0

To teraz gdzie nie wejdziesz piszą o tym ;))

0

Wiem,że to onet, ale cos w tym jest bo to nie pierwszy taki news ;))) Szkoda :/ a tak go widziałem w koszulce Blaugrany :/
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/transfery/juventus-turyn-zgodzil-sie-na-transfer-paula-pogby-do-paris-saint-germain/q8zbmh

0

Chciałbym Ci przypomnieć że to Pique podał o przeciwnika,Busquetsa zjechali jak tyczke i zonk :) co już gryzonia byś sprzedał :)))

0

Przegraliśmy wygrany mecz :D hahah

0

Domniemuje że piszesz komentarze niby kibiców??

0

Może pisz wtedy kiedy wygrywają bo tylko pewnie wtedy jestes kibicem Barcy :))))

0

De Sciglio,Mario Gaspar :D

2

De Sciglio lub Mario Gasparmoje typy ;)))

0

Taa pauzuje James i Kross chyba też ale nie jestem pewny ;)

0

Haha jak dorzucą Kovacića możemy pogadać :D

0

hmmm...szkoda miałem cichą nadzieję że Ter Stegen zagra :/

0

Jestem za ziomek!!!

1

Jestem ciekaw co teraz myślą ludzie którzy tak go hejtowali...którzy buczeli....''Trzeba umieć cierpieć''-Mistrz!!!

0

Myślę że Mario Gaspar na ten moment najlepszą możliwą opcją widziałem nie raz jego grę i powiem że bardzo m isię podoba :D

0

W sumie wali mnie to czy to prima aprilis ale wątpei ale jedno jest pewne pożałuje tego ;) tam jest jeszcze Carvajal a on ze składu nie da się wyciągnąć :)

0

Jeeest!!! Tak ma być!!!!

0

Stary to Ci się udało :)

0

Wypisz wymaluj ;)

0

0

Stary dobrze powiedziane :D

1

Gdzie jest Sterling?

0

To powiem Ci krótko teraz...Wypierd....

1

Jeżeli ty tak twierdzisz to ja jestem spokojny :P

0

Coś pięknego jak by ta było ;)))

0

Ziomek hahha to Ci wyszło ;))))

0

oby nie wole Bayer w ćwierćfinale :)

0

Kurna boję się o Luisa żeby tylko żółtej nie zobaczył :D

0

Nie sraj :D (15 znakow)

0

Jak była okazja to się wachał teraz by pewnie chciał pograć u nas :D

0

hehhee (15 znaków)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?