0

+ jeszcze obrońca typu Abdenoura bo obrona to kaszana chociaż w tamtym sezonie było zajebiście ale potrzeba i tak obrońcę

1

Kogo byście woleli w razie odejścia Pedrito??

Vitolo czy Nolito tutaj dylemat bo Vitolo to dobry zawodnik Nolito tez za Vitolo przemawia to ze jest młodszy lecz za Nolito to ze jest naszym wychowankiem

0

Nie dzisiaj będziemy znali nazwiska trzech zawodników którzy powalczą o nagrodę a gala będę raczej po rozlosowaniu grup LM i LE

0

Myślicie że Monaco było by zainteresowane Song Abdenour + dopłata

0

Vermaelen przeniesie się do AS Romy nie wiadomo czy na zasadzie wypożyczenia czy transfer definitywny( The sun) jeśli to prawda to priorytetem powinien być Abdenour

2

Tak Siniša Mihailovic obecny trener Milanu

0

Manchester United oferuje za Pedro 25+5 milionów euro Manchester City z kolei oferuje 30+2 miliony euro

1

Myślę że Barca powinna się pokusić o Abdenoura i Nolito

0

http://m.barca.pl/aktualnosci/44143/znamy-liste-nominowanych-do-nagrody-najlepszego-pilkarza-europy-2014_15.html
Wieczorem poznamy trójkę nominowanych do zdobycia nagrody gracza roku w Europie

0

Jest juz znana trójka piłkarzy którzy będą walczyć o nagrodę gracza roku?

0

Gracies za wszystko kochamy cię ; (((

1

Jak można tak zepsuć wygrany mecz no nie pojęte

0

Bierzemy Abdenoura bez żadnego wachania

0

Ale po co nam obrona nie trzeba jej wzmacniac

0

To jest kurwaaaaaaaaaa tragediaaaaaaa

0

Obrona to tragedia i dalej ktoś twierdzi ze nie potrzeba wzmacniac obrony

2

Komentarz usunięty

0

Luis Suarez

0

Rafinhaaaa kocham go dawać mu szybciutko ten nowy kontrakt

1

Nie chodzi o to ale patrząc na to ze Luis nie grał od początku a udało mu się strzelić ponad 20 bramek to jest wyczyn niech chociaż w tej trójce się znajdzie

1

I ja też tak mysle ze tak będzie ze za wszelką cenę będą chcieli na sile wcisnąć tam CR i pominął Suareza bądź Neya mój typ to MSN ale za Ronaldo przemawia trofeo pichichi :P

1

0

No ciekawe jak to się zakończy jestem jednak na tak transferom Abdenoura i Nolito tylko ciekawe kto musiałby się z nami pozegnac wiadomo Pedro ale kto z obrońców Mathieu Vermaelen i Mascherano to chłopy po 30 wiec zostaje Bartra i Pique wiec taki Abdenour się przyda

1

Komentarz usunięty

5

Jeśli faktycznie Barca złożyła taka oferte to chyba Celta nie będzie robić problemu z puszczeniem go do nas a tak na marginesie widzę ze niektórzy nie wyciągają wniosków mówiąc ze stary i nie opłaca się a przypominam sytuacje z Mathieu niech to niedowiarkom da do myślenia i niech się wstrzymaja z oceną

20

Duzeee TAK dla tego transferu!!!! Brać nie gadać myśle że dobrym pomysłem było to tak jak jest w artykule 14 mln 4 zmienne ale mogli by zaproponować wypożyczenie Halilovica myślę że to by było super rozwiązanie a sam Alen by miał duże szanse na rozwój tym bardziej ze Celta to super drużyna na rozwój takiego zawodnika

0

Dawać tutaj Coutinho i Nolito :)

0

E tam nikt płakać nie będzie teraz trzeba się skupić na Nolito jak Pedro odejdzie te pieniądze mona inwestować :>

1

Dziękuję :>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?