patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A dlaczego nasi kibice bardziej sie przejmują wynikiem rywali??
0
Więcej niż dobry :)
0
Bo jest słaby...proste :)
0
Nikt tutaj nie mowi o komplecie punktów....Oby Real sracił punkty z Villareal i z nami i jeszcze z kilkoma druzynami panowie i panie damy radę :D
2
Najlepiej żeby się sami wykartkowali bo niedługo mecz z Realem :D
0
Dokładnie :D pokażmy jednak że to więcej niż klub :D
0
Obyś się nie mylił :D pzdr Bro :D
0
My się tu tak z Vermy śmiejemy a ja np się cieszę że jest z nim coraz lepiej :D chcę żeby troszkę pograł z nami :D
0
City z obecną naszą formą nie ma nawet szans :D
0
10 (15 znaków)
3
Suareza bramka to poezja :D
0
nie no co ty 0:0 nie bedzie kurna masakra by była
0
Sory byku :P Kocham Barcę a ty możesz się gonić ty bez jaj cb z procy karmili jak mały byłeś !!! :D
0
Komentarz usunięty
0
Szkoda Luisa :/
0
to dobrze ten idiota mianował mnie swoim nastepcą :D
0
Komentarz usunięty
0
Lionel messi 10 barca zgłoś się :D
0
ok :D obiecuje :D
0
mi mozesz oddać :D
0
ja jak napisałem że Sevilla to takie gówna tże szok to odrazu bana dostałem :D
0
Lajf is brutal :D
0
dobra Hejty lecom :D
0
no i 2-0 i się rozkręcą :D
0
Popatrzmy na pana Cristiano bo będziemy musieli wszyscy zamknąć pyski :D
1
Po cholere on to zdejmował :D
0
Kurna i zaraz 2-0 :D
7
A ty już się spuściłeś i postanowiłeś dołączyć do nas ??? :D
0
dleci już Liverpool z Crytal Palace z dobrze grającym Crystal Palace po przyjściu Alana Pardewu
0
No no tylko 1-0 może Depor coś wciśnie fartem ale może :D