0

Co polecacie FIFA 16 czy PES 2016 ?? we wtorek wychodzi demo FIFY

0

Chciałbym żeby walka o następcę Pedro rozegrała się pomiędzy Vela a Vitolo

0

Chciałbym Vele super zawodnik Bellarabim tez by nie pogardzil

0

Chciałbym zobaczyć u nas Bellarabi'ego Bayeru super zawodnik albo Roberto Perreyra z Juventusu Roberto nie może za grzać miejsca w składzie a Karim to podstawowy zawodnik Bayeru mamy akurat ich w grupie wiec może Sue wykazać

0

Ekstra pany walczyć Polska walczyć! !!!!

1

Nic się nie dzieje to ze przegramy to było wiadome przed meczem ale Gruzini ze Szkotami pozwolili nam na spokojną drogę na ME oczywiście nie lekceważąc Szkotów i Irlandczyków z którymi mamy mecze. Gibraltaru juz nie wliczam do tego grona.

7

Było by super :)

6

Oficjalnie: Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski komentatorami w fifa 16

0

Szkoda , że jego kariera się tak potoczyła :/ wielu widziało w nim solidnego zawodnika idealnego dla nas a tu niewypał :(

1

Powiedzcie mi kto będzie komentować w fifie 16? Czy nie wiadomo?

1

Ja to na zmiennika dla MSN kupił bym Roberto Perreyre z Juventusu byłby niezłym zmiennikiem i na dodatek młody

0

Tymczasem: Aymen Abdenour piłkarz którym mocno interesowała się Barca został piłkarzem Valencii. AS Monaco za swojego piłkarza dostanie ok 30 milionów euro a piłkarz podpisał 5- letnią umowę

11

Tym czasem Celta Vigo prowadzi 2-0 z Day a dwie bramki strzelił cel transferowy Barcy Nolito

4

To co idziemy spać?

0

Słownik języka polskiego poproszę raz!!! Dobrze ze to niedługo szkoła :P

0

Teraz trzymamy kciuki za Rubena Castro i spółkę

0

Obok Pique podstawowy obrońca na ten sezon w formie on jest niesamowitej takiego Verme każdy chce ogladac

2

Przylutowal luisito

0

Ney widać ze nie jest jeszcze w rytmie meczowym

0

Komentarz usunięty

0

0

Teraz trzeba trafić na jak najłatwiejszych rywali gdyż mamy wąska ławkę do stycznia wiec myślę że jakaś kontuzja i nie ma kim zastąpić wiec nie najmocniejsza grupa była by ok

0

Kurcze no myślę że z ok 20 trzeba będzie zapłacić

0

Powiedzcie mi co polecacie? I co macie zamiar zakupić FIFE czy PES'a ?

0

Potwierdzam mistrzu

0

Nie chce go krytykować ale filmik nie zawsze oddaje to co jest w rzeczywistości. Tak z innej beczki widziałeś Dodę w makijażu i bez ? w makijażu tak tego nie widać ale bez to ona wygląda strasznie. Jeśli chodzi o ten transfer ode mnie duże taak !!! Dobry fizycznie wysoki szybka lewa nóżka bardo dobry strzał szybki myślę że byłby wzmocnieniem

0

Bardzo dobry pomysł jestem ciekaw bo moglibyśmy się zainteresować Alexandre Pato :)

2

Coutinho z taką grą otwiera sobie drzwi do naszej drużyny :* :* magia chce go widzieć tutaj w przeciągu dwóch sezonów

0

Sędzia za białymi!!!!!

0

Nie dość ze nie mamy zawodników to jeszcze szpital się robi Busi z kilka tygodni przerwy :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?