patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie można zrobić takie losowanie czy samemu sobie tak robiłeś?
0
Mathieu dziękujemy!!
Mam wrażenie ze.pod nieobecność Messiego Suarez i Ney niszczył system a teraz znowu wszystko pod.Leo grane jprdl wszedł rudy i od razu wyjebalo
1
Ogólnie to ja się cieszę może wreszcie jakaś przebudowa będzie się wyjebie Mathieu
0
Macie eleven na web. Tv albo jakiekolwiek kanały sportowe bo ja tylko widzę C+sport i tyle
20
Alexandre Pato ma być pierwszym wzmocnieniem w styczniowym oknie transferowym. Barca przygotowuje ofertę 10-15 milionów euro. [MD]
Hmm..na Nolito nie mają 18 a na Pato mają ale może lepiej Pato młodszy.
0
Najpierw to trzeba sobie zapracować a on nie jest godzien tego by grać w barwach Blaugrana *-* VeB!!!
0
To jak już zdecydowałeś się odp. Na mój kom to jak widzisz zapytałem gdzie można takie coś zrobić?
0
Można gdzieś wylosowac własne pary 1/8 LM?
0
Jak będzie grał tak jak w Atletico to stadion sam eksploduje; )
0
O Negredo myślałem juz dawno i jak najbardziej na tak tym bardziej drogi by nie był bo Valencia chce się go pozbyć i nie robili by problemów z jego odejściem. Jak najbardziej na tak :^
0
Prawda jest taka ze jest lewym obrońca mogącym grać na środku obrony jaki pomocy
0
Nie mowie tu o ataku jak zauważyłeś, Alves ostatnio imponuje forma ,ale lepszy nie będzie powoli trzeba stawiać na Aleix'a Vidala po to go sprowadzilismy nie prawda?
I nie trzeba czytać by widzieć chemie między Alvesem a Leo.
Wracając do tematu Alonso to jeżeli Barca się nim interesuje to znaczy, że coś w nim musi być za darmo młody a Adriano jeszcze zechciał by pograć na wysokim poziomie a taka jak jest napisane na zmianę a nawet jak przedłuży kończący się kontrakt to Barca nie wiadomo ile za zmiennika płacić nie będzie.
0
A dziwisz się ? Bo ja nie ,mamy już wiekowych zawodników trzeba szukać alternatyw i na zmiennika i zawodników do pierwszego składu dla mnie to nie jest dziwne mieliśmy bana na dwa okienka i czas odmładzac kadrę i dodawać świeżości. Jeżeli dany zawodnik sie wyroznia a trener widzi dla niego miejsce w swoim zespole i jest pewny ze może wnieść coś ciekawego do zespołu to nie ma przeciwwskazań by danego zawodnika kupić.
0
Pique wyśmienicie
1
Spokojnie przecież to Valencia bez 10 zawodników gładkie 0-3 mówili. ..
0
Eleven czy Eleven sport? Na którym leci
0
Shaqiri jest fenomenalny *_*
0
Antonio Candreva jest alternatywą dla Nolito [MD]
0
Sorry ale ja kompletnie nie zrozumiałem twojego komentarza :^
1
Lavezzi nie grałby w LM u nas a Pato tak ,za rok kończa im się kontrakty wiec nwm.
0
Edition Cavani jest juz jedna nogą w Manchesterze United. Czerwone diabły mają zapłacić PSG 32 miliony funtów [L'Equipe]
0
W styczniu do Barcy dołączy napastnik na zasadzie wypożyczenia, ale bez obowiązku wykupu danego zawodnika [MD]
no to Nolito odpada na wejściu no to kogo mogą mieć na myśli ja osobiście zwróciłbym uwagę na Negrego Valencia chce się go pozbyć za.wszelką cenę
6
Barcelona zainteresowana jest Juanem Cuadrado miałby zastąpić na prawej obronie Daniego Alvesa [MD]
3
Dybala strzelił bramkę na 0-2 kurde Juve zrobiło świetny interes młody szybki a już jest kluczowym zawodnikiem Juve. Chciałbym by ten chłopak był kiedyś następca Suareza u nas
1
Real Madryt oficjalnie wykluczony z pucharu króla [MD]
0
Tak sobie myślę Barca potrzebuje napastnika a Valencia chce pozbyć się Negredo może na zmiennika by się nadal
0
Macie snapy piłkarzy Barcy?
0
http://m.fangol.pl/view/133739/paul-pogba-pojawil-sie
No teraz mam nadzieje, że priorytetem będzie Veratti
0
Atletico Madryt jest gotowe aktywować klauzulę zapisaną w kontrakcie Diego Costy (28 milionów funtów )
[MD]
0
Barcelona znalazła następce Daniego Alvesa. Ma nim być 19-latek z Monaco Almany Toure [L'Equipe]