patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No bo to jest zdjęcie projektu :D
1
Ja bym mimo wszystko jeszcze sprowadził zmiennika dla naszego Gryzonia :D
0
Bernardo Silva z AS Monaco szybki młody może by był ok nie jest taki głupi pomysł ;))
1
Ma być to Pogba i Bernardo Silva z AS Monaco ;)
6
Laporta w przyszłym tygodniu ma ogłosić porozumienie z Pogbą jeżeli wygra Francuz przejdzie to Barcy jeszcze w tym oknie transferowym,Laporta równierz ma ogłosić nazwisko drugiego piłkarza który ma dołączyć do Barcy którym prawdopodobnie jest napastnik AS Monaco Bernardo Silva...Ciekawie,ale skończy sie na obietnicach :D
0
A Atletico dalej się wzmacnia Vietto Martinez i teraz Carrasco
1
Szkoda że to koniec okienka dla nas :/ mogli by jeszcze kogoś ściągnąć ale kadra niemal kompletna :)
1
na pewno nie tyle ile życzyłby sobie Per Pogba ;))
0
Dajcie foto jak Arda całuje nasz herb :***
0
Piłkarz tez czlowiek
1
No to przegrales
0
I kurwaa pocałował aaaaaa a
7
Pozytywny zajebisty czlowiek
0
Chciałbym żeby wziął 6 bądź 17 ale prawdopodobnie ma 19
0
Ramos poprawiłem
0
Kiko Casilla nowym bramkarzem Realu za 3 miliony euro czyli nici z De Gei Ramos juz jedna noga po za klubem Casillas w Porto jak tak dalej pójdzie to będziemy mogli postawić Perezowi pomnik przed Camp Nou
31
0
Powiedzcie mi czy ten tajemniczy transfer Bartka dalej aktualny?
0
Mi poprostu chodzi o to ze mówili że Suarez nie pasuje a tu benchmark ja nie kwestionuje tego ja byłem za transferem gryzobia
0
Przecież to Lucho go chciał a nie prezydent i nikt nie podejrzewa porażki Bartka ja tak sadze
0
Ciekawe czy ten tajemniczy transfer Bartka dalej aktualny? może ten ktoś będzie godzien nosić ten numer
0
Ciekawe czy to dalej aktualne no może to był Koke ale on nie chce u nas grać wiec ściągnęli Arde
0
Suarez tez nie pasowal
0
A ten tajemniczy transfer Bartka dalej aktualny??
6
Ciekawe z jakim numerem będzie grał ja bym zrobił tak ze Alves wraca do numeru 2 Aleix przywdziewa trykot z 22 a Arda będzie grał z 17
0
Witamy witamy ;))
3
Jeżeli ktoś mi powie ze Higuain jest wart więcej niż 30 milionów to mu się zasmieje w twarz to drewno drugi raz zwalilo karnego o stawkę najpierw o LM z Lazio a teraz z Chile masakrw
0
Ja zamiast Pogby to dałbym do pierwszego składu Sampera przedłużył jak najszybciej kontrakt z Rafinha i jeszcze jest Denis który wróci po tym sezonie i mamy Halilovica obiecujący zawodnicy a my będziemy bulic 100melonow za Pogbe który ma wymagania jak Gervinho od szejkow
1
Gdzie jest przegląd prasy? ??
0
Dzięki za uspokojenie :) jest z czego się cieszyc