patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co polecacie FIFA 16 czy PES 2016 ?? we wtorek wychodzi demo FIFY
0
Chciałbym żeby walka o następcę Pedro rozegrała się pomiędzy Vela a Vitolo
0
Chciałbym Vele super zawodnik Bellarabim tez by nie pogardzil
0
Chciałbym zobaczyć u nas Bellarabi'ego Bayeru super zawodnik albo Roberto Perreyra z Juventusu Roberto nie może za grzać miejsca w składzie a Karim to podstawowy zawodnik Bayeru mamy akurat ich w grupie wiec może Sue wykazać
0
Ekstra pany walczyć Polska walczyć! !!!!
1
Nic się nie dzieje to ze przegramy to było wiadome przed meczem ale Gruzini ze Szkotami pozwolili nam na spokojną drogę na ME oczywiście nie lekceważąc Szkotów i Irlandczyków z którymi mamy mecze. Gibraltaru juz nie wliczam do tego grona.
7
Było by super :)
6
Oficjalnie: Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski komentatorami w fifa 16
0
Szkoda , że jego kariera się tak potoczyła :/ wielu widziało w nim solidnego zawodnika idealnego dla nas a tu niewypał :(
1
Powiedzcie mi kto będzie komentować w fifie 16? Czy nie wiadomo?
1
Ja to na zmiennika dla MSN kupił bym Roberto Perreyre z Juventusu byłby niezłym zmiennikiem i na dodatek młody
0
Tymczasem: Aymen Abdenour piłkarz którym mocno interesowała się Barca został piłkarzem Valencii. AS Monaco za swojego piłkarza dostanie ok 30 milionów euro a piłkarz podpisał 5- letnią umowę
11
Tym czasem Celta Vigo prowadzi 2-0 z Day a dwie bramki strzelił cel transferowy Barcy Nolito
4
To co idziemy spać?
0
Słownik języka polskiego poproszę raz!!! Dobrze ze to niedługo szkoła :P
0
Teraz trzymamy kciuki za Rubena Castro i spółkę
0
Obok Pique podstawowy obrońca na ten sezon w formie on jest niesamowitej takiego Verme każdy chce ogladac
2
Przylutowal luisito
0
Ney widać ze nie jest jeszcze w rytmie meczowym
0
Komentarz usunięty
0
0
Teraz trzeba trafić na jak najłatwiejszych rywali gdyż mamy wąska ławkę do stycznia wiec myślę że jakaś kontuzja i nie ma kim zastąpić wiec nie najmocniejsza grupa była by ok
0
Kurcze no myślę że z ok 20 trzeba będzie zapłacić
0
Powiedzcie mi co polecacie? I co macie zamiar zakupić FIFE czy PES'a ?
0
Potwierdzam mistrzu
0
Nie chce go krytykować ale filmik nie zawsze oddaje to co jest w rzeczywistości. Tak z innej beczki widziałeś Dodę w makijażu i bez ? w makijażu tak tego nie widać ale bez to ona wygląda strasznie. Jeśli chodzi o ten transfer ode mnie duże taak !!! Dobry fizycznie wysoki szybka lewa nóżka bardo dobry strzał szybki myślę że byłby wzmocnieniem
0
Bardzo dobry pomysł jestem ciekaw bo moglibyśmy się zainteresować Alexandre Pato :)
2
Coutinho z taką grą otwiera sobie drzwi do naszej drużyny :* :* magia chce go widzieć tutaj w przeciągu dwóch sezonów
0
Sędzia za białymi!!!!!
0
Nie dość ze nie mamy zawodników to jeszcze szpital się robi Busi z kilka tygodni przerwy :/