0

a co Ci takego zrobił??? dobrze gra

0

Hahahaha a niby czemu za Pedro???

0

Jprdl...To co robi Munir to zaczyna sie robić irytujące!!!!!!

6

Widać ze Lucho ma jaja nie boi sie stawiać na innych :P

1

Zgodzę się jeszcze tylko Cesca na 9 i parodia :P

5

No nie wierze znowu Masche na obronie!!!! tak smo Neymar jest juz w 200% dyspozycji a i tak na ławie rozumiem Munir młody dobry no ale bez jaj to jest profesjonalna piłka :/

3

Pedro R.I.P [*] szkoda alexisa co kozak :/

0

Ciekawe czy Lucho da zadebiutować Douglasowi :D ciekawi mnie jak gra ;) i wole skład Mundo ;)

0

Jestem pewien ze nie zagra od początku ale kto wie...zapewne bedzie atak Iniesta,Messi,Neymar na początekj mysle ze potem wejdzie Suarez ale do tego meczu jeszcze troszke ;)

0

Dokładnie tu wszyscy chwalą Enrique wszystko ładnie pięknie a po meczu jak cos pójdzie nie tak(Oby nie) to juz połowa składu to sprzedania :D

0

Legionista juz go kocham :D

1

Tutaj taaki filmik :D


5

http://videos.mundodeportivo.com/20140815/fc-barcelona/primer-entrenamiento-de-luis-suarez_54413070160.html
Macie tuta jest filmik ;) Trwa ponad 19 minut takze jest co ogladac :D

0

A moze byc na stadionie w czasie meczy Barcy alebo wogle i czy moze byc publikowany jego wizerunek??

1

Tutaj umiejetnosci naszego Verminatora;))

1

miejmy nadzieje

0

ale z Realem w tamtym sezonie bodajze 2 bramki strzeli to jest plus;)))

0

Tez tak mysle;))

0

Dokladnie mysle ze przydalby sie jakis solidny boczny obronca;)))

0

Tez tak mysle Vermaelen bylby ok;)))

0

Mysle ze jest ok tylko ciekawe kto SDP MAsche czy Busi;))) tak jest wszystko ok;))

0

Tu sie z toba nie zgodze czego taki klub tacy kibice.Kibice to bydlo i tyle nie maja pojecia co to Mes Que Un Club

16

Mam nadzieje ze chociaz z chlopakami z druzyny i z trenerem bedzie sie dogadywal na reszte moze miec wyjebane;))

0

Wees gon sie z tad najlepiej nie odzywaj sie dzieci i ryby glosu nie maja tyle Ci powiem pseudo kibicu

0

Tak bedzie zobaczycie ja jestem za tym transferem i jest git jebac opinie tych ktorzy maja wyjebane na naszych zawodnikow

3

Szkoda mi Jeremyego zal sie chlopaka robi widac ze jest smutny i widac ze jest zestresowany ale pracowal na to cale ztcie i ktos go wreszcie docenil nasz kochany klub FCBarcelona
Sam przekaz mowi za siebie''Wiecej niz klub'' to jest rodzina pilkarska rodzina i my kibice tez pod jakims wzgledem nia jestesmy ale niektorych nie mozna zaliczyc do naszej rodziny przykre;(((
Wstyd

0

Dokladnie bydlo bydlo i jeszcze raz bydlo;)))

1

Ja trzymam mocno kciuki za naszego Jeremiaszka i mysle ze sobie poradzi a Ci pseudo kibice Barcy niech sie naucza kto to kibic i jak sie zachowuje kibic bo tak jest z wiekszoscia kibicow kazdego klubu

0

;)))

0

Dokladnie to nie kibice to zbieranina ktora wmawia sobie ze sa kibicami a kibicem jest sie bez wzgledu na wszystko pisalem juz to i powtorze jeszcze raz....Ciesze sie ze go kupili i jestem pewien ze pozamyka wam wszystkim mordy!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?