patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A w tym sezonie co gra to nie mam pytań taki spokój :) mam nadzieje ze to on zawita na Camp Nou ^^
2
Ilkay Gundogan poinformował władze Borussi Dortmund o odejściu po zakończeniu sezonu Pomocnik chciałby grać w Barcelonie!!
[MD]
Zawodnik wyceniany jest na 30 milionów euro.
Kurde taka kasa za takiego zawodnika. Toz to promocja.Wolałbym go bardziej niż Pogbe!
0
Lavezzi w Chinach kwota transferu to prawdopodobnie 23.5 miliona funtów !!! To jakieś jaja przesz mu się kontrakt po sezonie kończył. Nie wierze :o
0
A atmosfera w szatni przyjdzie sama. Chyba zapomniał , że relacje buduja zawodnicy na boisku jaki poza nim ;)
1
Robert Fernandez obserwował w piątkowym meczu Mainz -Schalke Leroya Sane. Klauzula młodego zawodnika wynosi 37 milionów euro.[MD]
Mysle ze to byłby dobry ruch. Dybali raczej nie ściągniemy w tym okienku wiec za takiego zawodnika to dobra suma.
0
Wszystko ładnie pięknie ale Songowi z końcem sezonu wygasza kontakt
0
Co ty tam wiesz...No popatrz bramkę na 2-1 szczelił
1
Mówił min.ze Blanc ssie Zlatanowi po same jaja ze Di Maria to.pupilek Blanc itp.
0
Przy transferze Luisito tez takim tokiem myślenia się kierowałes ?
0
Nie obrazilbym się jakby za taką cenę przeszedł do nas.
0
Serge Aurier zostanie sprzedany. Paryzanie chcą za prawego obrońcę ok. 20 milionów euro.
[RMC SPORT]
Powiem szczerze, że warto by się nim zainteresowac. Wiadomo Alves młodszy nie będzie więc myślę, że sprowadzenie go byłoby dobrym posunięciem.
Ktoś może spytać: Jak wpłynalby na wizerunek klubu ten transfer?
Ale Suarez tez był w nietypowej sytuacji a teraz jest inaczej.
0
Tego samego dnia?
A ten koncert to niby kiedy był zaplanowany czy to wiadomość z ostatniej chwili?
Co za łaki. Nie chcą by Barca podnisola puchar na Bernabeu i tyle....
0
Ja tez właśnie chciałbym go.u nas mysle, że po tym Paryzanie będą chcieli się go pozbyć jak najszybciej wiec jakiejś trudności w negocjacjach z nimi by nie było. A obrońca naprawdę dobry
0
Ja tez Lubie :^
1
To pytanie doprowadza do szalu ze.150 razy już było. ...18:30
3
Czy ktoś mówi ze Ney jest najlepszy owszem jest w trójce i to nie ulega wątpliwości, ale Leo bije wszystkich. Ney będzie najlepszy w przyszłości i jestem przekonany że tak się stanie; )
2
18:30 w środę; )
1
Nie skreslaj Munira xD
0
Gdzie można jakieś fajne tapety naszego tridente z tego sezonu znaleźć. Szukałem w Google i nie znalazłem niczego ciekawego
0
Mówisz i masz :^
18
Mesut Ozil chce opuścić Arsenal. Niemiecki pomocnik odrzucił oferte przedłużenia kontraktu z Kanonierami. Agent zawodnika jest w stałym kontakcie z wlodarzami Barcelony [Goal.com]
0
Kurcze czy ja dobrze przeczytałem Pogba gotów obniżyć swoje zarobki by zagrać na CN?
Niezły postęp ^^
0
Gdzie Benfica z porto leci?
2
to już niech jeszcze jedną strzela przynajmniej kupon wejdzie :/
0
ależ to Porto jest cienkie 2-1 u siebie w plecki :/
0
I biali nie długo mają maratonik a zostają im mecze z Malaga Bilbao Atletico miejmy nadzieje ze dzisiaj stracą punkty a my wygramy zaległy mecz z Gijon i tylko nasza niefrasobliwość może nam odebrać majstra! !
0
Ja tez oglądam :^gwiezdne wojny; )
1
Tego pana bardzo chętnie bym widział u nas:^
0
Laporte: Jeżeli dostanę ofertę z Barcelony to ja odrzuce chce kontynuować grę w Bilbao.
[Fichajes]
Ok jeden odpadł. Został Stones, Marquinos, Gimenez, Mustafi , ewentualnie Mori z Evertonu pojawiły się plotki ze Barca sie nim interesuje.
Poza tymi panami kto jeszcze mógłby być. kandydatem do wzmocnienia obrony latem?
0
http://m.fangol.pl/view/143867/odjechane-spodnie-cristiano
Kucze przypadek , że CR mq takie spodnie a pan po prawej jakby zapinal rozporek :^