0

Alex Teixeira dostał zgodę na tranfer do Chelsea. The Blues zapłacą Szachtarowi 35 milionów funtów. [Fichajes]

1

Ależ ja się cieszę że taka kadrę mamy widać ze każdy chce grać jest zdrowa rywalizacja. Rywalizują ale potrafią się cieszyć dobrem drużyny. A po Ardzie i Aleixu nie widać by nie grali pół roku świetna gra świetna atmosfera :^

6

na Eurosporcie :^

0

ja z Zamościa mam godzinę do Lublina :^

0

tylko w PK

0

Jaka drużyna grać karierę w fifie 16?

0

dlaczego Neymar za każdym razem chce odejść w fifie :( poradźcie mi coś :(

0

można hiszpańska oglądać?

1

El fenomen! !!!!! :o

3

a ja przeciwnie myślę, że zagra Aleix Dani musi odpovzac:^

1

canal+ sport lub canal + sport 2

5

Ilkay Gundogan nie jest zainteresowany transferem do Juventusu i czeka na oferty z mocniejszych klubów. Opcją też nowa umowa w Borussii Dortmund.[BILD]
Może byłby dobrą opcja na lato z 3 razy tańszy od Pogby a nie wiele gorszy.

0

No i został tylko Busi ze zdjęcia :^

8

Było jakieś święto czy coś i Barca grała w barwach Katalonii właśnie oddając jej hołd

0

Dla czego mówicie, że Zizou nie jest materiałem na legendę? co z tego ze wygrał tylko Ligę i LM, ale wkład w grę liczy ten spokój i wgl. A Zlatan przez on w ogóle nie wygrał LM nawet złotej piłki nie wygrał i co?
Zlatan ma.33 lata a jest jednym z.najlepszych napastników na świecie i dalej strzela bramki i to jakie.

0

Sprzedać Vermaelena i Mathieu i mamy Marquinosa :^

2

Barcelona zamiezra zmniejszyć wydatki na pensje zawodników. Dlatego z Barcelona pożegnać się niebawem może Thomas Vermaelen. Zawodnikiem poważnie zainteresowane jest włoskie Lazio , które ma problemy z defensywa. Barcelona żąda za Belga 10 milionów euro.

[Corriere dello Sport]

0

oni dawno go kupili tylko go wypozyczyli do River właśnie

0

Oby niech od początku pokaże ze nie ma świętych krów tak jak robił to z Jamesem Beny :^

0

No to wszystko wyjaśnione. Real ma nowego trenera z transferem w.pakiecie :^ ;D
http://m.fangol.pl/view/138828/perez-znalazl-nastepce

13

Klopp zaprzeczył jakoby Liverpool interesował się Ter Stegenem :)
Klopp jest zadowolony z dyspozycji Mignolet'a
[MD]
Tyle dobrego!!

1

Barcelona poważnie interesuje się Maxem Meyerem z Schillera
[MD]

0

Odnośnie transferów to ja bym sprzedał Sandro Munira zostawił. Do końca sezonu. Mamy Arde i Aleixa. I w letnim okienku sprowadził dopiero Deulofeu z powrotem :^

0

Fabregas taki agent :^
No może Casillas ;)

0

Ale gra jakoś nie przekonują i o wynik na CN z rzeznikami Simeone jestem spokojny :^

0

Mamy dwa punkty straty do Atleti i jeden mecz zaległy ale.mamy mecz z nimi 30 u siebie wiec jestem spokojny o układ tabeli :^

0

Parejo jak strzelił to cieszył się?

0

Villareal jest gotów sprzedac Denisa Barcelonie ale tylko wtedy gdy do.klubu dołączy Denis Cheryshev. [Fichajes]

0

on jest nasza przyszłościa I nie ma mowy o transferze tego pana.

W razie transferu ( tfu tfu ) chętnie widziałbym u nas Jeronimo Rulli przekozak :*
Lub Sergio Asenjo z Villareal tez dobry ^^

1

Real Madryt spróbuje ściągnąć Marcos a Rojo z Manchesteru United. Miałby on być. zmiennikiem Marcelo }Fichajes ]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?