patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Suarez 25
Ronaldo 21
1
Jeżeli ma Cię to uszczęśliwić to ok.
Miej coś od życia w tym nudnym jak piz*a życiu ;)
0
To co Ramos dzisiaj żółtko i za tydzień nie gra w derbach *_*. No Malaga musisz!!
0
Cristiano nie jest nominowany wiec pewnie mało kogo to interesuje ;)
2
Kandydatowi do tytułu mistrzowskiego w Premier League, Leicester, ciężko będzie utrzymać swoje gwiazdy, szczególnie, gdy zainteresują się nimi największe kluby. Jak informuje Daily Mirror, na celowniku Barcelony znalazł się Riyad Mahrez. Piłkarz rok temu podpisał kontrakt wart 35 tysięcy funtów tygodniowo, ale teraz na pewno liczy na więcej pieniędzy. Sam zawodnik miał odrzucić propozycje Arsenalu i Chelsea, bo chce grać w Hiszpanii.
[Daily Mirror]
6
Barcelona w lecie będzie starała się pozyskać Riyada Mahreza z Leicester City. Claudio Ranieri pogodził się ponoć z odejściem zawodnika w letnim oknie transferowym [Goal.com ]
0
Kurna nie wierzę konczcie to!!
0
Alves to gra koncert :/
0
Taaak pięknie Luisito. Andres piękna piłeczka no i Alba zrobił co należało
0
Co to za klacz była? ^^
0
Tymczasem Bayern w łeb
0
Zobacz dokładnie; )
2
Wiadomo jaki jest Ney zaraz spina z kimś żółtko i pograne ;)
1
Ma myślę że to główny powód a ta kontuzja to pic na wodę a za tydzien mecz z Sevilla ;)
0
Adios Amigo ; )
30
Luis Enrique nie chce płacić 18 milionów za Nolito. Woli by władze Barcelony kupiły kogos młodszego [MD]
1
Diego Simeone chce do Chelsea Ivana Rakitica.
Chelsea chce rywalizować z Manchesterem City i Barcelona o młodego zawodnika Ajaxu Richedly'ego Bazoera.
Balotelli przeniesie się do Chin.
[Goal.com ]
2
Ale jak mecz jest rozstrzygniety to lepiej pomoc koledze byle nie rozluźnić się i tracić punktów
1
Gundogan poinformował władze Barcelony o tym, że w letnim okienku transferowym przeniesie się do Manchesteru City
[SPORT ]
0
Denis ładnie wczoraj przymierzyl mam nadzieje ze odkupimy go za 3 miliony euro
0
Santi Mina co za.koleś!
2 bramki 3 asysty
4
Choć okno transferowe w Hiszpanii zostało zamknięte ledwie kilkanaście dni temu, to Barcelona już przygotowuje strategię na lato. Katalończycy zamierzają sprowadzić dwóch środkowych obrońców. Jednym z nich ma być stoper Milanu, Alessio Romagnoli. 20-letni defensor do rossonerich trafił przed rozpoczęciem trwającego sezonu z Romy za 25 milionów euro. Barcelona już dwukrotnie wysyłała skautów, aby na żywo obserwowali grę Romagnolego. Jeżeli Katalończycy zdecydują się na zakup młodzieżowego reprezentanta Włoch, będą na niego musieli wydać więcej niż 30 milionów euro.
[Calciomercato.com ]
2
Thomas Vermaelen chce wrócić do Premier League [Fichajes.net ]
9
Thomas Vermaelen naciska na Barcelonę by ta sprzedała go w lecie. [Fichajes.net]
0
Arda mógł strzelać ;)
1
Tak jest jeszcze 4
1
Spokojnie teraz jazda jak z Celta
0
Jest i 300 Messi Messi Messi!!!
0
Bo Lucho coś pokazywał a oni ze dobry trener nie musi dużo mówić
0
'Wiem, ale nie powiem "
Coraz smieszniejsze :^