0

El Pistolero na króla

0

Brawo Sergi oby tak dalej

0

Busi co drybler

0

Myślę że potrzebujemy nowego wykonawcy rzutów karnych za dużo marnujemy

0

Kurwaaaaaaaaaa ileż można!!!

1

Podzielił by się ktoś linkiem z YouTube?

0

Podacie linka z meczu na YouTube?

3

Pedrooo brawooo

0

To jak tam??? :) brawo Pedrito

2

Radziłbym zobaczyć debiut Adamy Traore w Aston Villi mimo iż przegrali z Crystal Pałace to Adama przy wyniku 1-0 dla rywali przeprowadzil indywidualna akcje i po jego akcji padł samoboj naprawdę taki motor dobrze ze mamy szansę odkupienia

0

Bardzo bym tego chciał

0

Chyba najlepsze co moglo nas teraz spotkać poczekajmy na oficjalke ale byłbym mega szczęśliwy :>

0

Myślę że Douglas ale za jedną nogę Mou będzie musiał bulić co najmniej 50 milionów euro :P

0

Tez bym chciał :((

0

Za pół roku w tym okienku juz nikogo nie sprowadzimy

0

Dziękujemy dziękujemy!!!! Ale wzkoda szkoda ze nikogo nie sprowadzimy nikogo na jego.miejsce :/

1

Oficjalnie!!!! Pedro Rodriguez piłkarzem Chelsea Londyn[ MD]

0

Pożyjemy zobaczymy

1

Chelsea chce pozbyć się Williana po transferze Pedro władze ze Stamford Bridge zaoferowały gracza Bayernowi i PSG. Ciekawe

3

Nolito był widziany na lotnisku w Barcelonie media spekulują ze piłkarz przyleciał na testy medyczne

0

Nolito był widziany na lotnisku w Barcelonie spekulacji ciąg dalszy media spekulują ze piłkarz przyleciał na testy medyczne

0

Zrozum to za więcej Cesca nie mogliśmy wziąć bo musielibyśmy oddać czesc pieniędzy Arsenalowi a taka kasa za Pedro to chyba dobry interes tylko pytanie co teraz ja bym chciał żebyśmy się polasili o Nolito

1

I dodać do Nolito

0

Proszę o Nolito proszę!!

0

No ale więcej transferów nie będzie szkoda bo teraz Nolito byłby potrzebny szkoda bo Pedro zmiennikiem był idealnym a teraz klapa może Lucho zmieni zdanie i postara się o Nolito

0

Można?Można.

0

Pisałem to podczas meczu z Sevilla potrzebujemy obrońcy ale po co

0

Już jest nasz :D

0

Oj chciałbym *-* Gotze w Barcelonie

2

Duże tak lepiej niż Pogbe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?