patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a co Ci takego zrobił??? dobrze gra
0
Hahahaha a niby czemu za Pedro???
0
Jprdl...To co robi Munir to zaczyna sie robić irytujące!!!!!!
6
Widać ze Lucho ma jaja nie boi sie stawiać na innych :P
1
Zgodzę się jeszcze tylko Cesca na 9 i parodia :P
5
No nie wierze znowu Masche na obronie!!!! tak smo Neymar jest juz w 200% dyspozycji a i tak na ławie rozumiem Munir młody dobry no ale bez jaj to jest profesjonalna piłka :/
3
Pedro R.I.P [*] szkoda alexisa co kozak :/
0
Ciekawe czy Lucho da zadebiutować Douglasowi :D ciekawi mnie jak gra ;) i wole skład Mundo ;)
0
Jestem pewien ze nie zagra od początku ale kto wie...zapewne bedzie atak Iniesta,Messi,Neymar na początekj mysle ze potem wejdzie Suarez ale do tego meczu jeszcze troszke ;)
0
Dokładnie tu wszyscy chwalą Enrique wszystko ładnie pięknie a po meczu jak cos pójdzie nie tak(Oby nie) to juz połowa składu to sprzedania :D
0
Legionista juz go kocham :D
1
Tutaj taaki filmik :D
5
http://videos.mundodeportivo.com/20140815/fc-barcelona/primer-entrenamiento-de-luis-suarez_54413070160.html
Macie tuta jest filmik ;) Trwa ponad 19 minut takze jest co ogladac :D
0
A moze byc na stadionie w czasie meczy Barcy alebo wogle i czy moze byc publikowany jego wizerunek??
1
Tutaj umiejetnosci naszego Verminatora;))
1
miejmy nadzieje
0
ale z Realem w tamtym sezonie bodajze 2 bramki strzeli to jest plus;)))
0
Tez tak mysle;))
0
Dokladnie mysle ze przydalby sie jakis solidny boczny obronca;)))
0
Tez tak mysle Vermaelen bylby ok;)))
0
Mysle ze jest ok tylko ciekawe kto SDP MAsche czy Busi;))) tak jest wszystko ok;))
0
Tu sie z toba nie zgodze czego taki klub tacy kibice.Kibice to bydlo i tyle nie maja pojecia co to Mes Que Un Club
16
Mam nadzieje ze chociaz z chlopakami z druzyny i z trenerem bedzie sie dogadywal na reszte moze miec wyjebane;))
0
Wees gon sie z tad najlepiej nie odzywaj sie dzieci i ryby glosu nie maja tyle Ci powiem pseudo kibicu
0
Tak bedzie zobaczycie ja jestem za tym transferem i jest git jebac opinie tych ktorzy maja wyjebane na naszych zawodnikow
3
Szkoda mi Jeremyego zal sie chlopaka robi widac ze jest smutny i widac ze jest zestresowany ale pracowal na to cale ztcie i ktos go wreszcie docenil nasz kochany klub FCBarcelona
Sam przekaz mowi za siebie''Wiecej niz klub'' to jest rodzina pilkarska rodzina i my kibice tez pod jakims wzgledem nia jestesmy ale niektorych nie mozna zaliczyc do naszej rodziny przykre;(((
Wstyd
0
Dokladnie bydlo bydlo i jeszcze raz bydlo;)))
1
Ja trzymam mocno kciuki za naszego Jeremiaszka i mysle ze sobie poradzi a Ci pseudo kibice Barcy niech sie naucza kto to kibic i jak sie zachowuje kibic bo tak jest z wiekszoscia kibicow kazdego klubu
0
;)))
0
Dokladnie to nie kibice to zbieranina ktora wmawia sobie ze sa kibicami a kibicem jest sie bez wzgledu na wszystko pisalem juz to i powtorze jeszcze raz....Ciesze sie ze go kupili i jestem pewien ze pozamyka wam wszystkim mordy!!!!!