patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahah oglądałeś mecze Sevilli od dechy do dechy wątpię jesteś pusty jak tak mówisz...śmiem twierdzić że nawet finału LE nie oglądałeś bo zagrał super
0
Widzę Barca przyodziała taktykę Bayernu który robi wszystko szybko i potajemnie mnie się to podoba :D
2
10 milionów?? To jak prawie darmo kurna brać i nie gadać jestem za :**
1
Super Song pozytywnie jebnięty człowiek :D
3
Myslałem ze będzie chciał odejść ale super :DDD
0
Szkoda a chciałem zobaczyć jego rywalizacje z Luisito :/
1
No to co wyprawia w bramce musiało zostać zauważone więc zostały tylko badania antydopingowe czy przypadkiem na czymś nie jeździ :D
0
Komentarz usunięty
10
za parę lat Iniesta potem Leo nie wiem jak ja to wytrzymam :((
1
Czego to takie piękne a za razem smutne ;((( wyje jak dziecko :((( Teraz cała druzyna spina poślady kur*** mać i jedziemy z Juve dla Xaviego dla jego wspaniałęj kariery Gracies Xavi ;((((
1
nie wytrzymałm :(((((((
0
I ja się zgodzę to co wyprawia Cou to się w głowie nie mieści drybling strzał to jest mega bardzo bym go chciał
0
w przyszłości Pogba Gundogan i Rafinha uff
2
I ja też tak myślę widzę że gimby mało się znają także muszą sie jeszcze raz przekonać a tym bardziej że jest jeszcze młody to moze spokojnie wrócic do formy :D
3
Na waszym miejscu to ja bym się wstrzymał z komentarzem i zamknął pysk...argumentem jest choćby transfer Mathieu ilu z was w niego wątpiło większość i ja jestem za tym by Gundogan do nas dołączył a jak będzie?? tego się dowiemy
0
Fabinho prawy obrońca który był głównym kandydatem do zastąpienia Alvesa właśnie podpisał kontrakt z AS Monaco do 2019 :/
0
a to przypadkiem nie z Monachium ??
0
Mam nadzieję że to za tydzień i Xavi oczywiście też :D
0
To by było śmieszne chcę zeby Barca zawsze ucierała noski Realowi :D
3
Aż mi się płakać chce bo Xaviego nie będzie :(
0
Hahahahaha mocne :D
1
;)))
0
haahaha a foka ma wapno :D
3
Xavi zasłużył na to samo co Gerrard i myślę że tak się stanie na Camp Nou za tydzień :D
0
Stary każdy go po tym meczu zwalniał :D
1
Brawoooo mam nadzieję,że Kibice na Camp Nou nasz druzyna i Depor zrobią to samo Xaviemu co wczoraj Live dla Gerrarda ;)) liczę na to nalezy mu się to!!!
1
Pedro mi się podoba dzisiaj ;) bardzo przyzwoicie ;)
0
Mamy mecz pod kontrolą mam nadzieję ze w drugiej cos wpadnie a Real tez straci punkty ;)
0
sport.(15 znaków....)
1
30 maja .......