patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
+ jeszcze obrońca typu Abdenoura bo obrona to kaszana chociaż w tamtym sezonie było zajebiście ale potrzeba i tak obrońcę
1
Kogo byście woleli w razie odejścia Pedrito??
Vitolo czy Nolito tutaj dylemat bo Vitolo to dobry zawodnik Nolito tez za Vitolo przemawia to ze jest młodszy lecz za Nolito to ze jest naszym wychowankiem
0
Nie dzisiaj będziemy znali nazwiska trzech zawodników którzy powalczą o nagrodę a gala będę raczej po rozlosowaniu grup LM i LE
0
Myślicie że Monaco było by zainteresowane Song Abdenour + dopłata
0
Vermaelen przeniesie się do AS Romy nie wiadomo czy na zasadzie wypożyczenia czy transfer definitywny( The sun) jeśli to prawda to priorytetem powinien być Abdenour
2
Tak Siniša Mihailovic obecny trener Milanu
0
Manchester United oferuje za Pedro 25+5 milionów euro Manchester City z kolei oferuje 30+2 miliony euro
1
Myślę że Barca powinna się pokusić o Abdenoura i Nolito
0
http://m.barca.pl/aktualnosci/44143/znamy-liste-nominowanych-do-nagrody-najlepszego-pilkarza-europy-2014_15.html
Wieczorem poznamy trójkę nominowanych do zdobycia nagrody gracza roku w Europie
0
Jest juz znana trójka piłkarzy którzy będą walczyć o nagrodę gracza roku?
0
http://m.barca.pl/wywiady/44141/pedro_-nie-chce-opuszczac-barcelony.html kocham go
0
Gracies za wszystko kochamy cię ; (((
1
Jak można tak zepsuć wygrany mecz no nie pojęte
0
Bierzemy Abdenoura bez żadnego wachania
0
Ale po co nam obrona nie trzeba jej wzmacniac
0
To jest kurwaaaaaaaaaa tragediaaaaaaa
0
Obrona to tragedia i dalej ktoś twierdzi ze nie potrzeba wzmacniac obrony
2
Komentarz usunięty
0
Luis Suarez
0
Rafinhaaaa kocham go dawać mu szybciutko ten nowy kontrakt
1
Nie chodzi o to ale patrząc na to ze Luis nie grał od początku a udało mu się strzelić ponad 20 bramek to jest wyczyn niech chociaż w tej trójce się znajdzie
1
I ja też tak mysle ze tak będzie ze za wszelką cenę będą chcieli na sile wcisnąć tam CR i pominął Suareza bądź Neya mój typ to MSN ale za Ronaldo przemawia trofeo pichichi :P
1
http://m.fangol.pl/viewgallery/111696/1/znikajacy-spray jak wam się podoba?
0
No ciekawe jak to się zakończy jestem jednak na tak transferom Abdenoura i Nolito tylko ciekawe kto musiałby się z nami pozegnac wiadomo Pedro ale kto z obrońców Mathieu Vermaelen i Mascherano to chłopy po 30 wiec zostaje Bartra i Pique wiec taki Abdenour się przyda
1
Komentarz usunięty
5
Jeśli faktycznie Barca złożyła taka oferte to chyba Celta nie będzie robić problemu z puszczeniem go do nas a tak na marginesie widzę ze niektórzy nie wyciągają wniosków mówiąc ze stary i nie opłaca się a przypominam sytuacje z Mathieu niech to niedowiarkom da do myślenia i niech się wstrzymaja z oceną
20
Duzeee TAK dla tego transferu!!!! Brać nie gadać myśle że dobrym pomysłem było to tak jak jest w artykule 14 mln 4 zmienne ale mogli by zaproponować wypożyczenie Halilovica myślę że to by było super rozwiązanie a sam Alen by miał duże szanse na rozwój tym bardziej ze Celta to super drużyna na rozwój takiego zawodnika
0
Dawać tutaj Coutinho i Nolito :)
0
E tam nikt płakać nie będzie teraz trzeba się skupić na Nolito jak Pedro odejdzie te pieniądze mona inwestować :>
1
Dziękuję :>