patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedro to zawodnik ktorego bardzo lubie ale z całym szacunkiem dla niego powinien odejsc potrzebuje on nowych wyzwan u nas nie pogra wiec najlepszym rozwiązaniem beszoe sprzedaż Pedrito puki jest czegos wart
0
Az sie lezka w.oku kręci
0
Real podpisal kontrakt z EA i patrzylrm fajnie graficznie to wygląda
0
Myślę że Celta byłaby doskonałym miejscem
0
Chciałbym Gotze'go
6
Wtedy kupimy kogoś tańszego np Verrati Coutinho Herrera czy De Bruyne a nie są gorsi od Pogby i mamy swoich wychowanków i powróci Denis Suarez w styczniu przyjdzie Gerson także nie jest nam Pogra potrzebny
0
Polak potrafi :**
0
Gotze w Juve za 40 milionów. Szkoda ze nie zainteresowalismy się nim ta sama cena jak Ardy a jeszcze Pedro ma wpisana klauzulę 30 milionów to patrząc na to to Gotze w promocji
1
Polacy dawać !!!
0
Wiadomo z jakimi numerami będą grali Aleix i Arda? ?
0
Hmmm.. ja bym go zostawił do czasu aż nie będą mogli grać Alex i Arda potem wyciągnąć te 30 milionów i jeszcze dojdzie Gerson w styczniu także źle nie będzie ale jeszcze bym się go nie pozbywal
2
HaHa dzieję się Laporta cwaniaczek :D #Bartomuisz#
0
AS Roma gra naprawdę świetnie
0
Oglądacie Real z Roma mnie śmieszy komentator na Bale'a mówi Gałes Bell :D jedno co mi się podobało w tym meczu na razie to jak Tort założył kanał Illaramendiemu a komentator : Tort the tunel :D
3
Real na NK najlepszy za euro gąbki
2
Tosz to mafia je
21
0
Tak przeszedł do PSG
0
niech CFC dorzuci Cuadrado
0
Trzeba będzie kupić kogoś na zastępstwo :D
0
niech dorzucą Cuadrado i orewuar :D
1
Sry mam włączone auto wyszukiwanie wiec tak mi wyszukuje słowa juz poprawilem
0
A znasz kogoś lepszego który przyjdzie na zmiennika a tym bardziej ze może być do wyjęcia za 15 milionów maks Taki sam wiek jak Pedro Hiszpan juz lepszy nie będzie więc co szkodzi spróbować a tym bardziej ze w Chelsea nie miał szans na wykazanie się
0
Pedro zgodził się na transfer do Chelsea przekonała go rozmowa z Mou i namowy Cesca ok ale niech dają 30 milionów i Barca niech spróbuje wyciągnąć od nich Cuadrado
19
Zobaczymy jak się zaprezentują Arda i Aleix
2
Ja nie rozumiem dla czego ale do tej pory nie został przedłużony kontrakt z Rafinha mam nadzieje ze po ogłoszeniu nowego prezydenta to zostanie zrobione bo chłopak ma przyszłość i liczą na niego a został mu tylko rok kontraktu
0
Ciekawe czy Mou by się zgodził 30 milionów Cuadrado za Pedro
0
30 milionów Cuadrado i robimy deal za Pedro
3
Za to się kocha piłkę nożną to dzięki takim legendom jak Xavi Iker czy Gerrard a ty podejrzewam ze piłka to się interesujesz od wczoraj Iker to legenda nie tylko Realu ale futbolu wiec ma się do niego szacunek bez względu na to czy gra w Realu czy też nie bez sensu jest twoj komentarz
0
No bo to jest zdjęcie projektu :D