0

Pique widzę fajnie się bawi sympatycznie się zaczęło kolejna bramka wpierdol

1

Mi też :(

0

Powiedzcie mi która teraz jest godzina? :D

0

Tak sobie myślę czy zamiast płacić za 30 letniego Nolito moglibyśmy wyciągnąć z Sevilli Vitolo młodszy drogi tez by nie był :) gra w PD Hiszpan myślę że mogłoby wyjść

1

Przynajmniej The Bus dostają bencki brawo WHU!!

0

Z wielką Barceloną wygrali

0

No i pograne dobranoc

0

Ja bym chętnie widział u nas Rodrigo i Andre Gomesa z Valencii

2

No to musimy szukać dalej.
Nolito wykluczył transfer:
"Bóg zdecyduje jestem szczęśliwy w Vigo. Nie odejdę w styczniu". No to już możemy sobie odpuścić Nolito.

1

Jak nie idzie to nie idzie postawiłem: CSKA-UNITED X2

MALMO-SZACHTAR 2

CITY-SEVILLA 1

JUVENTUS-BMG 1

WOLFSBURG-PSV 1

ATLETICO-ASTANA 1

GALATASARAY-BENFICA X2

PSG-REAL 1X

Narazie wchodzą dwa spotkania :/

0

Może pomysł z Falcao nie jest zły

0

Postawiłem PSG lub remis

0

Panowie jakieś typy bukmacherskie na dziś?

0

Obstawilem x2 tu i tu

0

Gundogan: Bardzo dobrze czuje się w BVB myślę, że zostanę tu dłużej niż do końca sezonu. [Mirror]
Czyli jeden kandydat odpada do wzmocnienia środka pola.

0

Gram karierę Barca w FIFA 16 pomóżcie kogo kupić? sprzedać?

0

Podacie jakaś stronkę z transferami żeby poczytać bo zamula to chociaż poczytam

0

Tymczasem Robin Van Persie o którego mocno zabiega Barca strzela bramkę z rzutu wolnego z odległości 25m od bramki na 1-0 dla Fenerbache.

0

No to właśnie o to mi chodzi :D

0

Nolito takimi meczami jak dzisiaj załatwia sobie transfer do Barcy. Ma niezłą motywację. I widać rezultaty. Jeśli go nie kupimy to będziemy frajerami. Ten gość ma propozycje z Arsenalu który jest w stanie potroić jego zarobki a godzi się na obniżkę byleby trafić do nas.

1

Sensacyjną wiadomość podał dziś hiszpański serwis Fichajes. Według niego, do Barcelony może przyjść Radamel Falcao. Władze Dumy Katalonii chcą by pełnił w zespole taką rolę jak niegdyś Henrik Larsson, który był idealnym dopełnieniem podstawowych napastników. [Fichajes]

0

2/4 karne no masakra :/ jak można nie podyktowac ewidentnych karnych

5

Barcelona jest poważnie zainteresowana Radamelem Falcao. Transfer mógłby dojść do skutku w zimie jeżeli Chelsea i Monaco zgodzilyby się na skrócenie wypożyczeni. W
Połowę wynagrodzenia płaciłoby AS Monaco [Don Balón]

1

Jeśli Barca będę chciała kupić Van Persie'ego będzie musiała zapłacić 3 miliony euro i Fichado [MD]

1

Andrij Jarmolenko właśnie podpisał nowy 5-letni kontrakt z Dynamo Kijów. Ukraińcowi kontrakt kończył się wraz z zakończeniem obecnego sezonu

0

Ja jednak nie pogardzilbym RVP na ławkę czemu nie problemem mogą być jego wymagania finansowe ale jak chce grać u nas to na obniżkę musiał by się zgodzić

0

Spokojnie do stycznia jeszcze czas więc tak myślę , że skrzydłowy Lechii Gdańsk Sławomir Peszko w kilka miesięcy strzeli z kilkanaście bramek i wyciągnie klub z Gdańska na sam szczyt wtedy to on będzie prowadził w wyścigu o złotą piłkę niestety Lewy będzie tylko drugi.

Tak serio to jest śmieszne jeden udany miesiąc i juz robią z niego boga szlak mnie trafia.

3

Aymeric Laporte dołączy do Barcelony w lecie przyszłego roku. Barcelona zapłaci za niego 35-40 milionów [MD] Bartra i Laporte w przyszłości dla mnie bomba

0

Zajebiście :**

0

Poważny zakup na ławkę ciekawe :D. To kogo proponujesz? Prócz Nolito

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?