0

No no tylko 1-0 może Depor coś wciśnie fartem ale może :D

5

A skromność to twoje drugie imie :D

0

Hop do koszyczka :D

0

No i wytrzymali 21 minut :D

0

20 minut za nami.....Co dalej :D??

0

Sędziuje Katalończyk także nie wiadomo :P

1

Najbardziej szkoda jest mi Ter Stegena chłopak się stara i to widać a tu taki kliop ale spokojnie jest młody każdy popełnia błędy i jestem bardzo zadowolony z naszych bramkarzy :D i życzę Ter Stegenowi jak najlepiej.Bardzo lubię tego zawodnika :D

0

Rakieta musi zagrac dwa spotkania na ławce także....

0

Tylko Reus!!!! a on to taka szklaneczka ale dobry :/ szkoda że tak często kontuzjowany

0

Nie było prezentów od sedziów nie było impry :( :)

0

No mam nadzieje że nie powtórzymy tego co z Sociedad bo jeżeli noie wygramy to będzie klątwa Real nie wygrywa i my nie wygrywamy to jest masakra ale trzeba wygrac nie ważne w jakim stylu oby wygrać :D

1

oby ta druga połowa była lepsza w wykonaniu Sevilli chodzi o wykończenie sytuacji i oby te sytuacje bły!!!

0

Jak Real gra padake to sędzia poomaga!!

0

kłócił bym się...Sevilla gra jak Juniorzy ;)

0

Deulo fatalnie Real jak to Real.Sevilla tragedia jeśli chopdzi o akcje pod bramkowe nie umięją setek wykorzystywać!!!!

0

Warto dodać że nam na San Mames ciężko idzie :/

1

HaHa zasłuzenie!!! to meczu chyba nie ogladasz!!hhahaha

1

0

Sevilla jest mierna przykre ale prawdziwe!!!!!

2

co to za idiota przez środek podaje HaHa!!!!

0

Danke!!!!!! panom podziękujemy!!

0

Źle to wygląda :/

0

ile oni go tam zbierajo??

0

słupek sam na sam!!!

0

Real dostał 500 mln Ojro za zmiane Estadio Santiago Bernabeu na Abou Dabi Bernabeu!!

0

No No Realowi się kadra węży!!

1

takie rzeczy tylko na Santiago Bernabeu ...Sory na Abou Dabi Bernabeu :D

0

bez komentarza!!!!

0

biedaki!!!!!!!!!

0

czemu akurat dzisiaj muszom !!!tak partolić!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?