale Maywether nie będzie gorszy ma chłopak potencjał talent ale za grosz pokory :D

7

No ciekawa sytuacja w tabeli się zrobiła pomiędzy Valencią a Sevilla ;)) mają po 69 punktów i Real teraz z Sevilla jutro a za tydzień z Valencią oby były zdeterminowane te dwa zespoły by skraść punkty Realowi byłoby miodzio :D

1

hahha zajebiste :D

0

To teraz gdzie nie wejdziesz piszą o tym ;))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?