0

Może słaby fizycznie ale panowanie nad piłką ma nieziemskie czy Iniesta Messi to takie byki raczej nie także twoja wypowiedź mija się z celem

1

PrzetłumaczySS?

1

Jak to koniec transferów? Przecież Bartek mówił ze tydzień przed wyborami ogłosi nazwisko pomocnika który ma być następca Xaviego czyli mam rozumieć ze tym pomocnikiem miał być Koke ale nie chciał do nas dołączyć wiec ściągnęli Arda chociaż to tez niewiadoma

0

Hmhm Arda zdementował plotki o transferze do nasi weź komuś uwierz

1

Ja sie jednak wstrzymam bo tutaj wszystko ładnie pięknie a podobno sam Arda zdementował plotki o transferze tak samo było z Jacksonem Martinezem juz był w Milanie wszystko uzgodnione a tu pach i co?? I jest w Atletico także wstrzymajmy sie

18

UEFA zniosła zakaz z PSG odnośnie finansowego Fair Play i mogą wydawać pieniądze bez ograniczeń hahahahahahha a nam to nie chcą ściągnąć zakazu śmiecie

0

Albo zostać i grać w Barcelonie B jeżeli UEFA wyrazi zgode

1

Myślę że powinniśmy dać sobie spokój z Pogba Juve odrzuciło 80 milionów to jest kwota z bajki jak na niego

0

Ale Arda i Pogba to nie te same pozycje kolego Arda to skrzydłowy a Pogba to pomocnik srodkowy

3

RadioCATALUNYA podaje ze transfer Ardy Turana do Barcy zostanie ogłoszony w przeciągu kilku dni . Dla mnie ok byle by nie przrplacic bo na zmianę mamy praktycznie Pedro wiec taki Turek się przyda. Śmieszą mnie opinie niektórych którzy mówią ze przyjdzie po to by butami rzucać a Suarez jak przychodzil to chyba nie po to by gryźć i Luisito się zmienił nie jest taki impulsywny i z Arda będzie tak samo. Barca zmienia ludzi na lepsze

3

Kurcze no te 12 melonow za sezon odstrasza u to bardzo Neymar zarabiał tylko 8 a on od razu 12 jestem zdecydowanie na nie powinniśmy mu podziękować

0

Danilo to taka szuja nie było mowy o transferze do Realu wkupywal się do nas ze aż w dupsku miło było....szkoda gadać

0

Kiedy ten cholerny przegląd prasy

9

Eto i Ronnie bumbum

0

Ta UEFA ma chyba bzika na naszym punkcie :D same zakazy jakas niespełniona miłość musi być

0

To jest biznes chcesz byc najlepszy musisz inwestowac

0

Real oferuje 50+Isco...miazga

0

Dlaczego nie ma na stronie przeglądu prasy daj link

2

Naprawdę???no popatrz kto by się spodziewal :P

2

Co to się stało, że jeszcze nie ma porannego przeglądu prasy

0

Parejo byłby dobrym pomysłem

0

Ale ja bym chciał Herrere i to dobry pomysł

0

Ale przyznać się umiesz

2

Tylko ze niektórzy nie znali słowa "rotacja" i spinali dupska co nie miara a Lucho miał w tym swój cel i mu się to udalo

0

A czego uważasz ze Rakieta w razie przyjścia Pogby usiadł by na ławce bardziej Don Andrzej

0

Oooo tak napastnik z krwi i kości :> tylko widzę. Mata to ŚP może grać na skrzydle za napastnikiem ale też na ŚDP

0

Ja tam cieszył się jakby to zrobili potajemnie jak z Aleixem Vidal em nic nie wskazywało na to ze on do nas dołączy a tu proszę szast prast i jest a teraz co dziennie wstaje z nadzieją by ujrzeć nowe info na temat tajemniczego transferu Bartka a tu.... Pogba Pogba Pogba cały czas niech to zrobią szybko potajemnie

0

My potrzebujemy zawodnika pi to by Leo nie musiał się cofać gdy pomocnicy nie dają rady a Pogba jest takim zawodnikiem ale hajs odstrasza szkoda ze nie skupiamy Sie na takim Verrattim Mata czy Coutinho

0

Jeżeli Pogba chce grać u nas to nie widzę problemu by poczekać do lata za rok

0

Ja bym poczekał di letniego okienka transferowego ale za rok a tymczasem Paul niech udowodni ze naprawdę jest wart tych pieniędzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?