patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Piękne *_*
http://m.fangol.pl/view/161603/trio-msn-na-dobre-i-na-zle
0
No fatalny :/
0
Bez kitu to jakieś nieporozumienie ten sędzia chyba kartek zapomniał ale w naszych meczach to standard
1
Fatalnie się to ogląda :/
1
Ja się tylko zastanawiam po co my za.Arde placilismy 40 melonow żeby sobie na ławce posiedzial. Rozumiem może bez formy ale ile on w ostatnich tygodniach grał, całe "g" a i tak jest niżej w hierarchii niż Rafa. :/
0
No to jakieś jaja :/
0
Chyba się na jakiś czas pozegnamy xD
4
Proszę wyjdź!
1
No także ten...
2
Ja bym chciał Jetro Willems z PSV , dzik!
0
Pjanic super. Hajs + Vermaelen mogliby się zgodzić
0
Wejdź Sb na Facebooku stronka Kanonierzy i tam jest zdjęcie w koszulce Arsenalu
1
Oficjalnie!! Granit Xhaka piłkarzem Arsenalu!
0
Oficjalnie! Douglas nowym wykonawca rzutów karnych. [2 minuta]
0
Podaj link do tej informacji
0
Tah 15 Umtiti 15-18 Denis 3 Ben Arfa/Gameiro i jazda
3
Za dużo pitolenia by z tym było tak sądzę; )
6
Wypożyczyć a sprowadzić Ben Arfe i Denisa
0
No co ty zbijam się ziomek;D
0
E tam wolę Zbuka; )
0
Hmm..a nie pomyślałeś o tym ze w klubie rozważają tez wzmocnienia na przyszłość. I raczej tym tropem się kierują
17
Lucas Helguera, sekretarz techniczny Las Palmas przebywa obecnie w Barcelonie gdzie negocjuje z Barcelona transfer Mauricio Lemosa
[Sport ]
3
Las Palmas może zgodzić się na sprzedaż Lemosa jeżeli w transakcje włączony zostanie Sandro lub Halilović(wypożyczenia)
[MD]
2
Samym Umtitim tez bym nie pogardzil ;)
3
Barcelona złożyła ofertę za obrońcę Las Palmas , Lemosa [Sport/MD]
0
To się ceni!
0
Zdecydowanie pani z Australii. Zajebiście zaśpiewała. Ziomek z Węgier tez nieźle
1
I to w jakim stylu zD 0-2
7
Ni ku**a ten sędzia kartek zapomniał? :o
9
Powiedzmy sobie szczerze: Tak się w dzisiejszych czasach promuje drużynę ;D 4-ligowiec z Hiszpanii a jest na całym świecie pokazywana xD
Co do strojów, są fatalne!