patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Scenzuruj bo bana dostaniesz
0
W tym okienku musimy być ostrożni... tak myślę czy transfer Riada Mahreza nie zamknął by się w kwocie10-12 milionów
9
Pewnie chcą Nolito i wypożyczyć Gundogana albo Herrere z opcją wykupu obowiązkowego
0
Ciekawy jestem jak skończy się sprawa z Samperem pewnie pójdzie do Arsenalu jAK mówili
1
Hmm..Nolito 10+Munir lub Sandro na wypożyczenie
5
Ja chciałbym Gimeneza z ATM lub Laporte
2
Ok Enrique ma zaufanie do swoich zawodników nie ulega wątpliwości ale sprowadzając nowego stopera nie jest dla tego bo Bartra jest słaby tylko mamy 5 obrońców i większość po 30 wiec trzeba budować skład na lata a nie po to by dokuczać Marcowi
0
Może Barca pokusi się o sprowadzenie Soriano niegdyś grał u nas i to moze być jedna z niewielu opcji za taką kasę :/
0
A ciekawi mnie czy Vitolo z Sevilli byłby do wyciągnięcia za taką kasę ?
1
Ja bym wybierał pomiędzy Verrattim Pogba lub Gundoganem. Ale jak ściągnął Veratiego lub Pogbe uff będzie miód. A jeżeli miałbym wybierać stopera to ciężko kogoś z tej czwórki wybrać.
1
Gundogan z nich wszystkich najlepsza opcja bo Veratiego nie ma co zaliczać
0
1
Są potrzebne co najmniej 3 transfery bo nie damy rady z taką ławka
1
Jak mi pokażesz piłkarza Barcy w dzisiejszym meczu który palił się do gry jak on to przyznam Ci rację ale niestety się mylisz
0
To chyba nie ten mecz oglądałeś powiedz mi czy dlatego tak sądzisz bo Barca odziwo nie wygrała tego meczu a ja właśnie widziałem w nim ochotę do gry ciągnął zespół jest szybki wiec dla mnie to on jest lidetrem Barcy a kwestia tego ze nie mamy środka pola a obrony to już wcale
0
Ja się tak zastanawiam czy przy wolnym Neya jak piłka się toczyła po lini to Pique mógł się wpieprzyc wslizgiem :/
0
Na szczęście to nie ty jesteś trenerem; )
1
FCBarcelona przygotowuje ofertę za młodą gwiazdę BPL Floriana Thauvin'a [DailyMail]
1
A Samper to co?
0
0
Nie mówię ze Nolito jest przeciętny bo tak nie jest ale o wiele lepsza opcja jest Feghouli bo Nolito kontrakt przedluzyl więcej trzeba będzie bulić a Feghouli nożna za darmo ja jeszcze pokusił bym się o Mahreza Wallcota lub Vitolo z Sevilli wiec z jedną częścią się z tobą zgadzam
0
Neymar z Suarezem w ataku 4-4-2 ustawieniem Iniesta jako boczny pomocnik Rakitić i Busquets na dwóch środkowych Alves na drugim skrzydle Roberto na prawej obronie i myślę że może się udać
0
Feghouli za darmo bo pod koniec sezonu kończy mu się kontrakt albo za niewielką sumę w zimie a tak to jeszcze Mahrez Coutinho
3
Trudno taki ma styl i zapewne nie będzie go zmieniał bo komuś to przeszkadza i irytuje.
0
Najtrudniejsze będą mecze z Sevilla i Villareal reszta ujdzie
0
Alen Halilovic chorwacki rozgrywający. Alen a nie Alan;)
1
Nic tylko brać wiadomo Dani juz jest wiekowym piłkarzem wiec taki interes jak znalazł
0
No masz rację co tam wydamy więcej niż 15 milionów za niespełna 30 latka co tam nie? :/
0
Może jednak pozwolą nam zarejestrować Arde bo to jest już śmieszne
1
Kurde jest niezła opcja. Sofiane Feghouli ma do końca sezonu ważny kontrakt i może by go tak za darmo ściągnąć kasy wydawać nie trzeba 25 lat teraz byłby jak znalazł :/ ja tam bym się nie zastanawiał plus dodatkowo w styczniu kupić kogos za Pedro bo niestety nie widzę nic w Sandro i Munirze. Sandro jeszcze może odpalić ale Munir raczej nie