7

Taka chemia między naszymi snajperami ze to głowa mała :D

4

0

Ja na Zenit tez postawilem

0

Bayer na 1-1 jeszcze jedna i kupon dalej wchodzi

0

Ja tez ale Bate siadzie a Chicharito spierdzielil sytuacje 10000000000976766666% z piątego metra jebnal w bramkarza a.bramkarz mu się położył

0

Ja grałem na Zenit i Bayer ale Chicharito mnie wku***ł pod koniec pierwszej połowy strzelił w bramkarza z 5 metra :(

0

Carles Puyol lub obecny agent Andera Herrery zostanie agentem Laporte'a

2

Mam nadzieje ze po tym jak Bartra został pominięty nie będzie chciał odejść czas najwyższy odmladzac kadrę i sprzedać niektórych a.Bartrze dawać więcej szans

2

Szkoda Munira widać chciał ukuc coś na odblokowanie naprawdę Pique wrzucił foto na fb czy tam na twita z munkiem i młody wyglądał naprawdę źle tak jakby plakal

6

wszyscy na Facebooku w ramach solidarności z Realem ustawiamy profilowe na biało za to bombardowanie na Bernabeu

1

Podziękujmy minutą braw Fiorentino Perezowi

15

W tym momencie warto przypomnieć klasyka: "Barcelona ma dwa stadiony, Camp Nou do rozgrywania meczy i Santiago Bernabeu do trenowania " ^^

1

To po tym meczu chyba znamy finałową trójkę Złotej piłki?

0

Kurde przy tak grającym Realu manitka jest w zasięgu szkoda ze ta 3 nie wpadła ajaj rozpieszczaja nas :p

0

Roberto zapracowal sobie na to by być w 11 na El Clasico. Mam nadzieje, że potwierdzi swoją dyspozycję wierzę w niego wszyscy wierzą ^^

0

Player.pl.

0

No jak na złość CSKA u siebie dostaje z jakimiś lamusami ja w to poprostu nie wierze
tylko mi kupon walą! !!

2

Zmień dilera :^

0

Carles Puyol zostanie agentem Aymeric'a Laporte'a

0

Chciałbym taki skład:

Bravo
Alves Pique Vermaelen Alba
Mascherano
Busquets Rakitić/Roberto
Iniesta
Suarez Neymar

0

Szkoda Bartry mam nadzieje, że chociaż z AS Roma zagra w podstawie

1

Arsenal zgodził się zapłacić klauzule która wynosi 18 milionów euro za Nolito [ps]

0

Tęskni mi się trochę za Alexisem ale mając Luisa wszystko jest piękne

0

Informujcie jak Lavezzi jestem ciekaw w jakiej jest formie

0

Barcelona poważnie jest zainteresowana sprowadzeniem Alessandro Florenzi'ego z AS Romy. Włodarze katalonskiego klubu są świadomi tego iż nie ma wystarczająco funduszy na sprowadzenie zawodnika to poważnie myślą o transferze latem [AS]

0

Konkretnie to mam dekoder z multimedii to pójdzie? bo canal sport family mam

0

Jeżeli mam dekoder jakiś tam ale nie z cyfrowego Polsatu chyba taki zwykły i mam normalnie C+sport itp. To jak będę chciał sobie wykupić eleven to pójdzie?

0

Komentarz usunięty

1

Tylko chodzi o to, że to jest dział gdzie pisze się o wszystkim a dlaczego? A tego ponieważ były poruszane tematy które nie dotyczyly artykułu

5

http://m.fangol.pl/view/130765/promo-el-clasico-2015



Ciekawe promo zrobione idealnie pod Real (tak jak większość w tym sezonie )

Dla czego w tym filmiku widać jak to tylko real strzela nam bramki a my im nie o.O a

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?