patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dajcie link do prezentacji na yt
0
7 po Pedro zapewne
0
Masche chce przejść do jakiegoś klubu z Serie A. Hmmm....myślę że jeszcze rok niech zostanie albo do końca bana wtedy spróbuje się ściągnąć Abdenoura
1
Brać nie gadać ten sam wiek a w tamtym sezonie udowodnił ze nie jest gorszy od Pedro i drogi tez by nie był i do tego nasz wychowanek myślę że taki rezerwowy to skarb
2
http://m.fangol.pl/view/111213/gwiazdy-w-najnowszym
1
Ten numer do Daniego nie pasuje :D
1
A czemuż to ja myślę że raczej weźmie 22 ponieważ taki numer mial właśnie w Sevilli
0
Woow Dani zaszalal myślę że jak Pedro odejdzie to 7weźmie Arda a 22 weźmie Aleix ciekawe jaki weźmie Gerson jak przyjdzie do nas :))
1
A wiadomo o której jest prezentacja drużyny? ?
0
Barca te 3,2 miliona euro zapewnila sobie prawo pierwokupu zawodnika
0
Manchester United osiągnął porozumienie z Benfica ws. Gaitana. Benfica dostanie za swojego zawodnika 30 milionów euro. Czy to oznacza że odpuścili sobie Pedro? ?
1
Wydaje mi się ze nie zrozumiałeś Newman dostanie Hiszpańskie obywatelstwo a nie to ze odejdzie
0
Abdenour bardzo dobra opcja i myślę że Monaco zaakceptowało ofertę 13 milionów euro
1
Jaki ostatni Mathieu Verma Masche to już wiekowcy wiec trzeba ściągać zawodników na przyszlosc
0
Lord będzie bohaterem i anty bohaterem strzelił bramkę ale karnego nie strzeli xD
0
Lord wszyscy wstają i śpiewają
0
Jeżeli Adriano odejdzie to priorytetem powinien być Alberto Moreno z Live młody Hiszpan szybciutki ja bym go wyciągną tym bardziej ze w pierwszym sezonie jakoś tam nie zaszalal wiec Liverpool nie powinien robić dużych problemów
0
Nolito do nas i dać na wypożyczenie Halolovica Adame Sandro Munira któregoś z nich
0
Nolito bardzo dobry pomysł idealnie myślę ze kwota powinna się zamknąć w maks.13 milionów
0
1
Komentarz usunięty
4
90 milionów euro
2
Pierwsze i ostatnie
1
A ja mam takie pytanie odnośnie Gersona czy on przychodząc do nas w styczniu to będzie grał w pierwszej drużynie czy w B??
0
Tylko jeden z nich będzie chyba że Pedro odejdzie
3
:D ostro pojechal Benitez to chyba troszku kilogramów zgubi jak to przeczyta :D
1
Jak Adriano odejdzie to Grimaldo automatycznie awansuje do pierwszego składu jeżeli Odejdzie Pedro to wtedy Munir i Sandro będą w pierwszym zespole
0
Teraz wystarczy mu tylko podziękować za to poświęcenie za te bomby za kluczowe bramki naprawdę szkoda ze odchodzi ale teraz czas na Grimaldo
0
Kiedyś była o nim mowa
1
Bartra to zawodnik na 1 11 to jest nasza przyszłość i mysle ze Lucho powinien na niego stawiać z.lepszymi rywalami dojrzał co do Rafinhi in tez jest mocny ale wiadomo teraz priorytet to żeby przedluzyc kontrakty Rafinhi Grimaldo i dołączyć go do 1 zespołu i nie dać odejść Bartrze a ni tej dwójce