2

Duże tak lepiej niż Pogbe

0

A tym czasem Real dopina na ostatni guzik transfer Matteo Kovacica Królewscy zapłaca Interowi 30 milionów euro 5 mln bonusów. Nam też by się przydało parę transferów Abdenour Nolito Ci panowie to powinny być transferowe priorytety

0

Ohhh rozumiem ze kibicujesz Barcelonie od zdobycia trypletu gratki mordo

1

Będzie gryźnie

0

Jak przegrać to jak mistrsowyet

0

Śmiesznego?? Proszę Cię bardzo zobacz wynik

2

A za tydzień gramy z Atletic Bilbao na San Mames :P

0

Najbardziej to szkoda mi MATS'a bo.drugi mecz z rzędu traci 4 bramki przez jebane błędy obrony jeden gol to błąd Marca a tak to jesienią obrona ale.przecież nam nie jest potrzebny obrońca

0

Lucho out ponieważ pan wyżej tak sądzi

0

Obrona miód malina ale damy rade po co nam obrońca po co no po co

0

Lucho out kategorycznie out

0

Czy ktoś ma wątpliwości czy nie trzeba wymienić obrony Adriano out Roberto out

0

Ojojojoj Ojojojoj Ojojojoj może tak La manita

0

No przecież pi co nam obrońca przecie Pedro odchodzi

0

Well Well Well :****** tengie bencki czy ktoś jeszcze ma wątpliwości że nie trzeba zmieniać obrony

4

Ile jeszcze razy Roberto będzie dostawał szanse a on będzie to j**** Samper lub Halilovic do pierwszego zespołu

1

Brawo Sergi Roberto

5

Ja to widzę ze nie którzy z wiernych kibiców robią się zwykłymi sezonowcami

0

Ale to jest dwu mecz a we wtorek graliśmy mega ciężki mecz dla tego

0

A co ty myślałeś ze na boisku bez większości zawodników z pierwszej 11 będziemy grać kosmos rotacje są wskazane inaczej skończymy jak Real z poprzedniego sezonu

0

Ale jak z Napoli puścił bramkę z dupy to tez się nie przejął wiec MATS tez da rade młody jest

0

Ooo kurwaa :o jprdl

0

Jprdl kończy się powtórka i Bilbao przy pikce

0

No to tak po polsku zamknij mordę :p

0

Brawo Zagłębie 2-0 z mistrzem Polski.. tylko Legia :*

0

Brawo Lucho konsekwentnie do bólu mi się podoba rotację musza być inaczej skończymy jak Real z kontuzjami

0

Może za Szukałe Pazdan?

1

Korona-Cracovia
Zagłębie-Lech

11

Oficjalnie Adama Traore w Aston Villi. Barca zarobiła na nim 10 milionów euro i zapewnila sb prawo odkupienia zawodnika w ciągu trzech lat

0

Mam 15 lat i kibicuje Barcelonie od małego :)) ale też mnie to boli jak po tryplecie wzrosła ilość kibiców na tej stronie to jest straszne, tylko jestem ciekaw jakim klubom wcześniej kibicowali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?