patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czego? Co zrobili :D
0
Renato Sanches utalentowany 18-letni pomocnik Benfici jest blisko Manchesteru United. Według brytyjskich mediów czerwone diabły osiągnęły porozumienie z drużyną z Portugalii odnośnie transferu pomocnika. Sanches ma kosztować drużynę z Old Trafford 40 milionów euro + 20 zmiennych.
[Fichajes.com]
2
Barcelona jest zainteresowana sprowadzeniem pomocnika Santosu Lucasa Limy. Zawodnikiem interesuje się również Real Madryt i Porto.
[MD]
0
YouTube nie działa?
5
Fajnie. Jak się z tym czujesz?
1
Widział ktoś może spinke Lewego z Mandzukicem?
Ale się chłopaki poprzepychali glowamijak nosorożce ;)
Jeśli ma ktoś ta akcje to niech wrzuci :D
Śmiesznie to wyglądało ;)
0
Dobra pokonał Cecha ^^
Brawo chłopaki ;)
10
Ciebie w pierwszej kolejności ;)
0
No Alexis robi wiatrak :/
1
Są nerwy ajajaj :D kocham ten stan ^^
1
Obrońca Barcelony Marc Bartra może odejść do Manchesteru United. Hiszpański obrońca ma klauzulę odejścia w wysokości 9 milionów funtów, z której władze Czerwonych Diabłów chcą skorzystać. Bartra był bliski odejścia z Hiszpanii już minionego lata, ale do pozostania na Camp Nou przekonał go trener Dumy Katalonii Luis Enrique.
[Mundo Deportivo]
1
Barcelona szuka następcy Xaviego w Hiszpanii. Głównym kandydatem do wzmocnienia Barcelony jest pomocnik Sevilli Ever Banega. Argentyńczyk ma kontrakt z drużyną Emeryego ważny do końca sezonu.
[Fichajes.com]
0
I ten pisk Suareza na koniec jaja :D
3
http://m.fangol.pl/view/146566/smieja-sie-ze-slo
No nie źle ;)
5
Oglądam tak Napoli z Milanem i powiem szczerze że Koulibaly to jest taki dzik ze masakra, silny ,gra czysto, pewnie ,naprawdę zawodnik warty uwagi . Mógłby być brany pod uwagę w letnim okienku transferowym jako wzmocnienie. Nawet można byłoby dorzucić im Bartre podobno chcą go u siebie a są w tym samym wieku.
0
Nie no bez jaj koleś ma 25 lat ma okazję grać w najlepszym klubie na świecie a tu nagle wypożyczenie. To już lepiej kupić Nolito on ma 29 lat. Mahrez to nie jest 18-20 letnia perła La Masii tylko kluczowy gracz drużyny która niespodziewanie ale konsekwentnie kroczy po mistrzostwo BPL. Po co płacić ponad 30 milionów by go wypożyczyć a zostać z Sandro lub Munkiem ale dawać tyle kasy by koleś siedział na.ławce to tez nie bardzo ale zawodnik świetny
1
"W następnym sezonie Felipe Anderson przeniesie do Manchesteru United za 60 milionów euro. Kupiłem go do klubu za 8 milionów A teraz sprzedaje za 60...."
Claudio Lotito,
Prezydent Lazio
[Calciomercato.com ]
1
Jutro trening strzelecki na Emirates miejmy nadzieję że Gruby nie zawiedzie pana Arsene'a ;)
8
Taki trochę dzik się zrobił z naszego Tello ^^
11
Oficjalnie:Barcelona zagra na Emirates w niebieskim stroju
[MD]
0
Ariedo Braida był na meczu Sassuolo z Empoli. Obserwował 3 zawodników.
Domenico Berardi i Sime Vrsaljko (Sassuolo)
Leandro Paredes (wypożyczony z Romy do Empoli)
3
Powiedz to kibicom Realu :D
0
Jak tys na to wpadł :D
0
9 ale tez jest dobrze
0
Jaki koleś haaha :D
0
To po co ogkadasz mało debili na tym świecie?
Jeszcze na Cb przejdzie to niedojebanie umysłowe :p
0
Ciekawe kiedy wyciągnął jakieś konsekwencje wobec CR za to ze cały czas leje?
0
A niech się połoza 3 seta naprawdę masakra :/
1
Nwm jak ty ja widzę tylko 1
0
Ile jeszcze?