0

Scenzuruj bo bana dostaniesz

0

W tym okienku musimy być ostrożni... tak myślę czy transfer Riada Mahreza nie zamknął by się w kwocie10-12 milionów

9

Pewnie chcą Nolito i wypożyczyć Gundogana albo Herrere z opcją wykupu obowiązkowego

0

Ciekawy jestem jak skończy się sprawa z Samperem pewnie pójdzie do Arsenalu jAK mówili

1

Hmm..Nolito 10+Munir lub Sandro na wypożyczenie

5

Ja chciałbym Gimeneza z ATM lub Laporte

2

Ok Enrique ma zaufanie do swoich zawodników nie ulega wątpliwości ale sprowadzając nowego stopera nie jest dla tego bo Bartra jest słaby tylko mamy 5 obrońców i większość po 30 wiec trzeba budować skład na lata a nie po to by dokuczać Marcowi

0

Może Barca pokusi się o sprowadzenie Soriano niegdyś grał u nas i to moze być jedna z niewielu opcji za taką kasę :/

0

A ciekawi mnie czy Vitolo z Sevilli byłby do wyciągnięcia za taką kasę ?

1

Ja bym wybierał pomiędzy Verrattim Pogba lub Gundoganem. Ale jak ściągnął Veratiego lub Pogbe uff będzie miód. A jeżeli miałbym wybierać stopera to ciężko kogoś z tej czwórki wybrać.

1

Gundogan z nich wszystkich najlepsza opcja bo Veratiego nie ma co zaliczać

0

1

Są potrzebne co najmniej 3 transfery bo nie damy rady z taką ławka

1

Jak mi pokażesz piłkarza Barcy w dzisiejszym meczu który palił się do gry jak on to przyznam Ci rację ale niestety się mylisz

0

To chyba nie ten mecz oglądałeś powiedz mi czy dlatego tak sądzisz bo Barca odziwo nie wygrała tego meczu a ja właśnie widziałem w nim ochotę do gry ciągnął zespół jest szybki wiec dla mnie to on jest lidetrem Barcy a kwestia tego ze nie mamy środka pola a obrony to już wcale

0

Ja się tak zastanawiam czy przy wolnym Neya jak piłka się toczyła po lini to Pique mógł się wpieprzyc wslizgiem :/

0

Na szczęście to nie ty jesteś trenerem; )

1

FCBarcelona przygotowuje ofertę za młodą gwiazdę BPL Floriana Thauvin'a [DailyMail]

1

A Samper to co?

0

0

Nie mówię ze Nolito jest przeciętny bo tak nie jest ale o wiele lepsza opcja jest Feghouli bo Nolito kontrakt przedluzyl więcej trzeba będzie bulić a Feghouli nożna za darmo ja jeszcze pokusił bym się o Mahreza Wallcota lub Vitolo z Sevilli wiec z jedną częścią się z tobą zgadzam

0

Neymar z Suarezem w ataku 4-4-2 ustawieniem Iniesta jako boczny pomocnik Rakitić i Busquets na dwóch środkowych Alves na drugim skrzydle Roberto na prawej obronie i myślę że może się udać

0

Feghouli za darmo bo pod koniec sezonu kończy mu się kontrakt albo za niewielką sumę w zimie a tak to jeszcze Mahrez Coutinho

3

Trudno taki ma styl i zapewne nie będzie go zmieniał bo komuś to przeszkadza i irytuje.

0

Najtrudniejsze będą mecze z Sevilla i Villareal reszta ujdzie

0

Alen Halilovic chorwacki rozgrywający. Alen a nie Alan;)

1

Nic tylko brać wiadomo Dani juz jest wiekowym piłkarzem wiec taki interes jak znalazł

0

No masz rację co tam wydamy więcej niż 15 milionów za niespełna 30 latka co tam nie? :/

0

Może jednak pozwolą nam zarejestrować Arde bo to jest już śmieszne

1

Kurde jest niezła opcja. Sofiane Feghouli ma do końca sezonu ważny kontrakt i może by go tak za darmo ściągnąć kasy wydawać nie trzeba 25 lat teraz byłby jak znalazł :/ ja tam bym się nie zastanawiał plus dodatkowo w styczniu kupić kogos za Pedro bo niestety nie widzę nic w Sandro i Munirze. Sandro jeszcze może odpalić ale Munir raczej nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?