1

Douglas odchodzi!
Budżet mamy 60 milionów +8 za Bartre +2za Douglasa + 30 za Pedro daje nam na ten moment 100 baniek!!!
- 3,25 miliona Denis
-25-33 miliony Umtiti
I ciekawe co dalej :-) ?

0

Łoo panie patrząc na te petrodolary szejkow, uważaj żebyś nie przegrał wszystkich pieniędzy :D

0

Nie mów hop.....okienko się jeszcze nie zaczęło xD

2

Osobiście bardziej wolałbym Carrassco

3

Teraz każdy jeden zawodnik przychodzący z Brazylii zwał się będzie Douglas?

Może Gabriel odpali, może akurat okaże się trafnym transferem lepiej teraz zapłacić tyle niż za parę lat 3-4 x więcej jeżeli się rozwinie

5

To jest dramat, ale powiem tak, jeżeli on się zastanawia , ma wątpliwości to jego juz tutaj nie powinno być. Nie rozumiem; D

Chyba że to tylko po to by uzyskać lepszy kontrakt
Pierdzielone petrodolary :/

1

Barcelona oferuje Palmeiras 19 milionów euro+ 5 milionów zmiennych za Gabriela Jezusa.
[Sport]

1

Komentarz usunięty

1

Panie jakiego wczorajszego, wczoraj to oni jeszcze żywi byli :)

0

Dani Alves pojawi się w poniedziałek w Turynie gdzie przejdzie testy medyczne przed transferem do Juventusu.
[Sport ]

0

Może wymianka Douglasow? Oni biora od nas my od nich, nic straconego

1

Ten Belgijski Munir na prawej stronie nie taki zły :D. Podmienili nam chłopa

11

Barcelona nie pozwoli odejść Adriano za darmo. Do transferu dojdzie tylko wtedy gdy jakiś klub wyłoży za niego określoną sumę pieniędzy. Mówi się o kwocie 3-5 milionów euro
[Fichajes ]

0

Zwycięstwo Austrii lub remis Islandia wygrywa i walka o wyjście do ostatniej kolejki i Portugalia nie wychodzi z grupy :-) ewentualnie zwycięstwo Węgrów to już obojętnie :)

1

De Bruyne jedyny z przodu który jeszcze próbuje bo gra tego nazwać nie można reszta to piach

9

Aż sama się gęba cieszy :-)

0

Mecz będzie na TVP 1?

1

Mam pytanie.
Czy skrzydłowy Sportingu Lizbona , Andre Carillo po sezonie zostanie zawodnikiem Benfici Lizbona?
Było już oficjalne potwierdzenie, bo tak się natknąłem na taką informację, ale nie mogę znaleźć oficjalki

0

Ale popatrz, Gundogan ma kontuzje, a wyklucza go z gry na kilka miesięcy a jakoś jest w MC. Myślę, że Lyon jest świadomy ze Rybus ma kontuzje ale wyleczy ja spokojnie a będą mieli obrońcę za darmo :) a Gundogan musiał przejść przecież testy przed transferem do MC

0

No nieźle nieźle :D

2

Nampalys Mendy przejdzie do Leicester City.

Jego kontrakt z Nice wygasa za rok i mógłby przenieść się za darmo. Mendy ma być ewentualnym następca Ngolo Kante.

[Fichajes ]

Kante transferek szykuje? XD

Higuain transferowym priorytetem Diego Simeone. Atletico zaoferował Napoli 60 milionów euro za Argentyńczyka.
[Fichajes ]

5

Kamil Glik jest blisko przenosin do AS Monaco a Maciej Rybus najpóźniej w poniedziałek ma przejść testy medyczne przed transferem do Lyonu.
O środkowego obrońcę Torino zabiega również Besiktas. Rybus ma zastąpić w drużynie Lyonu odchodzącego Henri Bedimo
[L'Equipe ]

2

Robert Fernandez obserwuje na CA 4 zawodników.
Funesa Moriego środkowego obrońcę Evertonu. Lucasa Biglie pomocnika Lazio.
Pomocnika Atletico Nacional Sebastiana Peresa i obrońcę PSV Hectora Moreno
[Fichajes]

0

Wychowanek Barcelony przechodzi do Realu Madryt. Balde Diao Keita w ostatnich tygodniach oferowany był Barcelonie, ale jego agent jednocześnie spotkal się z Fiorentino Perezem. Zidane ma.zdecydować czy chce mieć zawodnika w swoim zespole na przyszły sezon czy pójdzie na wypożyczenie. Jeszcze nie wiadomo ile Real zapłaci Lazio za wychowanka Dumy Katalonii

[MD]

5

Portugalski skrzydłowy Fenerbache, Nani jest blisko przenosin do Valencii. Nietoperze mają zapłacić za Portugalczyka 7-8 milionów euro.
[Fichajes]

0

Właśnie zobaczyłem ten filmik na YT i wszedłem i wszystko jest ok. Dzięki wielkie :)

0

Heh...nie śmieszne :-)

0

Mam problem

Grałem sobie w fife na PS3

Nagle mi się zawiesiło

Wyłączyłem i włączyłem od nowa

I po tym jak się włącza playa to wszystkie ikony są grubsze większe obraz jest przybliżony

A jak odpalam fife to wszystko wydaje się takie rozmazane niewyraźne a menu fify jest takie małe :/

Pomoże ktoś?

0

Aha czyli tako opłacają jego pensje z tygodnia na tydzień, zrobią z niego zajebistego zawodnika i potem oddają go nam za darmo?
Sandro nie odszedł w zimie bo klub go o to poprosił teraz chcą mu wynagrodzić to i nie robić przeszkód w znalezieniu klubu

1

'Ważne, że cieszy się szacunkiem kolegów "
Tyle w temacie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?