0

No fatalny :/

0

Bez kitu to jakieś nieporozumienie ten sędzia chyba kartek zapomniał ale w naszych meczach to standard

1

Fatalnie się to ogląda :/

1

Ja się tylko zastanawiam po co my za.Arde placilismy 40 melonow żeby sobie na ławce posiedzial. Rozumiem może bez formy ale ile on w ostatnich tygodniach grał, całe "g" a i tak jest niżej w hierarchii niż Rafa. :/

0

No to jakieś jaja :/

0

Chyba się na jakiś czas pozegnamy xD

4

Proszę wyjdź!

1

No także ten...

2

Ja bym chciał Jetro Willems z PSV , dzik!

0

Pjanic super. Hajs + Vermaelen mogliby się zgodzić

0

Wejdź Sb na Facebooku stronka Kanonierzy i tam jest zdjęcie w koszulce Arsenalu

1

Oficjalnie!! Granit Xhaka piłkarzem Arsenalu!

0

Oficjalnie! Douglas nowym wykonawca rzutów karnych. [2 minuta]

0

Podaj link do tej informacji

0

Tah 15 Umtiti 15-18 Denis 3 Ben Arfa/Gameiro i jazda

3

Za dużo pitolenia by z tym było tak sądzę; )

6

Wypożyczyć a sprowadzić Ben Arfe i Denisa

0

No co ty zbijam się ziomek;D

0

E tam wolę Zbuka; )

0

Hmm..a nie pomyślałeś o tym ze w klubie rozważają tez wzmocnienia na przyszłość. I raczej tym tropem się kierują

17

Lucas Helguera, sekretarz techniczny Las Palmas przebywa obecnie w Barcelonie gdzie negocjuje z Barcelona transfer Mauricio Lemosa
[Sport ]

3

Las Palmas może zgodzić się na sprzedaż Lemosa jeżeli w transakcje włączony zostanie Sandro lub Halilović(wypożyczenia)
[MD]

2

Samym Umtitim tez bym nie pogardzil ;)

3

Barcelona złożyła ofertę za obrońcę Las Palmas , Lemosa [Sport/MD]

0

To się ceni!

0

Zdecydowanie pani z Australii. Zajebiście zaśpiewała. Ziomek z Węgier tez nieźle

1

I to w jakim stylu zD 0-2

7

Ni ku**a ten sędzia kartek zapomniał? :o

9

Powiedzmy sobie szczerze: Tak się w dzisiejszych czasach promuje drużynę ;D 4-ligowiec z Hiszpanii a jest na całym świecie pokazywana xD
Co do strojów, są fatalne!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?