0

Popieram to byłoby dobre

0

Verratti Mata Coutinho Herrera De Bruyne no do wyboru do koloru a my będziemy bulic 100melonow

0

Ja to chętniej od Pogby widziałbym Mate profil Xaviego idealnie

1

Szczerze mówiąc nie jestem pewien ile kosztował Ney

0

Chciałem zobaczyć jakąś wiadomość o tajemniczym transferze Bartka a tu....Pogba czy kogoś to dziwi??

0

Najbardziej prawdopodobne jest przyjście Parejo ma rok kontraktu i nie chce go przedłużać myślę że będzie do wyciągnięcia za niezłe pieniądze myślę że symboliczne16-18 milionów bonusy byłoby ok chciałbym go u nas

1

Narazie większe poparcie u Socios ma właśnie Bartek 35,7% a Laporta chyba 27,5%

0

Marco Verratti

0

Dokładnie nie mówił ze ma być Hiszpan z PD wcześniej była taka informacja ale tera wide ze nie będzie tak jak mowili

0

Ja tez czuje ze to będzie Parejo ma kotrakt do 2016 i nie chce go przedłużać

0

Nie chce właśnie przedłużać o to chodzi i jest do wyciągnięcia za małe pieniądze

0

Może Verratti

0

Czyli mówisz ze tydzień przed wyborami Bartek powie ze to Samper? ?to by się kupy nie trzymało po co by robił takie podchody na tydzień przed wyborami chyba raczej chce umocnic swoją pozycje wiec na pewno to nie będzie Samper

1

Podobno Bartek potajemnie spotkał się z prezydentem Atletico i teraz wypowiedzial się ze przyjdzie piłkarz o profilu Xaviego...oczywiście ze Koke

0

Właśnie widzę nie czytałeś i mówił ze będzie to zawodnik grający na co dzień w PD

0

Będzie to Koke albo Gundogan chociaż mówił ze to będzie Hiszpan z PD to już zdążyliśmy zobaczyć kilka spekulacji na temat ze to będzie Arda wiec ja juz nie będę domniemywać kto i skąd będzie ten zawodnik

1

Widzę ze im częściej się wypowiada na ten temat tym bardziej utwierdza to w przekonaniu ze nie będzie to Hiszpan z PD jedynym zawodnikiem o profilu Generała jest Koke ale on nie chce grać na Camp Nou chyba ze to kit i rzeczywiście do nas dołączy myślę że najbardziej charakterystycznym zawodnikiem o profilu Xaviego jest właśnie Gundo

2

Hahahhaa bardzo śmieszne tylko widzę nie rozumiesz jednego Denis ne wróci bo to będzie oznaczało transfer UEFA zablokowała jego powrot tak si kończy czytanie tytułów a nie całego artykułu

2

Barca zapewnila sobie tymi pieniędzmi pierwokup Gersona

0

Czyli uważasz ze ten transfer o którym mówi Bartek to ściema i gra wyborcza

0

Hmmm...nie powiedział jaka pozycja zostanie wzmocniona wiec niewiadomo kto przyjdzie i skad

0

Dokładnie wczoraj to samo pisalem

2

Tylko wiesz trzech zawodników nie wytrzyma chyba grając 60 meczów w sezonie dochodzą do tego mecze reprezentacji

0

Arda niech tam sobie negocjuje z kim chce a według angielskich gazet $ity wygrało walkę o Pogbe będzie zarabiał 200 tys tygodniowo :D w to nie uwierzę Parejo j Pogba do nas

0

Czym gwiazdorzy tym ze pokazuje swoje umiejętności na boisku??w mediach tez nie robi dużo szumu wokół siebie,a jak się wypowiada to z głową wiec twój komentarz był bez sensu

2

Powiem tak widzę niektórzy tutaj nie przepadają za Pogba ja wręcz przeciwnie jestem szczęśliwy ze on dołączy do nas tylko jestem ciekaw jak ci co byli na nie temu transferowi będą się wypowiadać jak u nas będzie czarowal

2

Ja tez i jak podali byłby do wyciągnięcia za 20milionow i nie chce przedłużyć kontraktu zamiast płacić 40 baniek za Turka najlepsza opcja to Parejo

0

Z całym szacunkiem dla Abiego ale on się do tego nie nadaje po co zmieniać cos co zmierza w dobrym kierunku

7

A po co nam Suarez żeby tylko gryźć każdego? ??

0

Najlepszy byłby Parejo dobry zawodnik ma ten spokój

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?