0

Gdzie można zrobić takie losowanie czy samemu sobie tak robiłeś?

0

Mathieu dziękujemy!!
Mam wrażenie ze.pod nieobecność Messiego Suarez i Ney niszczył system a teraz znowu wszystko pod.Leo grane jprdl wszedł rudy i od razu wyjebalo

1

Ogólnie to ja się cieszę może wreszcie jakaś przebudowa będzie się wyjebie Mathieu

0

Macie eleven na web. Tv albo jakiekolwiek kanały sportowe bo ja tylko widzę C+sport i tyle

20

Alexandre Pato ma być pierwszym wzmocnieniem w styczniowym oknie transferowym. Barca przygotowuje ofertę 10-15 milionów euro. [MD]
Hmm..na Nolito nie mają 18 a na Pato mają ale może lepiej Pato młodszy.

0

Najpierw to trzeba sobie zapracować a on nie jest godzien tego by grać w barwach Blaugrana *-* VeB!!!

0

To jak już zdecydowałeś się odp. Na mój kom to jak widzisz zapytałem gdzie można takie coś zrobić?

0

Można gdzieś wylosowac własne pary 1/8 LM?

0

Jak będzie grał tak jak w Atletico to stadion sam eksploduje; )

0

O Negredo myślałem juz dawno i jak najbardziej na tak tym bardziej drogi by nie był bo Valencia chce się go pozbyć i nie robili by problemów z jego odejściem. Jak najbardziej na tak :^

0

Prawda jest taka ze jest lewym obrońca mogącym grać na środku obrony jaki pomocy

0

Nie mowie tu o ataku jak zauważyłeś, Alves ostatnio imponuje forma ,ale lepszy nie będzie powoli trzeba stawiać na Aleix'a Vidala po to go sprowadzilismy nie prawda?
I nie trzeba czytać by widzieć chemie między Alvesem a Leo.
Wracając do tematu Alonso to jeżeli Barca się nim interesuje to znaczy, że coś w nim musi być za darmo młody a Adriano jeszcze zechciał by pograć na wysokim poziomie a taka jak jest napisane na zmianę a nawet jak przedłuży kończący się kontrakt to Barca nie wiadomo ile za zmiennika płacić nie będzie.

0

A dziwisz się ? Bo ja nie ,mamy już wiekowych zawodników trzeba szukać alternatyw i na zmiennika i zawodników do pierwszego składu dla mnie to nie jest dziwne mieliśmy bana na dwa okienka i czas odmładzac kadrę i dodawać świeżości. Jeżeli dany zawodnik sie wyroznia a trener widzi dla niego miejsce w swoim zespole i jest pewny ze może wnieść coś ciekawego do zespołu to nie ma przeciwwskazań by danego zawodnika kupić.

0

Pique wyśmienicie

1

Spokojnie przecież to Valencia bez 10 zawodników gładkie 0-3 mówili. ..

0

Eleven czy Eleven sport? Na którym leci

0

Shaqiri jest fenomenalny *_*

0

Antonio Candreva jest alternatywą dla Nolito [MD]

0

Sorry ale ja kompletnie nie zrozumiałem twojego komentarza :^

1

Lavezzi nie grałby w LM u nas a Pato tak ,za rok kończa im się kontrakty wiec nwm.

0

Edition Cavani jest juz jedna nogą w Manchesterze United. Czerwone diabły mają zapłacić PSG 32 miliony funtów [L'Equipe]

0

W styczniu do Barcy dołączy napastnik na zasadzie wypożyczenia, ale bez obowiązku wykupu danego zawodnika [MD]
no to Nolito odpada na wejściu no to kogo mogą mieć na myśli ja osobiście zwróciłbym uwagę na Negrego Valencia chce się go pozbyć za.wszelką cenę

6

Barcelona zainteresowana jest Juanem Cuadrado miałby zastąpić na prawej obronie Daniego Alvesa [MD]

3

Dybala strzelił bramkę na 0-2 kurde Juve zrobiło świetny interes młody szybki a już jest kluczowym zawodnikiem Juve. Chciałbym by ten chłopak był kiedyś następca Suareza u nas

1

Real Madryt oficjalnie wykluczony z pucharu króla [MD]

0

Tak sobie myślę Barca potrzebuje napastnika a Valencia chce pozbyć się Negredo może na zmiennika by się nadal

0

Macie snapy piłkarzy Barcy?

0

http://m.fangol.pl/view/133739/paul-pogba-pojawil-sie
No teraz mam nadzieje, że priorytetem będzie Veratti

0

Atletico Madryt jest gotowe aktywować klauzulę zapisaną w kontrakcie Diego Costy (28 milionów funtów )
[MD]

0

Barcelona znalazła następce Daniego Alvesa. Ma nim być 19-latek z Monaco Almany Toure [L'Equipe]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?