16

'On się poślizgnał się "
"Ale on tak chciał "


Miód na moje uszy

2

Sime Vrsaljko przejdzie do Atletico za 16 milionów euro+ 2 miliony bonusów.
[Gianluca di Marzio ]

0

Karitas czy jednak coś płacą? bo wcześniej czytałem że za 6 milionów i 10% z kolejnego transferu

0

Za 6 ma iść do Malagi i 10% z kolejnego transferu :)

0

Kilkanaście dni temu: Lyon chce 20 milionów
Parę dni później: Barcelona zapłaci 20-25 milionów euro
Kolejne dni później :Transfer zamknie się w kwocie 25 milionów euro
Dzisiaj : cena za Umtitiego zamknie się w 30-33 milionach euro.

Za kilka dni:Umtiti w Barcelonie za 40-45 milionów euro :D

Co do Vietto to brać i się nie zastanawiać 15-20 milionów więcej by nie kosztował

5

Oficjalnie!!! Dunga nie jest już trenerem reprezentacji Brazylii!

0

Pomoże ktoś?!
Grałem Sb w fife na PS3 , nagle mi się zawiesił, wyłączyłem, za chwilę włączyłem ponownie i po włączeniu obraz sam z siebie się powiększył, wszystko jest większe, przybliżone
Co zrobić?! :/

2

Jak twierdzi agent Vietto Barcelona zaoferowała 15 milionów za zawodnika.

[MD]

1

Jakiś Francois Gallardo to podał :)

2

Samuel Umtiti nie chce dołączyc do Barcy ponieważ, uważa, że nie jest gotowy do gry w takim klubie jak Barcelona. Zawodnik postanowił zostać na sezon w.OL. Ponadto jego klub nie chce sprzedać go za mniej niż 45 milionów euro. [Fichajes ]



Nie no niezłe jaja. Albo plotka albo uj; D

Ciekawe czy prawda?

1

Nie rozumiem odejdzie Vermaelen możliwe ze Mascherano zostajemy z.3 obrońców. Kupimy Umtitiego, może lepiej gdyby został u nas. No nie wiem :/

1

Może nie United a City, pracował z Guardiola , Caballero prawdopodobnie odchodzi. Może raczej City :) do tego darmo

27

Bardzo dobrze, że więcej oglądalo na TVP bardzo dobrze!
Złodzieje z Polsatu!

0

Trenerzy w fifie 17 będą na ps3?

0

Kurde, jak myślicie będzie ten nowy tryb w fifie na ps3 czy x360 ?

0

Szkoda, że na PS3 raczej nie będzie :(
Przykre :/
Trzeba chyba powoli zaopatrzec się w PS4

2

Barcelona w najbliższych dniach, złoży ofertę za Payeta
[Fichajes ]

24

0

Weiss jeszcze coś próbuje :)

0

Hahaha no cóż tez się wkurw****

0

A co to to ZDF? I jak to zrobić? :p

2

Japierdacze jak oni tego nie strzelili, to nie mam pojęcia jak chcą umieścić piłkę w siatce :D
A jakby trafił to by dopiero Seferovic plul sobie w twarz xD

0

Dałbys link? :)

0

Gdzie jest liga typerów EURO?

bo wchodzę patrze nie ma
Ktoś wie jak się nazywa piosenka która śpiewała pani przed Euro?

9

"W wiadomości tej pragnę Was poinformować, że zamierzam skorzystać z prawa pozwalającego mi na transfer do innego klubu, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Zamierzam także nie dochodzić swoich praw do 20% kwoty z transakcji, a więc zespół kupujący mnie zapłaci taniej. Informuję, że jest to Juventus. Dziękuję za wysłuchanie mnie i zachęcam do nawiązania kontaktu w celu dopełnienia formalności".
-List Pjanica do działaczy Romy :D

0

A czy zmiany graficzne, widoczne będą też na konsolach X360 czy PS3? :)

0

Komentarz usunięty

0

Zajebiście :)

1

Na wszystkie platformy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?