patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
El Pistolero na króla
0
Brawo Sergi oby tak dalej
0
Busi co drybler
0
Myślę że potrzebujemy nowego wykonawcy rzutów karnych za dużo marnujemy
0
Kurwaaaaaaaaaa ileż można!!!
1
Podzielił by się ktoś linkiem z YouTube?
0
Podacie linka z meczu na YouTube?
3
Pedrooo brawooo
0
To jak tam??? :) brawo Pedrito
2
Radziłbym zobaczyć debiut Adamy Traore w Aston Villi mimo iż przegrali z Crystal Pałace to Adama przy wyniku 1-0 dla rywali przeprowadzil indywidualna akcje i po jego akcji padł samoboj naprawdę taki motor dobrze ze mamy szansę odkupienia
0
Bardzo bym tego chciał
0
Chyba najlepsze co moglo nas teraz spotkać poczekajmy na oficjalke ale byłbym mega szczęśliwy :>
0
Myślę że Douglas ale za jedną nogę Mou będzie musiał bulić co najmniej 50 milionów euro :P
0
Tez bym chciał :((
0
Za pół roku w tym okienku juz nikogo nie sprowadzimy
0
Dziękujemy dziękujemy!!!! Ale wzkoda szkoda ze nikogo nie sprowadzimy nikogo na jego.miejsce :/
1
Oficjalnie!!!! Pedro Rodriguez piłkarzem Chelsea Londyn[ MD]
0
Pożyjemy zobaczymy
1
Chelsea chce pozbyć się Williana po transferze Pedro władze ze Stamford Bridge zaoferowały gracza Bayernowi i PSG. Ciekawe
3
Nolito był widziany na lotnisku w Barcelonie media spekulują ze piłkarz przyleciał na testy medyczne
0
Nolito był widziany na lotnisku w Barcelonie spekulacji ciąg dalszy media spekulują ze piłkarz przyleciał na testy medyczne
0
Zrozum to za więcej Cesca nie mogliśmy wziąć bo musielibyśmy oddać czesc pieniędzy Arsenalowi a taka kasa za Pedro to chyba dobry interes tylko pytanie co teraz ja bym chciał żebyśmy się polasili o Nolito
1
I dodać do Nolito
0
Proszę o Nolito proszę!!
0
No ale więcej transferów nie będzie szkoda bo teraz Nolito byłby potrzebny szkoda bo Pedro zmiennikiem był idealnym a teraz klapa może Lucho zmieni zdanie i postara się o Nolito
0
Można?Można.
0
Pisałem to podczas meczu z Sevilla potrzebujemy obrońcy ale po co
0
Już jest nasz :D
0
Oj chciałbym *-* Gotze w Barcelonie
2
Duże tak lepiej niż Pogbe