0

Aleix Vidal powołany? :O

3

Happy fet tupot małych stup :D

4

Bailly na razie profesor jak tak dalej będzie grał myślę, że warto będzie wydać 20-25 milionów na niego. Bailly albo Marquinos.

0

Zamiast płacić 20 melonów za Gameiro to lepiej dopłacić 10-13 milionów i mamy Lacazette'a. A przeciez zwróci się te kilkanaście milionów i wyjdziemy lepiej. Dobry ruch transferowy podoba mi się, oby to była prawda xD

0

Na okno mają przeznaczone 60 milionów euro + pieniądze ze sprzedaży zawodników np: Vermaelen Douglas Adriano Sandro pewnie Bartra

0

Postawił ktoś na zwycięstwo Wisły?

5

Nie wiem czy było, ale oprócz drugiej rocznicy śmierci Tito, dziś swoje 69 urodziny obchodziłby Johan Cruyff.
Cules pamiętają! [*]

2

A bramkarz fatalny Gareth piłę sb puścił i pobiegł a bramkarz stał

0

Spokojnie jak Real dzisiaj nie straci punktów to straci za tydzień z Sociedad jestem pewny!

0

1

Oho Zizu zdjął kurtkę chyba będzie zmiana. :D

0

Barcelona będzie starała się ściągnąć do siebie Kevina Gameiro. Jeżeli nie uda się pozyskać zawodnika to wtedy głównym celem będzie Cedric Bakambu z Villareal.
[Fichajes.com]

0

Chciałbym w końcu zobaczyć Aleixa i Arde od początku :/ no i mógłby chociaż raz MATS zagrać

1

Bliski transferu do Borussii Dortmund jest Gabigol. Piłkarz jest uważany za kolejny wielki brylant ze szkółki Santosu i Brazylijczycy chcieliby się na nim obłowić. Warto dodać, że opcję pierwokupu Gabigola ma FC Barcelona, która zapewniła sobie ją przy transferze Neymara.

Yahoo Sports Brazil

4

Barcelona zainteresowana jest ściągnięciem Javiera Pastore. Barcelona chce wykorzystać niezadowolenie zawodnika, który podjął decyzję o opuszczeniu PSG. transfer wynioslby 25-30 milionów euro.
[Fichajes.net]
No i fajnie :)

1

Camp Nou w pierwszej kolejności xD

1

Kurcze Górnik prowadzi z Podbeskidziem :/

0

Wszyscy dzisiaj jesteśmy kibicami Athleticu i Villareal. Miejmy nadzieję, że Denis i kumple uspokoja troszkę ten balonik w końcu swój człowiek! ;)

0

No to są oddzielne kluby

1

Wykręc nr do Mathieu, dostaniesz darmo xD

0

Dlatego jakbyś czytał dokładnie napisałem "JESZCZE" bo patrząc na naszą grę to na długo na tym pierwszym miejscu nie posiedzimy.

0

Dno, porażka, 2-0 wstyd.

0

Jedyny plus tego o to gówna jest to , ze dalej jesteśmy na pierwszym miejscu. Jeszcze...



0

Szkoda słów.....

11

Chciałbym dzisiaj żeby Aleix zagrał od 1 do 90 minuty.

0

Kurde Leverkusen strzela to Wolfsburg straci :/
Ta niemiecka liga

0

Niech to cholerne Leverkusen strzeli tą bramkę!!

3

Polecam skoczyć do Ardy , może lepiej robi kebaby niż gra ;)

1

To teraz czekamy na karne w Sevilli!

0

Na jakim kanale dogrywka Sevilli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?