patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
'On się poślizgnał się "
"Ale on tak chciał "
Miód na moje uszy
2
Sime Vrsaljko przejdzie do Atletico za 16 milionów euro+ 2 miliony bonusów.
[Gianluca di Marzio ]
0
Karitas czy jednak coś płacą? bo wcześniej czytałem że za 6 milionów i 10% z kolejnego transferu
0
Za 6 ma iść do Malagi i 10% z kolejnego transferu :)
0
Kilkanaście dni temu: Lyon chce 20 milionów
Parę dni później: Barcelona zapłaci 20-25 milionów euro
Kolejne dni później :Transfer zamknie się w kwocie 25 milionów euro
Dzisiaj : cena za Umtitiego zamknie się w 30-33 milionach euro.
Za kilka dni:Umtiti w Barcelonie za 40-45 milionów euro :D
Co do Vietto to brać i się nie zastanawiać 15-20 milionów więcej by nie kosztował
5
Oficjalnie!!! Dunga nie jest już trenerem reprezentacji Brazylii!
0
Pomoże ktoś?!
Grałem Sb w fife na PS3 , nagle mi się zawiesił, wyłączyłem, za chwilę włączyłem ponownie i po włączeniu obraz sam z siebie się powiększył, wszystko jest większe, przybliżone
Co zrobić?! :/
2
Jak twierdzi agent Vietto Barcelona zaoferowała 15 milionów za zawodnika.
[MD]
1
Jakiś Francois Gallardo to podał :)
2
Samuel Umtiti nie chce dołączyc do Barcy ponieważ, uważa, że nie jest gotowy do gry w takim klubie jak Barcelona. Zawodnik postanowił zostać na sezon w.OL. Ponadto jego klub nie chce sprzedać go za mniej niż 45 milionów euro. [Fichajes ]
Nie no niezłe jaja. Albo plotka albo uj; D
Ciekawe czy prawda?
1
Nie rozumiem odejdzie Vermaelen możliwe ze Mascherano zostajemy z.3 obrońców. Kupimy Umtitiego, może lepiej gdyby został u nas. No nie wiem :/
1
Może nie United a City, pracował z Guardiola , Caballero prawdopodobnie odchodzi. Może raczej City :) do tego darmo
27
Bardzo dobrze, że więcej oglądalo na TVP bardzo dobrze!
Złodzieje z Polsatu!
0
Trenerzy w fifie 17 będą na ps3?
0
Kurde, jak myślicie będzie ten nowy tryb w fifie na ps3 czy x360 ?
0
Szkoda, że na PS3 raczej nie będzie :(
Przykre :/
Trzeba chyba powoli zaopatrzec się w PS4
6
http://m.fangol.pl/view/165715/ea-sports-prezentuje
:o mega!
2
Barcelona w najbliższych dniach, złoży ofertę za Payeta
[Fichajes ]
24
0
Weiss jeszcze coś próbuje :)
0
Hahaha no cóż tez się wkurw****
0
A co to to ZDF? I jak to zrobić? :p
2
Japierdacze jak oni tego nie strzelili, to nie mam pojęcia jak chcą umieścić piłkę w siatce :D
A jakby trafił to by dopiero Seferovic plul sobie w twarz xD
0
Dałbys link? :)
0
Gdzie jest liga typerów EURO?
bo wchodzę patrze nie ma
Ktoś wie jak się nazywa piosenka która śpiewała pani przed Euro?
9
"W wiadomości tej pragnę Was poinformować, że zamierzam skorzystać z prawa pozwalającego mi na transfer do innego klubu, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Zamierzam także nie dochodzić swoich praw do 20% kwoty z transakcji, a więc zespół kupujący mnie zapłaci taniej. Informuję, że jest to Juventus. Dziękuję za wysłuchanie mnie i zachęcam do nawiązania kontaktu w celu dopełnienia formalności".
-List Pjanica do działaczy Romy :D
0
A czy zmiany graficzne, widoczne będą też na konsolach X360 czy PS3? :)
0
Komentarz usunięty
0
Zajebiście :)
1
Na wszystkie platformy?