0

A jest już na poziomie chociażby Adriano właśnie nie więc zawsze trzeba się zabezpieczyć w wypadku odejścia Adriano a Grimaldo powoli wprowadzać do zespołu :>

0

Gundo można sciągnąć i jeszcze jednego pomocnika Gundogan drogi by nie był

0

No niestety to jest prawda :D

0

Roberto Firmino też jest ciekawym zawodnikiem ale on juz w MU

1

Coutinho tak ale Arda nie

0

Adriano niech zostanie a w styczniu sie kupi bocznego młodego na lewą ;)

0

Gundo można wyciągnąć za 15 +bonusy i jeszcze Verratti

0

Verratti........

0

Verratti powinien być na samym szcycie listy...Coutinho De Bruyne Herrera takich zawodników wyciągać i cyfra nie przekroczy dwóch zer.

0

Veratti priorytetem...Coutinho,De Bruyne i Herrera tuz za nim :))

1

Płakał nie będę jak nie przyjdzie moim marzeniem jest zobaczyć Coutinho w Barcy

0

Niech kto inny przepłaca jak chcą prawda jest taka,że gdyby chciał grac w barwach Blaugrany przyszedł by jak najszybciej niech go sobie biorą płakał nie będę szczególnie jak do nas nie przyjdzie.....Moim marzeniem jest Coutinho w Barcy

1

Jest tylu zawodników ....
Coutinho
Veratti
Herrera De Bruyne
Naprawdę można kupić super zawodników nie przekraczając dwóch zer.kosmos 200 melonów

0

przecież to jest stronka o futbolu więc po co tu takie newsy ??

0

Kupię PES-a naprawdę podoba mi się chyba się na PES-a przerzucam naprawdę super :D

1

Messi Messi MEssi MEssi :D

0

a ja Ci powiem że będzie tylko 2-0

0

Piosenka? ??????????

0

W tym roku kupuje PES śliczny jest

0

Albo TAM :))) tez ok

1

Pogba zajebisty ale mozna by było sie pokusic o ściągniecie Coutinho ;))

0

Why always me :D

0

Pięknie by było :*** i mysle ze nie kosztowałby 100 milionów :D

0

zgadzam się :D

0

A dla czego go Aleix nie będzie miał co to jakiś zastrzeżony numer??? nie jest powiedziane że ten numer ma powrócić do Songa i po za tym klub będzie chciał go opchnąć :D

0

Gdyby nie ten zakaz no to już by go nie było a tak chyba nie będziemy grać z Martinem i Douglasem na prawej obronie do końca bana

0

No to wszyscy na Laporte :D

1

Jeee jestem zadowolony :D

24

My tobie też podziękujemy :D

0

Dajcie filmik z tego co Xavi odepchną Neymara i o kolejnym konflikcie w szatni Barcy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?