patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niech chociaż 5 milionów się zwróci, nie przesadzajmy to nie akcja charytatywna, że oddajemy za darmo; D
0
Ale lepsze to niż Douglas nieprawdaż? :)
2
Barcelona bliska sprowadzenia Mariano, prawego obrońcy z Sevilli. W transakcje włączony ma zostać Brazylijczyk Douglas.
[Sport]
On ma 29 lat i dla tego go biorą(tak sądzę ) by mieć zawodnika na poziomie przez 2-3 sezony a potem zabiorą się za transfer Bellerina kiedy pozwoli na to budżet. Takie jest moje zdanie :)
0
Jacek Krzynówek powołany do reprezentacji Polski w wyniku kontuzji Kamila Grosickiego
[Onet]
0
Fiorentina chce skorzystać z możliwości kupna Tello za 8 milionów euro
[MD]
Fenerbache zainteresowane jest Martinem Montoya
[MD]
0
Ciekawe czy napadzior przyjdzie?
0
To bankowo transfer zaklepany :D
Sam fakt ze powiedział, że może grać w Barcelonie albo Lyonie juz coś znaczy teraz czekać na oficjalke :)
1
No i git
1
Może ogłoszone być nie może ale dogadane z klubem i zawodnikiem juz tak :)
1
Z tego co widać to to , że coś związanego z trenerami może będą twarze trenerów, zajebiście by było, chciałbym :D a może twarz stworzonego menadżera :D
0
http://m.fangol.pl/view/164419/pierwszy-trailer-gry-fifa-17
Trailer Fifa 17 :D
0
Tylko właśnie w tych słabszych klubach te drewna zazwyczaj się ogrywaja a te słabsze kluby stawiają na takie drewna :)
0
Tyle chce Las Palmas za Lemosa jakby udało się 8 milionów + bonusy albo włączyć Sandro albo Douglasa to byłaby zajebioza
0
Można byłoby dorzucić Sandro :)
3
Barcelona i P$G powalczą o zakontraktowanie Coutinho.
[Fichajes]
0
No niech chociaż jego transfer na razie oglosza :/ a potem będziemy się głowic i zgadywać, czytać te ploty :D
12
Chyba mu się nudzi xD
0
Dokładnie bp widzę, że na dole tam wystarczy coś wcisnąć a oni łykaja wszystko co co jest w internecie xD
0
Źródełko pls!
0
To dawno.
Nie pierwszy nie ostatni :)
6
Barcelona Real BVB powalcza o Raphaela Guerreiro lewego obrońcr francuskiego Lorient
[Sport]
1
W wypadku odejścia . To istnieje możliwość ze zostanie? :o
No bez jaj :D
Dawać Marca z powrotem. Odszedł Marc, przyjdzie Marc. Wychowanek, młodszy
0
A w ilu meczach on grał żeby mówić, że to nie to? ;D jak grał to prezentował się dobrze
1
25? Miało być 20 :/
Ale dobrze jak prawda to zajebioza :)
1
No to mówię jeśli chodzi o ceny piłkarzy to wołają po kilkadziesiąt melonow za 18-20 latka wiec nie powinno dziwić że cena ca Nolito pójdzie w górę a klauzula to" tylko "18 milionów wiec jak się uda zejść z ceny w postaci bonusów albo dać Sandro, Alena na wypożyczenie lub Sampera powinni się zgodzić
0
Puki nie ma oficjalki to jest mało ważne czy blisko City czy Warszawy jakby nie wyszło z Laporte to brać Mustafiego i tyle
0
W lidze prezentowal się dobrze przed Euro dla reprezentacji strzela bramki a pi Euro może pójść w górę cena mimo wieku, ja bym brał bez zastanowienia
1
No to Marquinosa można wykluczyć osobiście bym się nie pierdzielil i wyłożył kasę na Laporte i tyle. Ewentualnie na Mustafiego. I po problemie kupiłbym Nolito qna zmiennika i zaklepac Umtitiego i okno można zamykać :) a pieniądze będą
1
Arsenal wygrał walkę o piłkarza BVB Henrikha Mkhitaryana. Kanonierzy zapłacą wicemistrzom Niemiec ok. 35 milionów euro. Piłkarz ma zarabiać 85 tysięcy funtów tygodniowo. Rywalizować ma o miejsce w składzie z Wallcottem i Chamberlainem.
[The Sun]
Co ten Arsenal :D
Najpierw Xhaka 25 milionów funtów
?!!Vardy 20 milionów funtów
?!Mkhitarian 35 milionów euro
Ładnie ładnie :D
3
Nolito jest głównym celem transferowym Barcelony do wzmocnienia ataku.
[Sport ]