patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To teraz gdzie nie wejdziesz piszą o tym ;))
0
Wiem,że to onet, ale cos w tym jest bo to nie pierwszy taki news ;))) Szkoda :/ a tak go widziałem w koszulce Blaugrany :/
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/transfery/juventus-turyn-zgodzil-sie-na-transfer-paula-pogby-do-paris-saint-germain/q8zbmh
0
Chciałbym Ci przypomnieć że to Pique podał o przeciwnika,Busquetsa zjechali jak tyczke i zonk :) co już gryzonia byś sprzedał :)))
0
Przegraliśmy wygrany mecz :D hahah
0
Domniemuje że piszesz komentarze niby kibiców??
0
Może pisz wtedy kiedy wygrywają bo tylko pewnie wtedy jestes kibicem Barcy :))))
0
De Sciglio,Mario Gaspar :D
2
De Sciglio lub Mario Gasparmoje typy ;)))
0
Taa pauzuje James i Kross chyba też ale nie jestem pewny ;)
0
Haha jak dorzucą Kovacića możemy pogadać :D
0
hmmm...szkoda miałem cichą nadzieję że Ter Stegen zagra :/
0
Jestem za ziomek!!!
1
Jestem ciekaw co teraz myślą ludzie którzy tak go hejtowali...którzy buczeli....''Trzeba umieć cierpieć''-Mistrz!!!
0
Myślę że Mario Gaspar na ten moment najlepszą możliwą opcją widziałem nie raz jego grę i powiem że bardzo m isię podoba :D
0
W sumie wali mnie to czy to prima aprilis ale wątpei ale jedno jest pewne pożałuje tego ;) tam jest jeszcze Carvajal a on ze składu nie da się wyciągnąć :)
0
Jeeest!!! Tak ma być!!!!
0
Stary to Ci się udało :)
0
Wypisz wymaluj ;)
0
0
Stary dobrze powiedziane :D
1
Gdzie jest Sterling?
0
To powiem Ci krótko teraz...Wypierd....
1
Jeżeli ty tak twierdzisz to ja jestem spokojny :P
0
Coś pięknego jak by ta było ;)))
0
Ziomek hahha to Ci wyszło ;))))
0
oby nie wole Bayer w ćwierćfinale :)
0
Kurna boję się o Luisa żeby tylko żółtej nie zobaczył :D
0
Nie sraj :D (15 znakow)
0
Jak była okazja to się wachał teraz by pewnie chciał pograć u nas :D
0
hehhee (15 znaków)