0

Hahah oglądałeś mecze Sevilli od dechy do dechy wątpię jesteś pusty jak tak mówisz...śmiem twierdzić że nawet finału LE nie oglądałeś bo zagrał super

0

Widzę Barca przyodziała taktykę Bayernu który robi wszystko szybko i potajemnie mnie się to podoba :D

2

10 milionów?? To jak prawie darmo kurna brać i nie gadać jestem za :**

1

Super Song pozytywnie jebnięty człowiek :D

3

Myslałem ze będzie chciał odejść ale super :DDD

0

Szkoda a chciałem zobaczyć jego rywalizacje z Luisito :/

1

No to co wyprawia w bramce musiało zostać zauważone więc zostały tylko badania antydopingowe czy przypadkiem na czymś nie jeździ :D

0

Komentarz usunięty

10

za parę lat Iniesta potem Leo nie wiem jak ja to wytrzymam :((

1

Czego to takie piękne a za razem smutne ;((( wyje jak dziecko :((( Teraz cała druzyna spina poślady kur*** mać i jedziemy z Juve dla Xaviego dla jego wspaniałęj kariery Gracies Xavi ;((((

1

nie wytrzymałm :(((((((

0

I ja się zgodzę to co wyprawia Cou to się w głowie nie mieści drybling strzał to jest mega bardzo bym go chciał

0

w przyszłości Pogba Gundogan i Rafinha uff

2

I ja też tak myślę widzę że gimby mało się znają także muszą sie jeszcze raz przekonać a tym bardziej że jest jeszcze młody to moze spokojnie wrócic do formy :D

3

Na waszym miejscu to ja bym się wstrzymał z komentarzem i zamknął pysk...argumentem jest choćby transfer Mathieu ilu z was w niego wątpiło większość i ja jestem za tym by Gundogan do nas dołączył a jak będzie?? tego się dowiemy

0

Fabinho prawy obrońca który był głównym kandydatem do zastąpienia Alvesa właśnie podpisał kontrakt z AS Monaco do 2019 :/

0

a to przypadkiem nie z Monachium ??

0

Mam nadzieję że to za tydzień i Xavi oczywiście też :D

0

To by było śmieszne chcę zeby Barca zawsze ucierała noski Realowi :D

3

Aż mi się płakać chce bo Xaviego nie będzie :(

0

Hahahahaha mocne :D

1


;)))

0

haahaha a foka ma wapno :D

3

Xavi zasłużył na to samo co Gerrard i myślę że tak się stanie na Camp Nou za tydzień :D

0

Stary każdy go po tym meczu zwalniał :D

1

Brawoooo mam nadzieję,że Kibice na Camp Nou nasz druzyna i Depor zrobią to samo Xaviemu co wczoraj Live dla Gerrarda ;)) liczę na to nalezy mu się to!!!

1

Pedro mi się podoba dzisiaj ;) bardzo przyzwoicie ;)

0

Mamy mecz pod kontrolą mam nadzieję ze w drugiej cos wpadnie a Real tez straci punkty ;)

0

sport.(15 znaków....)

1

30 maja .......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?