1

Niech chociaż 5 milionów się zwróci, nie przesadzajmy to nie akcja charytatywna, że oddajemy za darmo; D

0

Ale lepsze to niż Douglas nieprawdaż? :)

2

Barcelona bliska sprowadzenia Mariano, prawego obrońcy z Sevilli. W transakcje włączony ma zostać Brazylijczyk Douglas.
[Sport]


On ma 29 lat i dla tego go biorą(tak sądzę ) by mieć zawodnika na poziomie przez 2-3 sezony a potem zabiorą się za transfer Bellerina kiedy pozwoli na to budżet. Takie jest moje zdanie :)

0

Jacek Krzynówek powołany do reprezentacji Polski w wyniku kontuzji Kamila Grosickiego
[Onet]

0

Fiorentina chce skorzystać z możliwości kupna Tello za 8 milionów euro

[MD]



Fenerbache zainteresowane jest Martinem Montoya

[MD]

0

Ciekawe czy napadzior przyjdzie?

0

To bankowo transfer zaklepany :D
Sam fakt ze powiedział, że może grać w Barcelonie albo Lyonie juz coś znaczy teraz czekać na oficjalke :)

1

No i git

1

Może ogłoszone być nie może ale dogadane z klubem i zawodnikiem juz tak :)

1

Z tego co widać to to , że coś związanego z trenerami może będą twarze trenerów, zajebiście by było, chciałbym :D a może twarz stworzonego menadżera :D

0

0

Tylko właśnie w tych słabszych klubach te drewna zazwyczaj się ogrywaja a te słabsze kluby stawiają na takie drewna :)

0

Tyle chce Las Palmas za Lemosa jakby udało się 8 milionów + bonusy albo włączyć Sandro albo Douglasa to byłaby zajebioza

0

Można byłoby dorzucić Sandro :)

3

Barcelona i P$G powalczą o zakontraktowanie Coutinho.
[Fichajes]

0

No niech chociaż jego transfer na razie oglosza :/ a potem będziemy się głowic i zgadywać, czytać te ploty :D

12

Chyba mu się nudzi xD

0

Dokładnie bp widzę, że na dole tam wystarczy coś wcisnąć a oni łykaja wszystko co co jest w internecie xD

0

Źródełko pls!

0

To dawno.
Nie pierwszy nie ostatni :)

6

Barcelona Real BVB powalcza o Raphaela Guerreiro lewego obrońcr francuskiego Lorient

[Sport]

1

W wypadku odejścia . To istnieje możliwość ze zostanie? :o

No bez jaj :D

Dawać Marca z powrotem. Odszedł Marc, przyjdzie Marc. Wychowanek, młodszy

0

A w ilu meczach on grał żeby mówić, że to nie to? ;D jak grał to prezentował się dobrze

1

25? Miało być 20 :/
Ale dobrze jak prawda to zajebioza :)

1

No to mówię jeśli chodzi o ceny piłkarzy to wołają po kilkadziesiąt melonow za 18-20 latka wiec nie powinno dziwić że cena ca Nolito pójdzie w górę a klauzula to" tylko "18 milionów wiec jak się uda zejść z ceny w postaci bonusów albo dać Sandro, Alena na wypożyczenie lub Sampera powinni się zgodzić

0

Puki nie ma oficjalki to jest mało ważne czy blisko City czy Warszawy jakby nie wyszło z Laporte to brać Mustafiego i tyle

0

W lidze prezentowal się dobrze przed Euro dla reprezentacji strzela bramki a pi Euro może pójść w górę cena mimo wieku, ja bym brał bez zastanowienia

1

No to Marquinosa można wykluczyć osobiście bym się nie pierdzielil i wyłożył kasę na Laporte i tyle. Ewentualnie na Mustafiego. I po problemie kupiłbym Nolito qna zmiennika i zaklepac Umtitiego i okno można zamykać :) a pieniądze będą

1

Arsenal wygrał walkę o piłkarza BVB Henrikha Mkhitaryana. Kanonierzy zapłacą wicemistrzom Niemiec ok. 35 milionów euro. Piłkarz ma zarabiać 85 tysięcy funtów tygodniowo. Rywalizować ma o miejsce w składzie z Wallcottem i Chamberlainem.
[The Sun]

Co ten Arsenal :D
Najpierw Xhaka 25 milionów funtów
?!!Vardy 20 milionów funtów
?!Mkhitarian 35 milionów euro
Ładnie ładnie :D

3

Nolito jest głównym celem transferowym Barcelony do wzmocnienia ataku.
[Sport ]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?