patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy któryś z piłkarzy Argentyny śpiewał hymn :D ? Dopatrzec się nie mogłem xD
0
Vamos Argentina!!!! Miłego oglądania :D
0
Porobieni, jak tyczki :D
1
Nie było jeszcze oficjalki, aż do teraz :)
11
Oficjalnie! Dani Alves w Juventusie :(
0
Gdzies 10 września czy coś takiego
1
W fifie 17 pojawi się liga...Japońska , tak czekałem na tą wiadomość od dawna....super. A ligi ukraińskiej ja nie było tak nie ma . Kto w ogóle gra ligę np. Arabia Saudyjska, Chile, Kolumbia, Korea, to jeszcze do tego elitarnego grona dołącza liga Japońska.
0
Denis Suarez, Nolito , Mauricio Lemos, Kevin Gameiro , Joao Cancelo ,2 z nich ma dołączyc do Barcelony w najbliższym czasie. [SPORT ]
1
Ale zawsze możemy mieć obrońcę na 10 lat, który uczyć się może od Pique i Masche wiec cena adekwatna, ale 40 za rezerwowego 29 latka to jest kabaret. Nie miałbym nic.przeciwko gdyby przyszedł i odciążyl czasem Luisito ale szanujmy się, tak?
1
Nie rozumiem jednego. Umtiti ma 22 lata i Barca nie chce dać za niego 30-32 milionów ale 40 milionów za 29 letniego Gameiro to jest obłęd :/
0
I Ariedo Braida tez xD
2
Barcelona rozpoczęła rozmowy z Manchesterem United w sprawie pozyskania Matteo Darmiana . Ariedo Braida, dyrektor sportowy katalońskiego klubu, jest podobno zdeterminowany, aby sprowadzić na Camp Nou włoskiego obrońcę. Barcelona jest gotowa zapłacić za Darmiana 16 milionów funtów.
[Daily star]
0
40 milionów za 29 zawodnika, który będzie tylko zmiennikiem. Nie wierzę.
1
Bartomeu potwierdził, że Barca ogłosi wkrótce dwa transfery z La Liga. W czwartek odbędzie się konferencja prasowa na której prawdopodobnie ogłosi dwa transfery. Pierwszy to prawdopodobnie Denis Suarez a drugi pozostaje tajemnicą
[Fichajes]
Jak myślicie o kogo może chodzić? Może to będzie środkowy obrońca Deportivo, Sidnei o którym SPORT pisał, że był w Barcelonie przeszedł testy medyczne itd
Kto to może być waszym zdaniem?
6
Ten ranking jest tak spizgany, że sami działacze nie wiedzą o co w nim chodzi xD
2
Weź tu człowieku, wybierz zawodnika meczu patrząc na to coś, bo grą to tego raczej nazwać nie można :P
17
Portugalia : 4 mecze na EURO, 4 remisy, ale jaja xD i mogą jeszcze być w ćwierćfinale :P
0
...jeszcze ta temperatura jprdl :/
0
Czyli dobrze myślałem xD
2
Dostanie wakacyjny zapas xD
0
A co ma parterze mieszkasz? XD
0
Niech się kręci ten Shaqiri xD
0
Barcelona poważnie bierze opcje sprowadzenia Pablo Zabalety z Manchesteru City. Guardiola nie widzi miejsca w składzie dla argentyńskiego obrońcy.
[Don Balon]
2
A to żona Dzemaili'ego niezła jest!
0
Wielu zawodników naszej kadry może zmienić barwy klubowe po EURO.
Rybus juz w Lyon
Krycha dogadany z PSG
Glik dogadany z AS Monaco
Pazdan po tak zajebistym turnieju musi gdzieś pójść
Grosikiem interesują się:
West Brom Leverkusen Everton
Po Milika zgłaszają się duże kluby np. Juventus
Kapucha tez raczejopuści Ekstraklase chca go np. Juventus BVB
I jeszcze Kuba, ciekawe czy dostanie szanse od Tuchela czy jednak gdzieś pójdzie
0
Byle nie od Barcy xD
3
Roma chce kupić Vermaelena, ale problemem jest pensja zawodnika.
Belgijski obrońca chce 4 milionów euro rocznie. Włodarze rzymskiego klubu widzą w Belgu idealnego kandydata do zastąpienia Antonio Rüdigera, który zerwał więzadła przed EURO!
[Fichajes ]
17
West Ham zaoferowal 52 miliony euro za Lacazette 'a.
[Goal.com]
Bardzo mi się podoba jak ten klub się rozwija i z sezonu na sezon idzie im coraz lepiej.
Feghouli Payet Caroll gdy nie jest kontuzjowany, niezła ekipa. Kto wie może w ciągu najbliższych sezonów pójdą w ślady Leicester! Życzę im tego!
2
Jakoś dziwnie ta sprawa przypomina mi transfer Neya do nas. Ney mówił kto by nie chciał do Barcelony itd. Potem w mediach pojawiało się ze Ney wybierze pomiędzy Barca a realem. Potem blisko Realu aż w końcu trafił do nas. Oby Gabriel tez do nas trafił :) żeby nie płacić w przyszłości za niego 50-80 milionów
1
Ale boski Diego ma dużo w mediach do powiedzenia :)