patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barcelona wygra do zera
Atletico wygra do zera
Verder nie strzeli bramki
PSV nie straci bramki
Zwycięstwo City
Zwycięstwo Gladbach
Za 5 zł 116 zł do wyjecia
0
Zdecydowanie wolę naszego Denisa Suareza albo Halilovica
0
Mam nadzieje, że po przerwie City strzeli bramkę lub 2 bo naprawdę kiepsko to wygląda :/
0
Wiem ryzykownie, ale nie niemożliwe ;) a wręcz przeciwnie :^
0
Barcelona wygra do zera
Atletico wygra do zera
Verder nie strzeli bramki
PSV nie straci bramki
Zwycięstwo City
Zwycięstwo Gladbach
Za 5 zł. 116 zł co wy na to? :D
1
Co do transferu Wendella on powiedział : "Do Madrytu poszedlbym na piechotę "
[AS]
1
Barcelona wygra do zera
Atletico wygra do zera
Verder nie strzeli bramki
PSV nie straci bramki
Zwycięstwo City
Zwycięstwo Gladbach
To jest mój za 5 116 zł
1
Fajnie kupon mi zwalili. Zero szczęścia :(
1
No jakie to nie wdzięczne :(
Monaco posrane :(
0
Miejmy nadzieje, ze pyknie ;)
0
AS Monaco-Remis 1
Piast-Podbeskidzie 10
Juventus -Sassuolo 1
Hertha -Schalke 10
Malaga-Gijon 1
Za 10 złotych do wyjecia 55
Co sądzicie?
0
A gdzie Cionek ?! :p
1
Narazie wszystko wchodzi. Niech się tak zakończy. Zagrałem za 2 zł mam 22 zł do wyjecia Niby mało ale w tym roku zagrałem tyle razy ze obralem taka taktyke ze gram na weekend albo puchary za 2 zł żeby wygrać 20-25 zł i tak się odegram . Mam nadzieje, ze podziała ;D
0
No pierdzielone Lazio xD
Niech Bilbao tam wygra!!
0
Barcelona i Real Madryt zainteresowani są lewym obrońca Bayeru Leverkusen Wendellem.
[SPORT]
0
W końcu się ktoś nim zainteresowal
0
Dzięki na pewno obejrze ;)
0
Dla Marco Reusa drogi kolego ;)
1
Ale za każdym razem gdy Ramsey strzela bramkę umiera ktoś znany np. Aktor
0
Munir trzymajmy kciuki za niego za każdym razem jak gra potrafi się odwdzięczyć.
1
Tradycyjnie "La zabawa" :D
1
Prawy obrońca Celty Vigo Jonny jest jedną z opcji który mógłby wzmocnić latem prawą obronę Barcelony. Luis Enrique pracował z nim w Celcie i ceni sobie uniwersalność 22-letniego zawodnika.
[ Fichajes.net ]
Nie jest zły, ale żeby nie skończyl jak Douglas. Ja jeszcze bacznie obserwował bym Ivana Lopeza z Levante. Fajnie zagrał przeciwko Realowi..
0
Oby nie przecholowal
4
Ja tez mam nadzieje, że Valencia urwie punkty Atletico :^
1
Weigl lub Ilkay Gundogan
1
Remisik idealnie urządza Leicester
0
To ten którego fanem jest Zinedine Zidane?
2
Tak. Dzisiaj z Realem ma grać w pierwszej 11
0
Możliwe, że ktoś z Polski skontaktował się z działaczami Realu tak sądzę . A Piotruś to fan Realu wiec postanowili zorganizować taka akcje dla niego :)
2
Nie ma co dyskutować wielki szacunek dla piłkarzy Realu. A debili nie sieją a cały czas się mnożą... -_-. Piłkarz tez człowiek(no poza Leo :p) i ten filmik idealnie to pokazuje ;)