2

No to popytaj kolegów koleżanki na tej stronie to zobaczysz że Denis tez musiałby grać od stycznia

0

Przypominam tylko ze dla tych którzy czytają tylko nagłówek to będzie pomocnik :)

0

Pośmiewisko zrobiłby wtedy z siebie myślę że będzie chciał umocnić swoją pozycje wiec szykuje się nie mały transferek

2

Bo tak jest w artykule a przy najmniej było

1

Jeżeli jego asem ma być D.Suarez no to się będzie reklamował myślę jednak ze nie robiłby takiej zagadki Parejo albo Koke innego wyjścia nie widzę

1

Jakby to był ktoś z dwójki Paco lub Koke ti będzie super

0

Myślę że to będzie nie mały transfer tym bardziej ze Bartek chce umocnić swoją pozycje

0

Przeczytaj a potem pisz nie widzisz ze jest to zawodnik z Hiszpanii

0

Przecież Denis jest wypożyczony wiec to byłby raczej powrót a nie transfer chociaż nwm a jak by to był Koke mega

1

Z tym Qatarem byłoby super chciałbym żeby znów był UNICEF

0

Gundogan 15 z hakiem Coutinho więcej niż 40 kosztował nie będzie

0

Kondogbia niestety odpada. Galliani jedzie do księstwa załatwiać transfer Kondogbii także zostaje nam Gundo :DD

0

Jaaaaaaa też byłbym Happy :**

0

Zdecydowanie Gundogan :D

0

Ale młody jest zrozumcie to raz a dobrze ma czas na odzyskanie formy!!!!!!

0

a ja mam nadzieję ze nie :D

0

Ty jesteś nie prawdziwy syneczku :**
PS: Pozdro dla mamy :*

0

NAjbardziej realna opcja...Gundo albo Kondogbia.....chyba że się postarają o Coutinho mega by było :D

0

Oooo mi tez chciałbym go w Barcy :D

0

i Gundogana :)))

0

To mówisz że dokładasz ze swojej kieszeni a i jeszcze tygodniówke będziesz płacił w ratach myślę że się dogadacie :D

1

a może by tak Coutinho i Gundogana :D

1

Piątka stary :DGundogan w 100% musi być nasz!!

0

Coutinho...Marzenie :D

0

naprawdę bez sensu Gundo do nas :D

3

Zajebiście że nie tylko ja tak sądzę.Pogba chce 12 milionów za sezon cena transferu 80 melonów a Gundo można wyciągnąć nawet za 15 z hakiem i do tego tygodniówka o wiele niższa,wolę Gundo w takim razie :D

0

Ale jest do wyciągniecia za 2 razy mniej niż Pogba :D

0

Ramsey?

0

W końcu ruszyło coś :D

0

A jest już na poziomie chociażby Adriano właśnie nie więc zawsze trzeba się zabezpieczyć w wypadku odejścia Adriano a Grimaldo powoli wprowadzać do zespołu :>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?