patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ja rozumiem, że chciałeś zabłysnąć i wgl.
Po co sprzedawać i potem dać więcej niż się dostało chociaż to w naszym stylu :^
PS. przed "ale " powinien być przecinek
Pozdrowienia od rocznika 2000 :p
5
A potem będzie jak z Thiago wielki ból bo oddaliśmy diamencik który stanowił by o sile naszego środka ^-^
0
Jedno jest pewne z transferu boskiego Krisztianu do P$G nici :^
0
Ile kosztuje wykupienie eleven?
11
Że tak zapytam w czym Luis był gorszy od Lewego? Zapomniał bym jego tak media nie pompuja i na sile nie wciskają ZP
1
A może by tak pier***nać tym wszystkim i wyjechać w Bieszczady :^
1
Szlak trafia człowieka 5 naszych w podstawie i ani jednego z białych tak samo Kross nie zagrał w podstawie Bale i Ronaldo nawet powołania nie dostali i to wszystko tak nagle przed klasykiem
0
Barcelona będzie bacznie obserwować Jamie'ego Vardy'ego w meczu Hiszpanii z Anglia , wartość rynkowa zawodnika wynosi 6 milionów euro i będzie brany pod uwagę podczas zimowego okienka transferowego w trakcie wzmacnienia składu
[MD]
0
Niedługo to Jese tez.nie będą mieli
2
Pijany prawde Ci powie :^
0
No i zajebiście Norwegia przegrywa z Węgrami :/ kupon mi wali :(
1
Lazio Rzym rozważa sprzedaż Antonio Candrevy do Barcelony. Włoski skrzydłowy w obecnym sezonie prezentuje się znacznie słabiej niż w poprzednich rozgrywkach, czym mocno rozczarowany jest prezes klubu Claudio Lotito. Zainteresowanie 28-latkiem wyrażał Ariedo Braida, dyrektor sportowy Barcelony. Katalończycy mają zaoferować za Candrevę 40 milionów euro.
Il Messaggero
7
Czy wam też brakuje plotek transferowych z udziałem Barcy? Bo mnie bardzo,mimo iż czasem wymieniali zawodników i szlak trafiał człowieka to mnie tych plotek brakuje
1
Chciałbym podzielić się swoimi przypuszczeniami odnośnie kontuzji Rakiety.
Otóż była sprawa , że selekcjoner dał odpocząć Modricowi a Rakitic musiałby jechać na zgrupowanie było przy tym dużo szumu i wtedy gdy usiadł na boisku z powodu kontuzji naszła mnie myśl, że może ta kontuzja była umówiona przed meczem. Nwm a wy co o tym sądzicie ?
0
On jest nasz i tylko nasz. Na wypożyczeniu w Sportingu
0
Miejmy nadzieje, ze wróci głodny gry i złapie formę jeszcze Leo i będzie zajebiście,ale będę dalej zdania, że Sergi Roberto powinien zacząć mecz w pierwszej 11 zasłużył na to a Rakieta odpocznie po kontuzji i wejdzie z ławki
1
Eden Hazard może przenieść się do Barcelony! Belg kiepsko radzi sobie w tym sezonie Premier League, choć w poprzednim był jej najlepszym piłkarzem. Mówiło się o przejściu do Realu Madryt, ale asa Chelsea chce Blaugrana. Podobno ma zaoferować mistrzom Anglii 45 milionów funtów.
[Goal.com]
0
Y aaaa aaaa aaa! !!!!! Obyśmy przystąpili na mecz z białymi jako liderzy!!!!
1
Patrzmy na formę naszych napastników mega wiec bardzo mnie ciekawi czy Kriszczianu będzie w trójce znając życie to raczej tak ale gdyby nasze tridente było nikt nie byłby zaskoczony
0
Dziękujemy Ramos ma przrsrane z tym barkiem któryś mecz z rzędu grymas na twarzy szkoda nie życzę mu kontuzji ale chciałbym żeby z nami nie zagrał
0
Podzielił by się ktoś linkiem na yt?
3
. "Wzgórza mają oczy" 1 część
0
Ajajaj Pedrito słupek
3
Barcelona interesuje się Kaka. Zawodnik jest gotowy obniżyć swoje wymagania finansowe. [MD]
Kuyt odpada bo ostatni powiedział ze chce skończyć tam gdzie zaczął.
Van Persie głównym celem.
Teraz Kaka :(
Kto następny?
0
A co jest w tej aktualizacji?
1
http://pobieramy.net/yt/l1k3GuSlknY/million-questions-patrick-jorgensen-rap-for-his-mum-by-norwegian-rapper-got-talent-global/
Tylko posłuchajcie smutne ale piękne; ( ( (
0
Ja postawiłem na Monaco i bum 1-0 w plecy :/
0
0
Alexandre Pato w styczniu będzie wolnym zawodnikiem i przyznał, że chciałby grać w Hiszpanii lub Anglii.
Zamiast ściągać Kuyta z Feyenordu yo nie lepiej Pato za darmo o.O
0
Gundogan zdecydowanie no i jeszcze Hummels