0

No bo to jest zdjęcie projektu :D

1

Ja bym mimo wszystko jeszcze sprowadził zmiennika dla naszego Gryzonia :D

0

Bernardo Silva z AS Monaco szybki młody może by był ok nie jest taki głupi pomysł ;))

1

Ma być to Pogba i Bernardo Silva z AS Monaco ;)

6

Laporta w przyszłym tygodniu ma ogłosić porozumienie z Pogbą jeżeli wygra Francuz przejdzie to Barcy jeszcze w tym oknie transferowym,Laporta równierz ma ogłosić nazwisko drugiego piłkarza który ma dołączyć do Barcy którym prawdopodobnie jest napastnik AS Monaco Bernardo Silva...Ciekawie,ale skończy sie na obietnicach :D

0

A Atletico dalej się wzmacnia Vietto Martinez i teraz Carrasco

1

Szkoda że to koniec okienka dla nas :/ mogli by jeszcze kogoś ściągnąć ale kadra niemal kompletna :)

1

na pewno nie tyle ile życzyłby sobie Per Pogba ;))

0

Dajcie foto jak Arda całuje nasz herb :***

0

Piłkarz tez czlowiek

1

No to przegrales

0

I kurwaa pocałował aaaaaa a

7

Pozytywny zajebisty czlowiek

0

Chciałbym żeby wziął 6 bądź 17 ale prawdopodobnie ma 19

0

Ramos poprawiłem

0

Kiko Casilla nowym bramkarzem Realu za 3 miliony euro czyli nici z De Gei Ramos juz jedna noga po za klubem Casillas w Porto jak tak dalej pójdzie to będziemy mogli postawić Perezowi pomnik przed Camp Nou

31

0

Powiedzcie mi czy ten tajemniczy transfer Bartka dalej aktualny?

0

Mi poprostu chodzi o to ze mówili że Suarez nie pasuje a tu benchmark ja nie kwestionuje tego ja byłem za transferem gryzobia

0

Przecież to Lucho go chciał a nie prezydent i nikt nie podejrzewa porażki Bartka ja tak sadze

0

Ciekawe czy ten tajemniczy transfer Bartka dalej aktualny? może ten ktoś będzie godzien nosić ten numer

0

Ciekawe czy to dalej aktualne no może to był Koke ale on nie chce u nas grać wiec ściągnęli Arde

0

Suarez tez nie pasowal

0

A ten tajemniczy transfer Bartka dalej aktualny??

6

Ciekawe z jakim numerem będzie grał ja bym zrobił tak ze Alves wraca do numeru 2 Aleix przywdziewa trykot z 22 a Arda będzie grał z 17

0

Witamy witamy ;))

3

Jeżeli ktoś mi powie ze Higuain jest wart więcej niż 30 milionów to mu się zasmieje w twarz to drewno drugi raz zwalilo karnego o stawkę najpierw o LM z Lazio a teraz z Chile masakrw

0

Ja zamiast Pogby to dałbym do pierwszego składu Sampera przedłużył jak najszybciej kontrakt z Rafinha i jeszcze jest Denis który wróci po tym sezonie i mamy Halilovica obiecujący zawodnicy a my będziemy bulic 100melonow za Pogbe który ma wymagania jak Gervinho od szejkow

1

Gdzie jest przegląd prasy? ??

0

Dzięki za uspokojenie :) jest z czego się cieszyc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?