1

w lutym (......) 15 znaków

0

geniuszzzzzzzzz

1

Ter Stegen rozważa odejście z Barcy [MD]
Powiedzmy, że MATS odchodzi i co dalej mamy Bravo który pogra max. 2 sezony i kogo wtedy kupimy?
Ja to bym wybrał Jeronimo Rulli z RSSS
Albo Sergio Asenjo z Villareal :^
najlepiej jakby MATS został :)

2

jeszcze 2 dni i Arda i Aleix będą zarejestrowani *-* a 4 dni do ich debiutu :^
czekamy z niecierpliwością.

0

ja podchodzę do tego tak. władze straciłyby dużo na odejściu Barcy z Laligi, mniej pieniędzy i ta liga Poprostu stalaby się nudna może, komuś nie podobać się gra Barcy ale jestem pewny ze każdy kibic ogląda El Clasico czy nawet pojedynki z Atletico także ja podchodzę do tego tak.

0

ja chętnie widziałbym u nas Lukaku kiedyś :^

0

Jose Maria Gimenez z Atletico albo Savic :v

1

niczym Leo w finale PK z Bilbao :D

0

czyli co Muniek na wypożyczenie a.Sandro transfer definitywny do kogutów :^
Dla mnie bomba tylko szkoda by Denis siedział na ławie ale patrząc na to, że Pedrito będąc u nas rezerwowym rozegrał 50 spotkan to myślę że. Denis i Nolito grali by troche :^

1

Sylwester :^
Poprostu się pytam, dzięki; )

1

Będzie dzisiaj przegląd prasy?

0

No i bum :(((((((((((

3

Barcelona ma pomysł na transfer Nolito.

Katalończycy zaproponują Celcie wypożyczenie zawodnika do końca sezonu z nieobowiązkową opcją odkupu. Kluczowe ma być jednak co innego - klauzula o odszkodowaniu, zapewniająca działaczom z Vigo bezpieczeństwo zysku niezależnie od ostatecznej decyzji.

Barcelona ze względu na zadłużenie musi ograniczyć inwestycje w najbliższych sześciu miesiącach i stara się przenieść wydatki na letni okres transferowy.

Nolito miałby łącznie kosztować "Blaugranę" 18 milionów euro.

Okno w Hiszpanii rozpoczyna się czwartego stycznia, natomiast kończy pierwszego lutego. Wiadomo, że Barcelona będzie aktywna na rynku, nawet biorąc pod uwagę fakt zarejestrowania Ardy Turana i Aleixa Vidala, jednak będzie to zaangażowanie raczej bezgotówkowe. Możliwe jest też odejście zawodników - na razie potwierdzono transfer zawodnika Barcelony B Grimaldo do Benfiki.
[MD]

0

Piękne aż łezka się w oku kręci *_*

1

Barcelona wypożyczy Nolito z opcją wykupu ale nie obowiązkowa ale jeżeli Barca nie wykupi go będzie musiała zapłacić odszkodowanie Celcie [MD/MARCA ]

0

Ale może grać w pierwszym zespole

0

Chciałbym zobaczyć jak spisuje się nasz nowy nabytek Robert chciałbym by Lucho go powołał na mecz Copa del Rey z Eapanyol'em.

2

Nie tylko ty uwierz mi serce zaczęło walić jak szalone i aż się za głowę złapałem :D

3

Chciałbym, aby Denis Suárez z nami został, jednak to skomplikowane - powiedział Marcelino na środowej konferencji prasowej. - Kiedy klub taki jak Barça czy Real chce twojego piłkarza, nie możesz zrobić zbyt wiele. Musisz postawić się na miejscu piłkarza. Denis jest dla nas bardzo ważnym piłkarzem, jednak nie chcę stawać mu na drodze - Marcelino szkoleniowiec Villareal

0

Przed wypożyczeniem chyba ustalają jaka kwotę mają zapłacić a nie ze.w każdej chwili sobie mogą podwyższyć na niebagatelne sumy :D

7

Celta Vigo zaakceptuje ofertę Barcy wypożyczenia za Nolito. [MD]

1

Arsenal 3-0 Man United :^

1

Szkoda mi trochę Elshaaravy'ego naprawdę kilka lat temu to był jeden z największych talentóo. Chciałbym żeby jego kariera nabrała rozpędu tym bardziej, że jest młody myślę że gdyby poszedł pod skrzydła Kloppa mógłby dożyć

0

Piękne podobno nie wypal transferowy. ..mówili. szkoda , że był zawieszony tych bramek byłoby zdecydowanie więcej

9

Neymar magik czysta poezja *_*

1

136

1

179

2

Odebraliśmy białym wszystko co mieli :^ i emblemat i rekord. Jeśli chodzi o dzisiaj; )

0

Messi karnego przecież nie strzelał a Ney się poślizną. Suarez nie miał okazji strzelać. To tyle jeśli chodzi o najlepszych


0

,,,,,,?''''!'''''''!!'''

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?