0

Pedro to zawodnik ktorego bardzo lubie ale z całym szacunkiem dla niego powinien odejsc potrzebuje on nowych wyzwan u nas nie pogra wiec najlepszym rozwiązaniem beszoe sprzedaż Pedrito puki jest czegos wart

0

Az sie lezka w.oku kręci

0

Real podpisal kontrakt z EA i patrzylrm fajnie graficznie to wygląda

0

Myślę że Celta byłaby doskonałym miejscem

0

Chciałbym Gotze'go

6

Wtedy kupimy kogoś tańszego np Verrati Coutinho Herrera czy De Bruyne a nie są gorsi od Pogby i mamy swoich wychowanków i powróci Denis Suarez w styczniu przyjdzie Gerson także nie jest nam Pogra potrzebny

0

Polak potrafi :**

0

Gotze w Juve za 40 milionów. Szkoda ze nie zainteresowalismy się nim ta sama cena jak Ardy a jeszcze Pedro ma wpisana klauzulę 30 milionów to patrząc na to to Gotze w promocji

1

Polacy dawać !!!

0

Wiadomo z jakimi numerami będą grali Aleix i Arda? ?

0

Hmmm.. ja bym go zostawił do czasu aż nie będą mogli grać Alex i Arda potem wyciągnąć te 30 milionów i jeszcze dojdzie Gerson w styczniu także źle nie będzie ale jeszcze bym się go nie pozbywal

2

HaHa dzieję się Laporta cwaniaczek :D #Bartomuisz#

0

AS Roma gra naprawdę świetnie

0

Oglądacie Real z Roma mnie śmieszy komentator na Bale'a mówi Gałes Bell :D jedno co mi się podobało w tym meczu na razie to jak Tort założył kanał Illaramendiemu a komentator : Tort the tunel :D

3

Real na NK najlepszy za euro gąbki

2

Tosz to mafia je

21

0

Tak przeszedł do PSG

0

niech CFC dorzuci Cuadrado

0

Trzeba będzie kupić kogoś na zastępstwo :D

0

niech dorzucą Cuadrado i orewuar :D

1

Sry mam włączone auto wyszukiwanie wiec tak mi wyszukuje słowa juz poprawilem

0

A znasz kogoś lepszego który przyjdzie na zmiennika a tym bardziej ze może być do wyjęcia za 15 milionów maks Taki sam wiek jak Pedro Hiszpan juz lepszy nie będzie więc co szkodzi spróbować a tym bardziej ze w Chelsea nie miał szans na wykazanie się

0

Pedro zgodził się na transfer do Chelsea przekonała go rozmowa z Mou i namowy Cesca ok ale niech dają 30 milionów i Barca niech spróbuje wyciągnąć od nich Cuadrado

19

Zobaczymy jak się zaprezentują Arda i Aleix

2

Ja nie rozumiem dla czego ale do tej pory nie został przedłużony kontrakt z Rafinha mam nadzieje ze po ogłoszeniu nowego prezydenta to zostanie zrobione bo chłopak ma przyszłość i liczą na niego a został mu tylko rok kontraktu

0

Ciekawe czy Mou by się zgodził 30 milionów Cuadrado za Pedro

0

30 milionów Cuadrado i robimy deal za Pedro

3

Za to się kocha piłkę nożną to dzięki takim legendom jak Xavi Iker czy Gerrard a ty podejrzewam ze piłka to się interesujesz od wczoraj Iker to legenda nie tylko Realu ale futbolu wiec ma się do niego szacunek bez względu na to czy gra w Realu czy też nie bez sensu jest twoj komentarz

0

No bo to jest zdjęcie projektu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?