3

A dlaczego nasi kibice bardziej sie przejmują wynikiem rywali??

0

Więcej niż dobry :)

0

Bo jest słaby...proste :)

0

Nikt tutaj nie mowi o komplecie punktów....Oby Real sracił punkty z Villareal i z nami i jeszcze z kilkoma druzynami panowie i panie damy radę :D

2

Najlepiej żeby się sami wykartkowali bo niedługo mecz z Realem :D

0

Dokładnie :D pokażmy jednak że to więcej niż klub :D

0

Obyś się nie mylił :D pzdr Bro :D

0

My się tu tak z Vermy śmiejemy a ja np się cieszę że jest z nim coraz lepiej :D chcę żeby troszkę pograł z nami :D

0

City z obecną naszą formą nie ma nawet szans :D

0

10 (15 znaków)

3

Suareza bramka to poezja :D

0

nie no co ty 0:0 nie bedzie kurna masakra by była

0

Sory byku :P Kocham Barcę a ty możesz się gonić ty bez jaj cb z procy karmili jak mały byłeś !!! :D

0

Komentarz usunięty

0

Szkoda Luisa :/

0

to dobrze ten idiota mianował mnie swoim nastepcą :D

0

Komentarz usunięty

0

Lionel messi 10 barca zgłoś się :D

0

ok :D obiecuje :D

0

mi mozesz oddać :D

0

ja jak napisałem że Sevilla to takie gówna tże szok to odrazu bana dostałem :D

0

Lajf is brutal :D

0

dobra Hejty lecom :D

0

no i 2-0 i się rozkręcą :D

0

Popatrzmy na pana Cristiano bo będziemy musieli wszyscy zamknąć pyski :D

1

Po cholere on to zdejmował :D

0

Kurna i zaraz 2-0 :D

7

A ty już się spuściłeś i postanowiłeś dołączyć do nas ??? :D

0

dleci już Liverpool z Crytal Palace z dobrze grającym Crystal Palace po przyjściu Alana Pardewu

0

No no tylko 1-0 może Depor coś wciśnie fartem ale może :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?