0

Kross dzisiaj same straty :D

0

No no ładnie to Benzynka zrobił :D

0

Nie bój się karnego też gwizdnie :D

1

naprawde podoba się gra Getafe ale Real to Real oni są nie obliczalni :d jak im nie idzie to sędzia i tak pomoże :D

0

HeHe :D (15 znakow) :D

0

Getafe ciekawie zaczęło mecz :D oby ukrdli punkty :D

0

Ciekawe co by było gdyby nasza kochana druzyna wygrała dwu mecz z Atleti i City :D jestem ciekawy czy dalej Enrique do zwolnienia :D

0

Mi się zdaje czy Ney zamienił się butami z Alvesem :D

1

Chciałbym usłyszeć jak Neuer wybiera Ter Stegena na swojego następce w kadrze :D

0

Jestem z tobą :D

2

Pfff...Rafinha,Adama to jest kosmos :D

0

poprawka zapowiada się cudownie :D

0

Noooo 21 gramy z Atletico pierwszy mecz ćwierćfinałowy i to dodatkowo na Camp Nou:D

11

Pięknie :D życzyłbym sobie jeszcze tylko bramki Rafinhi bo chłopak wymiata i jeszcze wejścia Halilovicia :D

0

A powiedz mi niby gdzie??

0

Kurka Rurka :D że aż tak brawo Jeremy :D!!

0

nie jewstem pewny czy Rakitić to jest dobry pomysł na ten mecz.Dwumecz jest juz niemal rostrzygnięty także mysle ze nie bedzie konieczne go wystawiać :D

10

Ale przynajmniej Real stracił 2 bramki a my 1

0

Zobaczymy za tydzien z Atletico :D

0

http://www.fcgol.pl/15990/rekordowy_samoboj_jordiego_alby.html
Do końca sezonu jeszcze czas za LE spokojnie pobijemy to :D

0

1

ale spójzmy prawdzie w oczy co Messi albo Ney zrobili by przy bramce Alby??nic ale wieksza szansa na odrobienoie wyniku tutaj jedynie Jordiemu mozna podziekować :D za 2h straconego czasu :(

0

Stawiam na remis :D bo gramyt u siebie :D

0

niestety zawsze tak jest Real przegra a my i tak damy dupy :D

1

Zgodzę sie z tobą!!!

0

Może Klopp ??Borussia cienka!!

0

A jestes pewny ze to cos by dało

0

Dziękujemy Jordiemu :D

0

Koniec żegnamy się :/

0

Czy tylko nam sie zawsze przydazy takie gówno ze mamy szanse na dopadnięcie Realu i tu remis albo porażka!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?