patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mecz FE-NO-ME-NA-LNY!!!!!!!! :O
To jest nieprawdopodobne...piękny mecz!!
1
I ta mina Kloopa po strzale Lovrena xD
2
Takie mecze aż się chce oglądać z przyjemnością! KOSMOS!!
0
Myślę, że dla nas lepiej jakby Sevilla. Mamy finał PK z nimi wiec muszą być trochę zmęczeni :)
0
A dla Cb ważne jest siedzenie na stronie zamiast płakać?
0
Czyli tak jak zawsze....
A już miałem nadzieję po tej akcji obronnej Leo
0
Najlepszy od nas dzisiaj bezapelacyjnie.
0
Mówiłem żeby Douglasa na końcówkę dać to mnie nikt nie słuchał....xD
0
Ja tam się ciesze, ze sędzia nie podyktował karnego. Nie zasłużylismy i tyle. Szkoda strzępić ryja naprawdę. Ale kibicem jest się cały czas!!
0
No nie rozumiem :(
0
El triplete, sextete....z taką grą jeszcze z liga się pozegnamy ;)
1
Ale Godin ma pizd* pod okiem; D
0
Aaa sędzia ty skurr....kolejny raz
1
Mi od razu się Celtic przypomniał xD
0
Ta no co ty?
Kto w ogóle myślał, że to będzie spacerek? :/
0
Panie proszę kończ te mękę :( :(
Przykre widoki jak jadą z nami :/
0
No fatalnie jeśli chodzi o krycie Pique cały czas się urywa i piłka przechodzi. ..
2
Noo i to nie jedna xD
0
Mikel Oyarzabal i Igor Zubeldia , młodzi zawodnicy Realu Sociedad bacznie obserwowani są przez Barcelone. Ten pierwszy strzelił kilka dni temu bramkę Dumie Katalonii na wagę zwycięstwa. [Fichajes.net ]
4
Ciekawą informacje podaje L'Equipe. Ousmane Dembele łączony w ostatnim czasie z wieloma europejskimi klubami, ma w kontrakcie zapisaną klauzulę zaledwie 5 milionów euro. Brać póki czas!
37
Nie oszukujmy się CR dzisiaj gra fenomenalnie, nie pamiętam kiedy ostatnio zagral tak dobry mecz.
2
Z tą cieszynką Piketa to jest znakomity pomysł ^_^
1
Antonio Conte od przyszłego sezonu menedżer Chelsea, chce sprowadzić Arde Turana.
[Fichajes.net]
0
Uff. Na szczęście jutro niedziela xD
0
Jak tyle to będzie sukces xD
0
Leciała i leciała :/ fatalnie. Deja vu? o.O
0
Ahh ten Celtic :/
1
Do Villareal najlepiej. Odkupimy Denisa i nie będą mieli kim go zastąpić, wiec Alen byłby idealny i zapewne miałby miejsce w pierwszym składzie.
0
Postawiłem na WH lub remis xD
4
Marquinos zaakceptowal warunki kontraktu zaproponowane przez działaczy FC BARCELONY. Brazylijczyk miałby zarabiać 4,5 miliona euro za sezon gry.
[Goal]