patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Transfer do Barcelony? Moja przyszłość jest w Arsenalu.
Hector Bellerin
[Goal.com.]
0
Chyba 25 grają ale pewny nie jestem
0
Z Levante ostatnio wygrali chyba 3-1
0
Taa..ilu tu juz fanów i ilu chciało grać w Barcy?
Isco Modric Danilo i wielu innych także nie biorę tych słów na serio
0
Aaa. ..no niech on już nie kombinuje. Gra tam wiec o co mu chodzi trzeba przyznać że tr 8 milionów robi wrażenie jak na Tello
0
Na celowniku Barcelony znalazł się środkowy obrońca Interu Mediolan , Miranda.
[Fichajes.com]
1
Denis Suarez i Cedric Bakambu zachwycili Luisa Enrique i Roberta Fernandeza w meczu z Barcelona. Katalonczycy spróbują ściągnąć ich w letnim okienku transferowym.
[MD]
1
Ty ja puszcze totka powiedz co skreślić ^^ xD
1
Barcelona kupi napastnika który mógłby zastąpić tridente. Głównymi kandydatami do wzmocnienia klubu są: Dybala (Juventus ), Cavani(PSG) , Nolito(Celta) Bakambu(Villareal)
0
City niech zremisuje i PSV to samo i git
1
Barcelona niczym Liverpool...oby nie xD
0
Ten to jest kompletnie nie równy naprawdę zagra 2 dobre mecze a teraz wchodzi 2 na 3 pierwsze piłki stracone. Smutne, jeszcze swojak, talizman no cóż żeby nie stracić a strzelić
4
Luisito lepiej niech dzisiaj będzie spokojny arbiter widzę robi szum wokół siebie i rzuca kartkami ile wlezie
0
Młodzi ludzie :(
0
Flashscore, najlepsza :)
0
Nwm komu miejsce robią , ale nie wszyscy dostana tyle minut gry ile chcą a Barcelona potrzebuje pieniędzy wiec można się spodziewać mocnej przebudowy. Dodatkowo przyjdzie Denis Suarez to pewne.
0
Barcelona będzie zmuszona sprzedać jednego ze swoich pomocników.
[Fichajes.net]
0
Trałka ma swoje lata i zamiast się kopać powinien dawać przykład jako kapitan.
1
Nigdy Lecha nie lubiłem także no ale kiedy Lech grał z Basel to byłem za Lechem bo miałem nadzieję, że w końcu jakiś Polski klub znajdzie się w LM. (L)
8
Pięknie Legia pięknie :**
(L)
1
Obyś się nie mylił :)
0
A ja dorzuciłem sobie Everton a co :/
3
Barcelona chce kupić zawodnika który zastąpi Inieste, który w maju będzie miał 32 lata
[Fichajes.net]
0
Oby Everton coś wcisnąl i nie stracił
0
Ja tez postawiłem 1x :-)
0
Nie zapominaj, że już może grać Arda Aleix Rafinha wraca po kontuzji a Roberto zagrał zajebiście na Bernabeu. Lucho ma do nich zaufanie i Luisito wyjdzie jutro w pierwszym składzie a Lucho będzie z nim rozmawiał.
0
Luis nie zniesie 2 meczu z rzędu na ławce w lidze. Lucho stoi przed nie lada wyzwaniem.
8
Edek z Chelsea nie powołany? :o
0
Jak to sprawdzić?
0
Moim zdaniem powinien pójść do Interu i podobno ma tam iść; )