0

Oddawaj emblemat ,w końcu na swoim miejscu :^

0

Gdzieś w lutym ile się nie mylę

0

Zapoda ktoś sytuacje z Krossem

0

Karny czy co?

0

Te jaja Paco Jemeza mają jakąś moc czy jak :D

0

Piękny rok *-* :***

2

Wchodzi Mathieu oho. ....

1

Jeszcze 3 bramek nam brakuje

0

Suarez najlepszy zawodnik turnieju

1

Jeśli Guardiola ma objąć Manchester City to warunkiem musi być transfer Luisa Suareza [Daily Star]

No posmialismy się troszkę a teraz czas na powrót do oglądania meczu :D

0

4

0

Kurna jak tyczki :D

0

Jeszcze 4

0

Suarez będzie wyróżniony na tym turnieju jestem tego pewny

0

Myślę, że Alba to jest numer jeden na LO u nas a trzeba rezerwowego kupić za Adriano który prawdopodobnie odejdzie wiec myślę że Barca się skusi i podpisze kontrakt z Marcosem Alonso z Fiorentiny gdyż kończy mu się kontrakt po sezonie

0

A ten Kranevitter to wypożyczony z Atletico Madryt

0

Miał bronić Ter Stegen :((((

1

Kurde szkoda ze nic o transferach juz nie.piszą brakuje mi tych plotek transferowych

1

Nigdy więcej United :x mam nadzieje, że po tym meczu będzie news ze Van źal nie jest trenerem United albo bliski zwolnienia

0

No kurde z drużyną ze strefy spadkowej :/ nigdy więcej

0

J****e United nie wierzę w ten zespół :/

0

Miejmy nadzieje :^

0

No kurde Valencia mi kupon wali :(

0

Ja tez i to bardzo

0

Kurka Van Gaala nie ma na podium spokojnie w następnym okienku nadrobi xD

13

Philippe Coutinho ma być pierwszym wzmocnieniem Barcelony w letnim okienku transferowym [MD]

1

Soccer manager polecam :^

1

Chciałbym zobaczyć Mou w Milanie albo z powrotem w Interze

0

Ooo polecam fantastyczne :D

0

No i kogo tu wykminic?
Strzezmy się nowy Douglas nadchodzi :^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?