0

Oj obyśmy dotrwali do stycznia :/

0

Po prostu miał problemy na treningach w tym tygodniu i dał mu odpocząć

0

Tylko szkoda, że 29 lat :/ ja tam bym ściągnął Mahreza z Leicester i Vele

0

Coutinho Mahrez Laporte Thauvin i ok

0

Ja chciałbym takie transfery

Coutinho Laporte Mahrez i Sergio Asenjo z Villareal bramkarz 26 lat Hiszpan a co wyprawia na lini. Lewa obrona? może tak Ricardo Rodriguez z Wolfsburga

1

0

Ok 5 milionów i niech biorą patrząc na wiek to dobra cena i trzeba wtedy kupić kogos ja myślę że dobry by był Oscar de Marcos na zmiennika dla Vidala Hiszpan gra w PŁ szybki myślę że ok

3

Niee?? Douglas ma 2

0

Powiedzcie mi czy jak kupie jutro fife lub dzisiaj to już będę mógł grać czy będę musiał czekać do czwartku ? Powiedzcie coś o fifie jak wrażenia jak komentatorzy się spisują?

0

Powiedz mi czy jak kupie fife dzisiaj czy jutro to będę mógł już grać czy będę musiał czekać do czwartku? Jak wrażenia? Jak się komentatorzy spisują?

12

zdecydowanie FIFA :D a ty?

1

Jak on występuje z 2 :/

9

Kurde czy wy naprawdę nie wiecie że Douglas ma 2 nie 16

0

FIFA prawdopodobnie nie pozwoli Barcelonie zarejestrować Ardy Turana i Barcelona zgłosi się do TAS [MD]

0

Dawać ta oficjalke bo mnie trafia :)

0

Komentarz usunięty

0

Podacie linka na YT?

1

Orientuje się ktoś jaka klauzulę ma zapisaną w kontrakcie Hakan Calhanoglu? Super młody zawodnik i te wolne

0

Taak nasz wychowanek

0

Patrzyłem bezpośrednie pojedynki i zawsze z nimi wygrywali i akurat dzisiaj baty dostaną no nie mam szczęścia :/

0

Ale jaja postawiłem na zwycięstwo CSKA a właśnie w 15 minucie było 3-0 z drużyną przed strefą spadkową pierdzieleni kurna :D no i kupon poszedł za pierwszym meczem

0

Nolito 2 brameczki :D

0

Z tego co mi wiadomo to Diego dostał czerwoną kartkę w meczu z Victoria Pilzno jak jeszcze grał w ATM i to byłyo kilka sezonów dalej

0

Adriano jest zdrowy Douglas juz jutro może zagrać tak jak Alves Vermaelen jeszcze z 2 może nie całe tygodnie Bravo jeszcze tez może 2 tygodnie

0

Mam nadzieje ze sprowadzimy Riada Mahrez a gość jest niesamowity drybluje strzela asystuje ciągnie ten wózek naprawdę i więcej niż 10-13 milionów nie zapłacili byśmy a mamy zawodnika na lata

0

Nie lubię tego Costy uff. Taki burak ze ja pier**** jeśli chodzi o Gabriela silny rosły młody stoper może nim by się tak zainteresować

0

A jak z ceną tak mniej więcej ile może kosztować przed premierą? W dzień premiery? I po premierze? Na PS3

1

Powiedzcie mi kiedy się opłaca kupić FIFA 16 na premierze czy po premierze?

0

Przepraszam panie i władco :)

0

Co byście powiedzieli gdybyś my sprowadzili Barkleya?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?