5

Ja rozumiem, że chciałeś zabłysnąć i wgl.

Po co sprzedawać i potem dać więcej niż się dostało chociaż to w naszym stylu :^
PS. przed "ale " powinien być przecinek
Pozdrowienia od rocznika 2000 :p

5

A potem będzie jak z Thiago wielki ból bo oddaliśmy diamencik który stanowił by o sile naszego środka ^-^

0

Jedno jest pewne z transferu boskiego Krisztianu do P$G nici :^

0

Ile kosztuje wykupienie eleven?

11

Że tak zapytam w czym Luis był gorszy od Lewego? Zapomniał bym jego tak media nie pompuja i na sile nie wciskają ZP

1

A może by tak pier***nać tym wszystkim i wyjechać w Bieszczady :^

1

Szlak trafia człowieka 5 naszych w podstawie i ani jednego z białych tak samo Kross nie zagrał w podstawie Bale i Ronaldo nawet powołania nie dostali i to wszystko tak nagle przed klasykiem

0

Barcelona będzie bacznie obserwować Jamie'ego Vardy'ego w meczu Hiszpanii z Anglia , wartość rynkowa zawodnika wynosi 6 milionów euro i będzie brany pod uwagę podczas zimowego okienka transferowego w trakcie wzmacnienia składu



[MD]

0

Niedługo to Jese tez.nie będą mieli

2

Pijany prawde Ci powie :^

0

No i zajebiście Norwegia przegrywa z Węgrami :/ kupon mi wali :(

1

Lazio Rzym rozważa sprzedaż Antonio Candrevy do Barcelony. Włoski skrzydłowy w obecnym sezonie prezentuje się znacznie słabiej niż w poprzednich rozgrywkach, czym mocno rozczarowany jest prezes klubu Claudio Lotito. Zainteresowanie 28-latkiem wyrażał Ariedo Braida, dyrektor sportowy Barcelony. Katalończycy mają zaoferować za Candrevę 40 milionów euro.

Il Messaggero

7

Czy wam też brakuje plotek transferowych z udziałem Barcy? Bo mnie bardzo,mimo iż czasem wymieniali zawodników i szlak trafiał człowieka to mnie tych plotek brakuje

1

Chciałbym podzielić się swoimi przypuszczeniami odnośnie kontuzji Rakiety.
Otóż była sprawa , że selekcjoner dał odpocząć Modricowi a Rakitic musiałby jechać na zgrupowanie było przy tym dużo szumu i wtedy gdy usiadł na boisku z powodu kontuzji naszła mnie myśl, że może ta kontuzja była umówiona przed meczem. Nwm a wy co o tym sądzicie ?

0

On jest nasz i tylko nasz. Na wypożyczeniu w Sportingu

0

Miejmy nadzieje, ze wróci głodny gry i złapie formę jeszcze Leo i będzie zajebiście,ale będę dalej zdania, że Sergi Roberto powinien zacząć mecz w pierwszej 11 zasłużył na to a Rakieta odpocznie po kontuzji i wejdzie z ławki

1

Eden Hazard może przenieść się do Barcelony! Belg kiepsko radzi sobie w tym sezonie Premier League, choć w poprzednim był jej najlepszym piłkarzem. Mówiło się o przejściu do Realu Madryt, ale asa Chelsea chce Blaugrana. Podobno ma zaoferować mistrzom Anglii 45 milionów funtów.
[Goal.com]

0

Y aaaa aaaa aaa! !!!!! Obyśmy przystąpili na mecz z białymi jako liderzy!!!!

1

Patrzmy na formę naszych napastników mega wiec bardzo mnie ciekawi czy Kriszczianu będzie w trójce znając życie to raczej tak ale gdyby nasze tridente było nikt nie byłby zaskoczony

0

Dziękujemy Ramos ma przrsrane z tym barkiem któryś mecz z rzędu grymas na twarzy szkoda nie życzę mu kontuzji ale chciałbym żeby z nami nie zagrał

0

Podzielił by się ktoś linkiem na yt?

3

. "Wzgórza mają oczy" 1 część

0

Ajajaj Pedrito słupek

3

Barcelona interesuje się Kaka. Zawodnik jest gotowy obniżyć swoje wymagania finansowe. [MD]



Kuyt odpada bo ostatni powiedział ze chce skończyć tam gdzie zaczął.

Van Persie głównym celem.

Teraz Kaka :(

Kto następny?

0

A co jest w tej aktualizacji?

0

Ja postawiłem na Monaco i bum 1-0 w plecy :/

0

0

Alexandre Pato w styczniu będzie wolnym zawodnikiem i przyznał, że chciałby grać w Hiszpanii lub Anglii.
Zamiast ściągać Kuyta z Feyenordu yo nie lepiej Pato za darmo o.O

0

Gundogan zdecydowanie no i jeszcze Hummels

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?