0

Ciebie pierwszego!!!

0

2

0

Jordi kretyn po huj on ten łeb wpierdala!!!

0

dzikuje dobranoc :D

0

na podmęczonego rywala :D i kosmos :D

0

tak a Real ma zaległy mecz z Sevilla

0

Dobrze gadasz ziomeczku polać mu :D

0

Hmm..Patrzeąc z drugiej strony to moze sie udać...Suarez moze pociągnąć druzynę a Messi i Ney na podmęczonego rywala :D zobaczymy zycz duzego szczęścia Lucho!!

0

Kurna no to jakaś jazda serio!!!
Tym bardziej dla czego jak Real stracił punkty !!!!!!

0

Jebany Busquets co on robi wogóle na boisku!!!

0

Kurwa ile tych błędów!!!!!!!!!!!jebany liniowy

0

Coś czuje ze 0-0 bedzie ale jeszcze jest czas mamy szanse :/

0

No Alves to jednak się tylko na Klauna nadaje

0

Jak możesz tak mówić jeszcze jak Suarez nie jest dobrze wprowadzony w rytm gry jak mozesz mówic ze przepłaciliśmy jak gra dopiero miesiąc kibic no kibic!!!

0

No Alves szkoda że takich twoich minek nie ma w Fifie ajj szkoda

0

Jprdl...Ciężko ciężko pełne porty chopaki majo :P

2

Alves to wogóle ma swój świat walii te wrzutki z czego ani jedna nie doszła do nikogo...Parodia :) ale jest druga połówka można coś ugrać szkoda Suareza ze nie strzelił ale dobrze że chociaz ma te sytuacje oby było więcej i więcej bramke :0

0

No no dwóch DP ;)

0

kurna a PSG strzela nba 2-1 lipa ;/ trzeba bedzie wygrać na Camp Nou!!

0

no i cudeńko odpaliło :D

0

jest jakaś polska transmisja?

0

0

Biednie to wygląda!!!

0

Japierdziele jaka bieda!!!!!

0

No ciężko ocenicc ten mecz :/ bezbarwnie to wygląda!!!!!!!!!

0

Co mnie obchodzi ze Montoya nie gra :)

0

Douglas w pierwszym składzie jeest

1

Suarez i Vermaelen mają po bramce !!!!

0

To proste 2 razy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?