patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszyscy grają dla Mou 'braci się nie traci " :p
0
Tego pompona to powinni ogolić xD hahah dostał patelnie ma bramkarza tylko przed sobą i w bramkarza :/
2
TeN statek powinien być w United najlepiej tonący :)
2
Można? Można. :D
8
Ancelotii ma zamiar zlikwidować proces Hiszpanizacji w Bayernie. [MD]
Może tak powrót Thiago na stare śmieci? :p
1
3 zł
0
Nie chodzi mi o mistrzostwo Anglii xD
Chodzi mi o odejście LvG. A ten obrazek to mistrzostwo
0
"To co opijamy " :D mistrzostwo
http://m.fangol.pl/view/137446/tymczasem-na-lawce-united
0
Ja 1x ...............
0
Depay to chyba nie lubi Van żala :D
0
Jak przywołać bramkarza w fifie 16 na ps3 mam ten problem i nie mogę go ogarnąć :/
1
Moglibyśmy się jednak pokusić o niego a Adriano to ja najchętniej widziałbym w Milanie
29
Denis Suarez jest zdecydowany by powrócić do Barcelony. Piłkarz czeka na porozumienie między klubami. [MD]
1
Ukraiński napastnik Andrij Jarmołenko, może niebawem zasilić jeden z czołowych, hiszpańskich klubów.
Według doniesień katalońskiego Sportu, jeden z filarów reprezentacji naszego wschodniego sąsiada, znalazł się na celowniku największych klubów z półwyspu iberyjskiego. Skrzydłowy Dynama Kijów już niebawem może dołączyć do FC Barcelony, lub Realu Madryt. Większe zainteresowanie usługami zawodnika wykazują rzekomo ci drudzy. Swoją chęć sprowadzenia 26- letniego gracza, argumentują krótką ławką rezerwowych i brakiem wartościowych zmienników. Przypomnijmy, że 55- krotnym reprezentantem Ukrainy zainteresowane są także kluby z Anglii i Niemiec.
[SPORT ]
0
A dlaczego nie Mathieu? ?
2
Z całym szacunkiem, ale obronę mamy tragiczna. Trzeba sprzedac Adriano i Mathieu i to jak najszybciej. Bartra chyba tez odejdzie Vermaelen wiadomo Pique tez głupie błędy.
0
No to albo Coutinho albo Pogba
1
Philippe Coutinho i Aymeric Laporte :^
Sprzedać Mathieu i Adriano i podpisać kontrakt z Marcosem Alonso któremu kończy sie takowy:)
0
Pięknie *_* :)))
0
Normalnie możemy
1
Bartra nie jest na sprzedaż!!!
[Marca]
9
Barcelona poważnie interesuje się wykupieniem Denisa Suareza z Villareal. Ta opcja była by taniam Zawodnik podoba się Luisowi Enrique. [MD]
0
Ja myślałem, że teraz klauzula wynosi tyle ale.jak na takiego pomocnika to brać! !
2
Lass Bangoura, Sofiane Feghouli, Ever Banega, Marcos Alonso, Joel Campbell, Ezequiel Lavezzi, Alexandre Pato.
Kogo z nich byście widzieli po wygaśnięciu kontraktu w barwach Barcy?
1
Na 99% Arda z 7 a Aleix z 22.
2
W 2016 roku FC Barcelona pragnie zagwarantować sobie pomyślną przyszłość poprzez przedłużenie kontraktów z największymi gwiazdami. Duma Katalonii pragnie związać się na dłużej z grupą BMSN. Na pierwszy ogień pójdzie Neymar, którego kontrakt jest praktycznie dopięty. Brazylijczyk ma zarabiać nawet 30 milionów euro brutto (około 15–17 milionów euro netto) rocznie. Nowy kontrakt obiecany ma także Sergio Busquets. Hiszpan jest szczęśliwy w Barçy i dostał już zapewnienie Josepa Marii Bartomeu, że niedługo rozpoczną się negocjacje. Wzrosnąć ma także pensja Luisa Suáreza. Urugwajczyk jest jednym z najważniejszych piłkarzy zespołu i wraz ze wzrostem pensji Neymara powinna wzrosnąć także pensja Suáreza. Najtrudniejszy będzie nowy kontrakt dla Leo Messiego. Umowa Argentyńczyka wygasa w czerwcu 2018 roku, on chce zakończyć karierę w Barçy, ale na pewno będzie wymagał dużych pieniędzy. „Marca” informuje nawet o 50 milionach euro rocznie, nie dodając, czy chodzi o kwotę netto, czy brutto.
[Marca]
0
Znacie jakieś filmy o piłce nożnej (gol oglądałem )
2
Prawda jest taka, że sezon temu Legia chciała go puścić za 5 milionów euro a teraz idzie do Volverhampton za 350 tys.
0
Niżej ktoś pisał , że Balotelli negocjuje z Barca wypożyczenie do piątku ma być klepniete. Źródło to El Equipe. I Gdzie on to wyczytał?
0
No nie wierzę hahah jaja sobie robisz? Ale Luisito tez był takim wariatem nie takim jak Balo ale w Barcelonie to zupełnie inny zawodnik chciałbym żeby z Balo było tak samo gdyby mu się tylko chciało to byłby jednym z najlepszych napastników na świecie :D