0

Mecz FE-NO-ME-NA-LNY!!!!!!!! :O
To jest nieprawdopodobne...piękny mecz!!

1

I ta mina Kloopa po strzale Lovrena xD

2

Takie mecze aż się chce oglądać z przyjemnością! KOSMOS!!

0

Myślę, że dla nas lepiej jakby Sevilla. Mamy finał PK z nimi wiec muszą być trochę zmęczeni :)

0

A dla Cb ważne jest siedzenie na stronie zamiast płakać?

0

Czyli tak jak zawsze....
A już miałem nadzieję po tej akcji obronnej Leo

0

Najlepszy od nas dzisiaj bezapelacyjnie.

0

Mówiłem żeby Douglasa na końcówkę dać to mnie nikt nie słuchał....xD

0

Ja tam się ciesze, ze sędzia nie podyktował karnego. Nie zasłużylismy i tyle. Szkoda strzępić ryja naprawdę. Ale kibicem jest się cały czas!!

0

No nie rozumiem :(

0

El triplete, sextete....z taką grą jeszcze z liga się pozegnamy ;)

1

Ale Godin ma pizd* pod okiem; D

0

Aaa sędzia ty skurr....kolejny raz

1

Mi od razu się Celtic przypomniał xD

0

Ta no co ty?
Kto w ogóle myślał, że to będzie spacerek? :/

0

Panie proszę kończ te mękę :( :(
Przykre widoki jak jadą z nami :/

0

No fatalnie jeśli chodzi o krycie Pique cały czas się urywa i piłka przechodzi. ..

2

Noo i to nie jedna xD

0

Mikel Oyarzabal i Igor Zubeldia , młodzi zawodnicy Realu Sociedad bacznie obserwowani są przez Barcelone. Ten pierwszy strzelił kilka dni temu bramkę Dumie Katalonii na wagę zwycięstwa. [Fichajes.net ]

4

Ciekawą informacje podaje L'Equipe. Ousmane Dembele łączony w ostatnim czasie z wieloma europejskimi klubami, ma w kontrakcie zapisaną klauzulę zaledwie 5 milionów euro. Brać póki czas!

37

Nie oszukujmy się CR dzisiaj gra fenomenalnie, nie pamiętam kiedy ostatnio zagral tak dobry mecz.

2

Z tą cieszynką Piketa to jest znakomity pomysł ^_^

1

Antonio Conte od przyszłego sezonu menedżer Chelsea, chce sprowadzić Arde Turana.
[Fichajes.net]

0

Uff. Na szczęście jutro niedziela xD

0

Jak tyle to będzie sukces xD

0

Leciała i leciała :/ fatalnie. Deja vu? o.O

0

Ahh ten Celtic :/

1

Do Villareal najlepiej. Odkupimy Denisa i nie będą mieli kim go zastąpić, wiec Alen byłby idealny i zapewne miałby miejsce w pierwszym składzie.

0

Postawiłem na WH lub remis xD

4

Marquinos zaakceptowal warunki kontraktu zaproponowane przez działaczy FC BARCELONY. Brazylijczyk miałby zarabiać 4,5 miliona euro za sezon gry.
[Goal]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?