patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pique widzę fajnie się bawi sympatycznie się zaczęło kolejna bramka wpierdol
1
Mi też :(
0
Powiedzcie mi która teraz jest godzina? :D
0
Tak sobie myślę czy zamiast płacić za 30 letniego Nolito moglibyśmy wyciągnąć z Sevilli Vitolo młodszy drogi tez by nie był :) gra w PD Hiszpan myślę że mogłoby wyjść
1
Przynajmniej The Bus dostają bencki brawo WHU!!
0
Z wielką Barceloną wygrali
0
No i pograne dobranoc
0
Ja bym chętnie widział u nas Rodrigo i Andre Gomesa z Valencii
2
No to musimy szukać dalej.
Nolito wykluczył transfer:
"Bóg zdecyduje jestem szczęśliwy w Vigo. Nie odejdę w styczniu". No to już możemy sobie odpuścić Nolito.
1
Jak nie idzie to nie idzie postawiłem: CSKA-UNITED X2
MALMO-SZACHTAR 2
CITY-SEVILLA 1
JUVENTUS-BMG 1
WOLFSBURG-PSV 1
ATLETICO-ASTANA 1
GALATASARAY-BENFICA X2
PSG-REAL 1X
Narazie wchodzą dwa spotkania :/
0
Może pomysł z Falcao nie jest zły
0
Postawiłem PSG lub remis
0
Panowie jakieś typy bukmacherskie na dziś?
0
Obstawilem x2 tu i tu
0
Gundogan: Bardzo dobrze czuje się w BVB myślę, że zostanę tu dłużej niż do końca sezonu. [Mirror]
Czyli jeden kandydat odpada do wzmocnienia środka pola.
0
Gram karierę Barca w FIFA 16 pomóżcie kogo kupić? sprzedać?
0
Podacie jakaś stronkę z transferami żeby poczytać bo zamula to chociaż poczytam
0
Tymczasem Robin Van Persie o którego mocno zabiega Barca strzela bramkę z rzutu wolnego z odległości 25m od bramki na 1-0 dla Fenerbache.
0
No to właśnie o to mi chodzi :D
0
Nolito takimi meczami jak dzisiaj załatwia sobie transfer do Barcy. Ma niezłą motywację. I widać rezultaty. Jeśli go nie kupimy to będziemy frajerami. Ten gość ma propozycje z Arsenalu który jest w stanie potroić jego zarobki a godzi się na obniżkę byleby trafić do nas.
1
Sensacyjną wiadomość podał dziś hiszpański serwis Fichajes. Według niego, do Barcelony może przyjść Radamel Falcao. Władze Dumy Katalonii chcą by pełnił w zespole taką rolę jak niegdyś Henrik Larsson, który był idealnym dopełnieniem podstawowych napastników. [Fichajes]
0
2/4 karne no masakra :/ jak można nie podyktowac ewidentnych karnych
5
Barcelona jest poważnie zainteresowana Radamelem Falcao. Transfer mógłby dojść do skutku w zimie jeżeli Chelsea i Monaco zgodzilyby się na skrócenie wypożyczeni. W
Połowę wynagrodzenia płaciłoby AS Monaco [Don Balón]
1
Jeśli Barca będę chciała kupić Van Persie'ego będzie musiała zapłacić 3 miliony euro i Fichado [MD]
1
Andrij Jarmolenko właśnie podpisał nowy 5-letni kontrakt z Dynamo Kijów. Ukraińcowi kontrakt kończył się wraz z zakończeniem obecnego sezonu
0
Ja jednak nie pogardzilbym RVP na ławkę czemu nie problemem mogą być jego wymagania finansowe ale jak chce grać u nas to na obniżkę musiał by się zgodzić
0
Spokojnie do stycznia jeszcze czas więc tak myślę , że skrzydłowy Lechii Gdańsk Sławomir Peszko w kilka miesięcy strzeli z kilkanaście bramek i wyciągnie klub z Gdańska na sam szczyt wtedy to on będzie prowadził w wyścigu o złotą piłkę niestety Lewy będzie tylko drugi.
Tak serio to jest śmieszne jeden udany miesiąc i juz robią z niego boga szlak mnie trafia.
3
Aymeric Laporte dołączy do Barcelony w lecie przyszłego roku. Barcelona zapłaci za niego 35-40 milionów [MD] Bartra i Laporte w przyszłości dla mnie bomba
0
Zajebiście :**
0
Poważny zakup na ławkę ciekawe :D. To kogo proponujesz? Prócz Nolito