0

Czy któryś z piłkarzy Argentyny śpiewał hymn :D ? Dopatrzec się nie mogłem xD

0

Vamos Argentina!!!! Miłego oglądania :D

0

Porobieni, jak tyczki :D

1

Nie było jeszcze oficjalki, aż do teraz :)

11

Oficjalnie! Dani Alves w Juventusie :(

0

Gdzies 10 września czy coś takiego

1

W fifie 17 pojawi się liga...Japońska , tak czekałem na tą wiadomość od dawna....super. A ligi ukraińskiej ja nie było tak nie ma . Kto w ogóle gra ligę np. Arabia Saudyjska, Chile, Kolumbia, Korea, to jeszcze do tego elitarnego grona dołącza liga Japońska.

0

Denis Suarez, Nolito , Mauricio Lemos, Kevin Gameiro , Joao Cancelo ,2 z nich ma dołączyc do Barcelony w najbliższym czasie. [SPORT ]

1

Ale zawsze możemy mieć obrońcę na 10 lat, który uczyć się może od Pique i Masche wiec cena adekwatna, ale 40 za rezerwowego 29 latka to jest kabaret. Nie miałbym nic.przeciwko gdyby przyszedł i odciążyl czasem Luisito ale szanujmy się, tak?

1

Nie rozumiem jednego. Umtiti ma 22 lata i Barca nie chce dać za niego 30-32 milionów ale 40 milionów za 29 letniego Gameiro to jest obłęd :/

0

I Ariedo Braida tez xD

2

Barcelona rozpoczęła rozmowy z Manchesterem United w sprawie pozyskania Matteo Darmiana . Ariedo Braida, dyrektor sportowy katalońskiego klubu, jest podobno zdeterminowany, aby sprowadzić na Camp Nou włoskiego obrońcę. Barcelona jest gotowa zapłacić za Darmiana 16 milionów funtów.
[Daily star]

0

40 milionów za 29 zawodnika, który będzie tylko zmiennikiem. Nie wierzę.

1

Bartomeu potwierdził, że Barca ogłosi wkrótce dwa transfery z La Liga. W czwartek odbędzie się konferencja prasowa na której prawdopodobnie ogłosi dwa transfery. Pierwszy to prawdopodobnie Denis Suarez a drugi pozostaje tajemnicą
[Fichajes]
Jak myślicie o kogo może chodzić? Może to będzie środkowy obrońca Deportivo, Sidnei o którym SPORT pisał, że był w Barcelonie przeszedł testy medyczne itd
Kto to może być waszym zdaniem?

6

Ten ranking jest tak spizgany, że sami działacze nie wiedzą o co w nim chodzi xD

2

Weź tu człowieku, wybierz zawodnika meczu patrząc na to coś, bo grą to tego raczej nazwać nie można :P

17

Portugalia : 4 mecze na EURO, 4 remisy, ale jaja xD i mogą jeszcze być w ćwierćfinale :P

0

...jeszcze ta temperatura jprdl :/

0

Czyli dobrze myślałem xD

2

Dostanie wakacyjny zapas xD

0

A co ma parterze mieszkasz? XD

0

Niech się kręci ten Shaqiri xD

0

Barcelona poważnie bierze opcje sprowadzenia Pablo Zabalety z Manchesteru City. Guardiola nie widzi miejsca w składzie dla argentyńskiego obrońcy.
[Don Balon]

2

A to żona Dzemaili'ego niezła jest!

0

Wielu zawodników naszej kadry może zmienić barwy klubowe po EURO.

Rybus juz w Lyon

Krycha dogadany z PSG

Glik dogadany z AS Monaco

Pazdan po tak zajebistym turnieju musi gdzieś pójść

Grosikiem interesują się:

West Brom Leverkusen Everton
Po Milika zgłaszają się duże kluby np. Juventus
Kapucha tez raczejopuści Ekstraklase chca go np. Juventus BVB

I jeszcze Kuba, ciekawe czy dostanie szanse od Tuchela czy jednak gdzieś pójdzie

0

Byle nie od Barcy xD

3

Roma chce kupić Vermaelena, ale problemem jest pensja zawodnika.

Belgijski obrońca chce 4 milionów euro rocznie. Włodarze rzymskiego klubu widzą w Belgu idealnego kandydata do zastąpienia Antonio Rüdigera, który zerwał więzadła przed EURO!

[Fichajes ]

17

West Ham zaoferowal 52 miliony euro za Lacazette 'a.

[Goal.com]

Bardzo mi się podoba jak ten klub się rozwija i z sezonu na sezon idzie im coraz lepiej.

Feghouli Payet Caroll gdy nie jest kontuzjowany, niezła ekipa. Kto wie może w ciągu najbliższych sezonów pójdą w ślady Leicester! Życzę im tego!

2

Jakoś dziwnie ta sprawa przypomina mi transfer Neya do nas. Ney mówił kto by nie chciał do Barcelony itd. Potem w mediach pojawiało się ze Ney wybierze pomiędzy Barca a realem. Potem blisko Realu aż w końcu trafił do nas. Oby Gabriel tez do nas trafił :) żeby nie płacić w przyszłości za niego 50-80 milionów

1

Ale boski Diego ma dużo w mediach do powiedzenia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?