patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No no tylko 1-0 może Depor coś wciśnie fartem ale może :D
5
A skromność to twoje drugie imie :D
0
Hop do koszyczka :D
0
No i wytrzymali 21 minut :D
0
20 minut za nami.....Co dalej :D??
0
Sędziuje Katalończyk także nie wiadomo :P
1
Najbardziej szkoda jest mi Ter Stegena chłopak się stara i to widać a tu taki kliop ale spokojnie jest młody każdy popełnia błędy i jestem bardzo zadowolony z naszych bramkarzy :D i życzę Ter Stegenowi jak najlepiej.Bardzo lubię tego zawodnika :D
0
Rakieta musi zagrac dwa spotkania na ławce także....
0
Tylko Reus!!!! a on to taka szklaneczka ale dobry :/ szkoda że tak często kontuzjowany
0
Nie było prezentów od sedziów nie było impry :( :)
0
No mam nadzieje że nie powtórzymy tego co z Sociedad bo jeżeli noie wygramy to będzie klątwa Real nie wygrywa i my nie wygrywamy to jest masakra ale trzeba wygrac nie ważne w jakim stylu oby wygrać :D
1
oby ta druga połowa była lepsza w wykonaniu Sevilli chodzi o wykończenie sytuacji i oby te sytuacje bły!!!
0
Jak Real gra padake to sędzia poomaga!!
0
kłócił bym się...Sevilla gra jak Juniorzy ;)
0
Deulo fatalnie Real jak to Real.Sevilla tragedia jeśli chopdzi o akcje pod bramkowe nie umięją setek wykorzystywać!!!!
0
Warto dodać że nam na San Mames ciężko idzie :/
1
HaHa zasłuzenie!!! to meczu chyba nie ogladasz!!hhahaha
1
0
Sevilla jest mierna przykre ale prawdziwe!!!!!
2
co to za idiota przez środek podaje HaHa!!!!
0
Danke!!!!!! panom podziękujemy!!
0
Źle to wygląda :/
0
ile oni go tam zbierajo??
0
słupek sam na sam!!!
0
Real dostał 500 mln Ojro za zmiane Estadio Santiago Bernabeu na Abou Dabi Bernabeu!!
0
No No Realowi się kadra węży!!
1
takie rzeczy tylko na Santiago Bernabeu ...Sory na Abou Dabi Bernabeu :D
0
bez komentarza!!!!
0
biedaki!!!!!!!!!
0
czemu akurat dzisiaj muszom !!!tak partolić!!!!!