patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciebie pierwszego!!!
0
2
0
Jordi kretyn po huj on ten łeb wpierdala!!!
0
dzikuje dobranoc :D
0
na podmęczonego rywala :D i kosmos :D
0
tak a Real ma zaległy mecz z Sevilla
0
Dobrze gadasz ziomeczku polać mu :D
0
Hmm..Patrzeąc z drugiej strony to moze sie udać...Suarez moze pociągnąć druzynę a Messi i Ney na podmęczonego rywala :D zobaczymy zycz duzego szczęścia Lucho!!
0
Kurna no to jakaś jazda serio!!!
Tym bardziej dla czego jak Real stracił punkty !!!!!!
0
Jebany Busquets co on robi wogóle na boisku!!!
0
Kurwa ile tych błędów!!!!!!!!!!!jebany liniowy
0
Coś czuje ze 0-0 bedzie ale jeszcze jest czas mamy szanse :/
0
No Alves to jednak się tylko na Klauna nadaje
0
Jak możesz tak mówić jeszcze jak Suarez nie jest dobrze wprowadzony w rytm gry jak mozesz mówic ze przepłaciliśmy jak gra dopiero miesiąc kibic no kibic!!!
0
No Alves szkoda że takich twoich minek nie ma w Fifie ajj szkoda
0
Jprdl...Ciężko ciężko pełne porty chopaki majo :P
2
Alves to wogóle ma swój świat walii te wrzutki z czego ani jedna nie doszła do nikogo...Parodia :) ale jest druga połówka można coś ugrać szkoda Suareza ze nie strzelił ale dobrze że chociaz ma te sytuacje oby było więcej i więcej bramke :0
0
No no dwóch DP ;)
0
kurna a PSG strzela nba 2-1 lipa ;/ trzeba bedzie wygrać na Camp Nou!!
0
no i cudeńko odpaliło :D
0
jest jakaś polska transmisja?
0
0
Biednie to wygląda!!!
0
Japierdziele jaka bieda!!!!!
0
No ciężko ocenicc ten mecz :/ bezbarwnie to wygląda!!!!!!!!!
0
Co mnie obchodzi ze Montoya nie gra :)
0
Douglas w pierwszym składzie jeest
1
Suarez i Vermaelen mają po bramce !!!!
0
To proste 2 razy