patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Taka chemia między naszymi snajperami ze to głowa mała :D
4
0
Ja na Zenit tez postawilem
0
Bayer na 1-1 jeszcze jedna i kupon dalej wchodzi
0
Ja tez ale Bate siadzie a Chicharito spierdzielil sytuacje 10000000000976766666% z piątego metra jebnal w bramkarza a.bramkarz mu się położył
0
Ja grałem na Zenit i Bayer ale Chicharito mnie wku***ł pod koniec pierwszej połowy strzelił w bramkarza z 5 metra :(
0
Carles Puyol lub obecny agent Andera Herrery zostanie agentem Laporte'a
2
Mam nadzieje ze po tym jak Bartra został pominięty nie będzie chciał odejść czas najwyższy odmladzac kadrę i sprzedać niektórych a.Bartrze dawać więcej szans
2
Szkoda Munira widać chciał ukuc coś na odblokowanie naprawdę Pique wrzucił foto na fb czy tam na twita z munkiem i młody wyglądał naprawdę źle tak jakby plakal
6
wszyscy na Facebooku w ramach solidarności z Realem ustawiamy profilowe na biało za to bombardowanie na Bernabeu
1
Podziękujmy minutą braw Fiorentino Perezowi
15
W tym momencie warto przypomnieć klasyka: "Barcelona ma dwa stadiony, Camp Nou do rozgrywania meczy i Santiago Bernabeu do trenowania " ^^
1
To po tym meczu chyba znamy finałową trójkę Złotej piłki?
0
Kurde przy tak grającym Realu manitka jest w zasięgu szkoda ze ta 3 nie wpadła ajaj rozpieszczaja nas :p
0
Roberto zapracowal sobie na to by być w 11 na El Clasico. Mam nadzieje, że potwierdzi swoją dyspozycję wierzę w niego wszyscy wierzą ^^
0
Player.pl.
0
No jak na złość CSKA u siebie dostaje z jakimiś lamusami ja w to poprostu nie wierze
tylko mi kupon walą! !!
2
Zmień dilera :^
0
Carles Puyol zostanie agentem Aymeric'a Laporte'a
0
Chciałbym taki skład:
Bravo
Alves Pique Vermaelen Alba
Mascherano
Busquets Rakitić/Roberto
Iniesta
Suarez Neymar
0
Szkoda Bartry mam nadzieje, że chociaż z AS Roma zagra w podstawie
1
Arsenal zgodził się zapłacić klauzule która wynosi 18 milionów euro za Nolito [ps]
0
Tęskni mi się trochę za Alexisem ale mając Luisa wszystko jest piękne
0
Informujcie jak Lavezzi jestem ciekaw w jakiej jest formie
0
Barcelona poważnie jest zainteresowana sprowadzeniem Alessandro Florenzi'ego z AS Romy. Włodarze katalonskiego klubu są świadomi tego iż nie ma wystarczająco funduszy na sprowadzenie zawodnika to poważnie myślą o transferze latem [AS]
0
Konkretnie to mam dekoder z multimedii to pójdzie? bo canal sport family mam
0
Jeżeli mam dekoder jakiś tam ale nie z cyfrowego Polsatu chyba taki zwykły i mam normalnie C+sport itp. To jak będę chciał sobie wykupić eleven to pójdzie?
0
Komentarz usunięty
1
Tylko chodzi o to, że to jest dział gdzie pisze się o wszystkim a dlaczego? A tego ponieważ były poruszane tematy które nie dotyczyly artykułu
5
http://m.fangol.pl/view/130765/promo-el-clasico-2015
Ciekawe promo zrobione idealnie pod Real (tak jak większość w tym sezonie )
Dla czego w tym filmiku widać jak to tylko real strzela nam bramki a my im nie o.O a