patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oj obyśmy dotrwali do stycznia :/
0
Po prostu miał problemy na treningach w tym tygodniu i dał mu odpocząć
0
Tylko szkoda, że 29 lat :/ ja tam bym ściągnął Mahreza z Leicester i Vele
0
Coutinho Mahrez Laporte Thauvin i ok
0
Ja chciałbym takie transfery
Coutinho Laporte Mahrez i Sergio Asenjo z Villareal bramkarz 26 lat Hiszpan a co wyprawia na lini. Lewa obrona? może tak Ricardo Rodriguez z Wolfsburga
1
0
Ok 5 milionów i niech biorą patrząc na wiek to dobra cena i trzeba wtedy kupić kogos ja myślę że dobry by był Oscar de Marcos na zmiennika dla Vidala Hiszpan gra w PŁ szybki myślę że ok
3
Niee?? Douglas ma 2
0
Powiedzcie mi czy jak kupie jutro fife lub dzisiaj to już będę mógł grać czy będę musiał czekać do czwartku ? Powiedzcie coś o fifie jak wrażenia jak komentatorzy się spisują?
0
Powiedz mi czy jak kupie fife dzisiaj czy jutro to będę mógł już grać czy będę musiał czekać do czwartku? Jak wrażenia? Jak się komentatorzy spisują?
12
zdecydowanie FIFA :D a ty?
1
Jak on występuje z 2 :/
9
Kurde czy wy naprawdę nie wiecie że Douglas ma 2 nie 16
0
FIFA prawdopodobnie nie pozwoli Barcelonie zarejestrować Ardy Turana i Barcelona zgłosi się do TAS [MD]
0
Dawać ta oficjalke bo mnie trafia :)
0
Komentarz usunięty
0
Podacie linka na YT?
1
Orientuje się ktoś jaka klauzulę ma zapisaną w kontrakcie Hakan Calhanoglu? Super młody zawodnik i te wolne
0
Taak nasz wychowanek
0
Patrzyłem bezpośrednie pojedynki i zawsze z nimi wygrywali i akurat dzisiaj baty dostaną no nie mam szczęścia :/
0
Ale jaja postawiłem na zwycięstwo CSKA a właśnie w 15 minucie było 3-0 z drużyną przed strefą spadkową pierdzieleni kurna :D no i kupon poszedł za pierwszym meczem
0
Nolito 2 brameczki :D
0
Z tego co mi wiadomo to Diego dostał czerwoną kartkę w meczu z Victoria Pilzno jak jeszcze grał w ATM i to byłyo kilka sezonów dalej
0
Adriano jest zdrowy Douglas juz jutro może zagrać tak jak Alves Vermaelen jeszcze z 2 może nie całe tygodnie Bravo jeszcze tez może 2 tygodnie
0
Mam nadzieje ze sprowadzimy Riada Mahrez a gość jest niesamowity drybluje strzela asystuje ciągnie ten wózek naprawdę i więcej niż 10-13 milionów nie zapłacili byśmy a mamy zawodnika na lata
0
Nie lubię tego Costy uff. Taki burak ze ja pier**** jeśli chodzi o Gabriela silny rosły młody stoper może nim by się tak zainteresować
0
A jak z ceną tak mniej więcej ile może kosztować przed premierą? W dzień premiery? I po premierze? Na PS3
1
Powiedzcie mi kiedy się opłaca kupić FIFA 16 na premierze czy po premierze?
0
Przepraszam panie i władco :)
0
Co byście powiedzieli gdybyś my sprowadzili Barkleya?