patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A jest już na poziomie chociażby Adriano właśnie nie więc zawsze trzeba się zabezpieczyć w wypadku odejścia Adriano a Grimaldo powoli wprowadzać do zespołu :>
0
Gundo można sciągnąć i jeszcze jednego pomocnika Gundogan drogi by nie był
0
No niestety to jest prawda :D
0
Roberto Firmino też jest ciekawym zawodnikiem ale on juz w MU
1
Coutinho tak ale Arda nie
0
Adriano niech zostanie a w styczniu sie kupi bocznego młodego na lewą ;)
0
Gundo można wyciągnąć za 15 +bonusy i jeszcze Verratti
0
Verratti........
0
Verratti powinien być na samym szcycie listy...Coutinho De Bruyne Herrera takich zawodników wyciągać i cyfra nie przekroczy dwóch zer.
0
Veratti priorytetem...Coutinho,De Bruyne i Herrera tuz za nim :))
1
Płakał nie będę jak nie przyjdzie moim marzeniem jest zobaczyć Coutinho w Barcy
0
Niech kto inny przepłaca jak chcą prawda jest taka,że gdyby chciał grac w barwach Blaugrany przyszedł by jak najszybciej niech go sobie biorą płakał nie będę szczególnie jak do nas nie przyjdzie.....Moim marzeniem jest Coutinho w Barcy
1
Jest tylu zawodników ....
Coutinho
Veratti
Herrera De Bruyne
Naprawdę można kupić super zawodników nie przekraczając dwóch zer.kosmos 200 melonów
0
przecież to jest stronka o futbolu więc po co tu takie newsy ??
0
Kupię PES-a naprawdę podoba mi się chyba się na PES-a przerzucam naprawdę super :D
1
Messi Messi MEssi MEssi :D
0
a ja Ci powiem że będzie tylko 2-0
0
Piosenka? ??????????
0
W tym roku kupuje PES śliczny jest
0
Albo TAM :))) tez ok
1
Pogba zajebisty ale mozna by było sie pokusic o ściągniecie Coutinho ;))
0
Why always me :D
0
Pięknie by było :*** i mysle ze nie kosztowałby 100 milionów :D
0
zgadzam się :D
0
A dla czego go Aleix nie będzie miał co to jakiś zastrzeżony numer??? nie jest powiedziane że ten numer ma powrócić do Songa i po za tym klub będzie chciał go opchnąć :D
0
Gdyby nie ten zakaz no to już by go nie było a tak chyba nie będziemy grać z Martinem i Douglasem na prawej obronie do końca bana
0
No to wszyscy na Laporte :D
1
Jeee jestem zadowolony :D
24
My tobie też podziękujemy :D
0
Dajcie filmik z tego co Xavi odepchną Neymara i o kolejnym konflikcie w szatni Barcy :D