patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kross dzisiaj same straty :D
0
No no ładnie to Benzynka zrobił :D
0
Nie bój się karnego też gwizdnie :D
1
naprawde podoba się gra Getafe ale Real to Real oni są nie obliczalni :d jak im nie idzie to sędzia i tak pomoże :D
0
HeHe :D (15 znakow) :D
0
Getafe ciekawie zaczęło mecz :D oby ukrdli punkty :D
0
Ciekawe co by było gdyby nasza kochana druzyna wygrała dwu mecz z Atleti i City :D jestem ciekawy czy dalej Enrique do zwolnienia :D
0
Mi się zdaje czy Ney zamienił się butami z Alvesem :D
1
Chciałbym usłyszeć jak Neuer wybiera Ter Stegena na swojego następce w kadrze :D
0
Jestem z tobą :D
2
Pfff...Rafinha,Adama to jest kosmos :D
0
poprawka zapowiada się cudownie :D
0
Noooo 21 gramy z Atletico pierwszy mecz ćwierćfinałowy i to dodatkowo na Camp Nou:D
11
Pięknie :D życzyłbym sobie jeszcze tylko bramki Rafinhi bo chłopak wymiata i jeszcze wejścia Halilovicia :D
0
A powiedz mi niby gdzie??
0
Kurka Rurka :D że aż tak brawo Jeremy :D!!
0
nie jewstem pewny czy Rakitić to jest dobry pomysł na ten mecz.Dwumecz jest juz niemal rostrzygnięty także mysle ze nie bedzie konieczne go wystawiać :D
10
Ale przynajmniej Real stracił 2 bramki a my 1
0
Zobaczymy za tydzien z Atletico :D
0
http://www.fcgol.pl/15990/rekordowy_samoboj_jordiego_alby.html
Do końca sezonu jeszcze czas za LE spokojnie pobijemy to :D
0
1
ale spójzmy prawdzie w oczy co Messi albo Ney zrobili by przy bramce Alby??nic ale wieksza szansa na odrobienoie wyniku tutaj jedynie Jordiemu mozna podziekować :D za 2h straconego czasu :(
0
Stawiam na remis :D bo gramyt u siebie :D
0
niestety zawsze tak jest Real przegra a my i tak damy dupy :D
1
Zgodzę sie z tobą!!!
0
Może Klopp ??Borussia cienka!!
0
A jestes pewny ze to cos by dało
0
Dziękujemy Jordiemu :D
0
Koniec żegnamy się :/
0
Czy tylko nam sie zawsze przydazy takie gówno ze mamy szanse na dopadnięcie Realu i tu remis albo porażka!!!!!!