patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aleix Vidal powołany? :O
3
Happy fet tupot małych stup :D
4
Bailly na razie profesor jak tak dalej będzie grał myślę, że warto będzie wydać 20-25 milionów na niego. Bailly albo Marquinos.
0
Zamiast płacić 20 melonów za Gameiro to lepiej dopłacić 10-13 milionów i mamy Lacazette'a. A przeciez zwróci się te kilkanaście milionów i wyjdziemy lepiej. Dobry ruch transferowy podoba mi się, oby to była prawda xD
0
Na okno mają przeznaczone 60 milionów euro + pieniądze ze sprzedaży zawodników np: Vermaelen Douglas Adriano Sandro pewnie Bartra
0
Postawił ktoś na zwycięstwo Wisły?
5
Nie wiem czy było, ale oprócz drugiej rocznicy śmierci Tito, dziś swoje 69 urodziny obchodziłby Johan Cruyff.
Cules pamiętają! [*]
2
A bramkarz fatalny Gareth piłę sb puścił i pobiegł a bramkarz stał
0
Spokojnie jak Real dzisiaj nie straci punktów to straci za tydzień z Sociedad jestem pewny!
0
1
Oho Zizu zdjął kurtkę chyba będzie zmiana. :D
0
Barcelona będzie starała się ściągnąć do siebie Kevina Gameiro. Jeżeli nie uda się pozyskać zawodnika to wtedy głównym celem będzie Cedric Bakambu z Villareal.
[Fichajes.com]
0
Chciałbym w końcu zobaczyć Aleixa i Arde od początku :/ no i mógłby chociaż raz MATS zagrać
1
Bliski transferu do Borussii Dortmund jest Gabigol. Piłkarz jest uważany za kolejny wielki brylant ze szkółki Santosu i Brazylijczycy chcieliby się na nim obłowić. Warto dodać, że opcję pierwokupu Gabigola ma FC Barcelona, która zapewniła sobie ją przy transferze Neymara.
Yahoo Sports Brazil
4
Barcelona zainteresowana jest ściągnięciem Javiera Pastore. Barcelona chce wykorzystać niezadowolenie zawodnika, który podjął decyzję o opuszczeniu PSG. transfer wynioslby 25-30 milionów euro.
[Fichajes.net]
No i fajnie :)
1
Camp Nou w pierwszej kolejności xD
1
Kurcze Górnik prowadzi z Podbeskidziem :/
0
Wszyscy dzisiaj jesteśmy kibicami Athleticu i Villareal. Miejmy nadzieję, że Denis i kumple uspokoja troszkę ten balonik w końcu swój człowiek! ;)
0
No to są oddzielne kluby
1
Wykręc nr do Mathieu, dostaniesz darmo xD
0
Dlatego jakbyś czytał dokładnie napisałem "JESZCZE" bo patrząc na naszą grę to na długo na tym pierwszym miejscu nie posiedzimy.
0
Dno, porażka, 2-0 wstyd.
0
Jedyny plus tego o to gówna jest to , ze dalej jesteśmy na pierwszym miejscu. Jeszcze...
0
Szkoda słów.....
11
Chciałbym dzisiaj żeby Aleix zagrał od 1 do 90 minuty.
0
Kurde Leverkusen strzela to Wolfsburg straci :/
Ta niemiecka liga
0
Niech to cholerne Leverkusen strzeli tą bramkę!!
3
Polecam skoczyć do Ardy , może lepiej robi kebaby niż gra ;)
1
To teraz czekamy na karne w Sevilli!
0
Na jakim kanale dogrywka Sevilli