0

Transfer do Barcelony? Moja przyszłość jest w Arsenalu.
Hector Bellerin

[Goal.com.]

0

Chyba 25 grają ale pewny nie jestem

0

Z Levante ostatnio wygrali chyba 3-1

0

Taa..ilu tu juz fanów i ilu chciało grać w Barcy?
Isco Modric Danilo i wielu innych także nie biorę tych słów na serio

0

Aaa. ..no niech on już nie kombinuje. Gra tam wiec o co mu chodzi trzeba przyznać że tr 8 milionów robi wrażenie jak na Tello

0

Na celowniku Barcelony znalazł się środkowy obrońca Interu Mediolan , Miranda.
[Fichajes.com]

1

Denis Suarez i Cedric Bakambu zachwycili Luisa Enrique i Roberta Fernandeza w meczu z Barcelona. Katalonczycy spróbują ściągnąć ich w letnim okienku transferowym.
[MD]

1

Ty ja puszcze totka powiedz co skreślić ^^ xD

1

Barcelona kupi napastnika który mógłby zastąpić tridente. Głównymi kandydatami do wzmocnienia klubu są: Dybala (Juventus ), Cavani(PSG) , Nolito(Celta) Bakambu(Villareal)

0

City niech zremisuje i PSV to samo i git

1

Barcelona niczym Liverpool...oby nie xD

0

Ten to jest kompletnie nie równy naprawdę zagra 2 dobre mecze a teraz wchodzi 2 na 3 pierwsze piłki stracone. Smutne, jeszcze swojak, talizman no cóż żeby nie stracić a strzelić

4

Luisito lepiej niech dzisiaj będzie spokojny arbiter widzę robi szum wokół siebie i rzuca kartkami ile wlezie

0

Młodzi ludzie :(

0

Flashscore, najlepsza :)

0

Nwm komu miejsce robią , ale nie wszyscy dostana tyle minut gry ile chcą a Barcelona potrzebuje pieniędzy wiec można się spodziewać mocnej przebudowy. Dodatkowo przyjdzie Denis Suarez to pewne.

0

Barcelona będzie zmuszona sprzedać jednego ze swoich pomocników.

[Fichajes.net]

0

Trałka ma swoje lata i zamiast się kopać powinien dawać przykład jako kapitan.

1

Nigdy Lecha nie lubiłem także no ale kiedy Lech grał z Basel to byłem za Lechem bo miałem nadzieję, że w końcu jakiś Polski klub znajdzie się w LM. (L)

8

Pięknie Legia pięknie :**
(L)

1

Obyś się nie mylił :)

0

A ja dorzuciłem sobie Everton a co :/

3

Barcelona chce kupić zawodnika który zastąpi Inieste, który w maju będzie miał 32 lata
[Fichajes.net]

0

Oby Everton coś wcisnąl i nie stracił

0

Ja tez postawiłem 1x :-)

0

Nie zapominaj, że już może grać Arda Aleix Rafinha wraca po kontuzji a Roberto zagrał zajebiście na Bernabeu. Lucho ma do nich zaufanie i Luisito wyjdzie jutro w pierwszym składzie a Lucho będzie z nim rozmawiał.

0

Luis nie zniesie 2 meczu z rzędu na ławce w lidze. Lucho stoi przed nie lada wyzwaniem.

8

Edek z Chelsea nie powołany? :o

0

Jak to sprawdzić?

0

Moim zdaniem powinien pójść do Interu i podobno ma tam iść; )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?