patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No to popytaj kolegów koleżanki na tej stronie to zobaczysz że Denis tez musiałby grać od stycznia
0
Przypominam tylko ze dla tych którzy czytają tylko nagłówek to będzie pomocnik :)
0
Pośmiewisko zrobiłby wtedy z siebie myślę że będzie chciał umocnić swoją pozycje wiec szykuje się nie mały transferek
2
Bo tak jest w artykule a przy najmniej było
1
Jeżeli jego asem ma być D.Suarez no to się będzie reklamował myślę jednak ze nie robiłby takiej zagadki Parejo albo Koke innego wyjścia nie widzę
1
Jakby to był ktoś z dwójki Paco lub Koke ti będzie super
0
Myślę że to będzie nie mały transfer tym bardziej ze Bartek chce umocnić swoją pozycje
0
Przeczytaj a potem pisz nie widzisz ze jest to zawodnik z Hiszpanii
0
Przecież Denis jest wypożyczony wiec to byłby raczej powrót a nie transfer chociaż nwm a jak by to był Koke mega
1
Z tym Qatarem byłoby super chciałbym żeby znów był UNICEF
0
Gundogan 15 z hakiem Coutinho więcej niż 40 kosztował nie będzie
0
Kondogbia niestety odpada. Galliani jedzie do księstwa załatwiać transfer Kondogbii także zostaje nam Gundo :DD
0
Jaaaaaaa też byłbym Happy :**
0
Zdecydowanie Gundogan :D
0
Ale młody jest zrozumcie to raz a dobrze ma czas na odzyskanie formy!!!!!!
0
a ja mam nadzieję ze nie :D
0
Ty jesteś nie prawdziwy syneczku :**
PS: Pozdro dla mamy :*
0
NAjbardziej realna opcja...Gundo albo Kondogbia.....chyba że się postarają o Coutinho mega by było :D
0
Oooo mi tez chciałbym go w Barcy :D
0
i Gundogana :)))
0
To mówisz że dokładasz ze swojej kieszeni a i jeszcze tygodniówke będziesz płacił w ratach myślę że się dogadacie :D
1
a może by tak Coutinho i Gundogana :D
1
Piątka stary :DGundogan w 100% musi być nasz!!
0
Coutinho...Marzenie :D
0
naprawdę bez sensu Gundo do nas :D
3
Zajebiście że nie tylko ja tak sądzę.Pogba chce 12 milionów za sezon cena transferu 80 melonów a Gundo można wyciągnąć nawet za 15 z hakiem i do tego tygodniówka o wiele niższa,wolę Gundo w takim razie :D
0
Ale jest do wyciągniecia za 2 razy mniej niż Pogba :D
0
Ramsey?
0
W końcu ruszyło coś :D
0
A jest już na poziomie chociażby Adriano właśnie nie więc zawsze trzeba się zabezpieczyć w wypadku odejścia Adriano a Grimaldo powoli wprowadzać do zespołu :>