1

Dajcie link do prezentacji na yt

0

7 po Pedro zapewne

0

Masche chce przejść do jakiegoś klubu z Serie A. Hmmm....myślę że jeszcze rok niech zostanie albo do końca bana wtedy spróbuje się ściągnąć Abdenoura

1

Brać nie gadać ten sam wiek a w tamtym sezonie udowodnił ze nie jest gorszy od Pedro i drogi tez by nie był i do tego nasz wychowanek myślę że taki rezerwowy to skarb

1

Ten numer do Daniego nie pasuje :D

1

A czemuż to ja myślę że raczej weźmie 22 ponieważ taki numer mial właśnie w Sevilli

0

Woow Dani zaszalal myślę że jak Pedro odejdzie to 7weźmie Arda a 22 weźmie Aleix ciekawe jaki weźmie Gerson jak przyjdzie do nas :))

1

A wiadomo o której jest prezentacja drużyny? ?

0

Barca te 3,2 miliona euro zapewnila sobie prawo pierwokupu zawodnika

0

Manchester United osiągnął porozumienie z Benfica ws. Gaitana. Benfica dostanie za swojego zawodnika 30 milionów euro. Czy to oznacza że odpuścili sobie Pedro? ?

1

Wydaje mi się ze nie zrozumiałeś Newman dostanie Hiszpańskie obywatelstwo a nie to ze odejdzie

0

Abdenour bardzo dobra opcja i myślę że Monaco zaakceptowało ofertę 13 milionów euro

1

Jaki ostatni Mathieu Verma Masche to już wiekowcy wiec trzeba ściągać zawodników na przyszlosc

0

Lord będzie bohaterem i anty bohaterem strzelił bramkę ale karnego nie strzeli xD

0

Lord wszyscy wstają i śpiewają

0

Jeżeli Adriano odejdzie to priorytetem powinien być Alberto Moreno z Live młody Hiszpan szybciutki ja bym go wyciągną tym bardziej ze w pierwszym sezonie jakoś tam nie zaszalal wiec Liverpool nie powinien robić dużych problemów

0

Nolito do nas i dać na wypożyczenie Halolovica Adame Sandro Munira któregoś z nich

0

Nolito bardzo dobry pomysł idealnie myślę ze kwota powinna się zamknąć w maks.13 milionów

0

1

Komentarz usunięty

4

90 milionów euro

2

Pierwsze i ostatnie

1

A ja mam takie pytanie odnośnie Gersona czy on przychodząc do nas w styczniu to będzie grał w pierwszej drużynie czy w B??

0

Tylko jeden z nich będzie chyba że Pedro odejdzie

3

:D ostro pojechal Benitez to chyba troszku kilogramów zgubi jak to przeczyta :D

1

Jak Adriano odejdzie to Grimaldo automatycznie awansuje do pierwszego składu jeżeli Odejdzie Pedro to wtedy Munir i Sandro będą w pierwszym zespole

0

Teraz wystarczy mu tylko podziękować za to poświęcenie za te bomby za kluczowe bramki naprawdę szkoda ze odchodzi ale teraz czas na Grimaldo

0

Kiedyś była o nim mowa

1

Bartra to zawodnik na 1 11 to jest nasza przyszłość i mysle ze Lucho powinien na niego stawiać z.lepszymi rywalami dojrzał co do Rafinhi in tez jest mocny ale wiadomo teraz priorytet to żeby przedluzyc kontrakty Rafinhi Grimaldo i dołączyć go do 1 zespołu i nie dać odejść Bartrze a ni tej dwójce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?