patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Duże tak lepiej niż Pogbe
0
A tym czasem Real dopina na ostatni guzik transfer Matteo Kovacica Królewscy zapłaca Interowi 30 milionów euro 5 mln bonusów. Nam też by się przydało parę transferów Abdenour Nolito Ci panowie to powinny być transferowe priorytety
0
Ohhh rozumiem ze kibicujesz Barcelonie od zdobycia trypletu gratki mordo
1
Będzie gryźnie
0
Jak przegrać to jak mistrsowyet
0
Śmiesznego?? Proszę Cię bardzo zobacz wynik
2
A za tydzień gramy z Atletic Bilbao na San Mames :P
0
Najbardziej to szkoda mi MATS'a bo.drugi mecz z rzędu traci 4 bramki przez jebane błędy obrony jeden gol to błąd Marca a tak to jesienią obrona ale.przecież nam nie jest potrzebny obrońca
0
Lucho out ponieważ pan wyżej tak sądzi
0
Obrona miód malina ale damy rade po co nam obrońca po co no po co
0
Lucho out kategorycznie out
0
Czy ktoś ma wątpliwości czy nie trzeba wymienić obrony Adriano out Roberto out
0
Ojojojoj Ojojojoj Ojojojoj może tak La manita
0
No przecież pi co nam obrońca przecie Pedro odchodzi
0
Well Well Well :****** tengie bencki czy ktoś jeszcze ma wątpliwości że nie trzeba zmieniać obrony
4
Ile jeszcze razy Roberto będzie dostawał szanse a on będzie to j**** Samper lub Halilovic do pierwszego zespołu
1
Brawo Sergi Roberto
5
Ja to widzę ze nie którzy z wiernych kibiców robią się zwykłymi sezonowcami
0
Ale to jest dwu mecz a we wtorek graliśmy mega ciężki mecz dla tego
0
A co ty myślałeś ze na boisku bez większości zawodników z pierwszej 11 będziemy grać kosmos rotacje są wskazane inaczej skończymy jak Real z poprzedniego sezonu
0
Ale jak z Napoli puścił bramkę z dupy to tez się nie przejął wiec MATS tez da rade młody jest
0
Ooo kurwaa :o jprdl
0
Jprdl kończy się powtórka i Bilbao przy pikce
0
No to tak po polsku zamknij mordę :p
0
Brawo Zagłębie 2-0 z mistrzem Polski.. tylko Legia :*
0
Brawo Lucho konsekwentnie do bólu mi się podoba rotację musza być inaczej skończymy jak Real z kontuzjami
0
Może za Szukałe Pazdan?
1
Korona-Cracovia
Zagłębie-Lech
11
Oficjalnie Adama Traore w Aston Villi. Barca zarobiła na nim 10 milionów euro i zapewnila sb prawo odkupienia zawodnika w ciągu trzech lat
0
Mam 15 lat i kibicuje Barcelonie od małego :)) ale też mnie to boli jak po tryplecie wzrosła ilość kibiców na tej stronie to jest straszne, tylko jestem ciekaw jakim klubom wcześniej kibicowali