patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślę, że prawdopodobnie będzie to 18 tak jak w Villareal
0
Ja mimo wszystko bym go nie sprzedawał :/ wolałbym żeby grał jaki zmiennik Neya lub Leo niż w SP :/
4
Barcelona woli skupić się na zakonraktowaniu Ricardo Rodrigueza z Wolfsburga niż Matteo Darmiana z MU
[Goal.com/Daily mail ]
0
Inne propozycje?
0
Jaki FM na androida z prawdziwymi klubami i zawodnikami? Istnieje taki?
2
Dzisiaj to dopiero zauważyles?
2
Oficjalnie!! Glik piłkarzem AS Monaco
1
Arek przebywa w Neapolu, gdzie omawia szczegóły transferu, ma grać obok Higuaina a nie go zastąpić. We dwóch zawsze raźniej xD
1
Może uda się zejść do 15 , chociażby dlatego, że nie grał dużo i nie był kluczowym elementem zespołu
1
Pewnie tak jak w Villareal "Denis Suarez"
2
Kevin Gameiro i Vitolo mają w ciągu kilku dni dostać propozycje przedłużenia kontraktów z Sevilla.
[Fichajes]
Nolito do City, Gameiro zostaje(?) ,dwóch z głowy. Zostaje Lucas Perez lub Vietto chyba że mają inne alternatywy
1
Pewnie Samuel weźmie 23 po Vermaelenie, który prawdopodobnie odejdzie do Włoch, a Denis nie mam pojęcia :-)
2
Oficjalnie! Del Bosque nie jest już trenerem Hiszpanii. Została zaproponowana mu posada w federacji na którą przystał.
2
Niektóre media mówią ze Umtiti z budżetu na tamten sezon i dalej jest 68 milionów ( bez transferu Denisa ) a inne mówia ze Umtiti został kupiony i budżet wynosi 43 miliony i tak jak mówisz z Denisem 39,75
15
30 -35 milionów jeszcze można zrozumieć, ale 50-65 no ni huhu. Nie moje pieniądze, ale bez przesady.
2
Hummels za kartki, Gomez kontuzja , Khedira kontuzja
0
I od kilku dni piszą o.jednym i tym samym?
4
Valencia oczekuje za Andre Gomesa....65 milionów euro
[AS]
To jest dramat, to jest kabaret ;D
Dać szansę Samperowi, co ich ciągnie do tego Gomesa!
1
Patrz na wynik, patrz na rywala dużo roboty nie ma :v
0
Khedira juz na Euro nie zagra!
1
A ile warty huhu
0
Andre Pier żiniak....zastanawiam się co brał Deachamps ogłaszając kadrę...gdzie Lacazette czy Gameiro
1
I ja również :-)
0
Tak , dzisiaj poleciał do Monaco by jutro przejść testy medyczne i podpisać kontrakontrakt
0
Tak
9
Kamil Glik właśnie leci do Monaco, gdzie jutro przejdzie testy medyczne. Już podczas Euro 2016 informowaliśmy Was, że reprezentant Polski zwiąże się z francuskim klubem
[Krzysztof Stanowski]
1
Oficjalnie! Mitchy Batshuayi dotychczasowy zawodnik Marsylii piłkarzem Chelsea Londyn. Belgijski napastnik kosztował drużynę z Londynu 40 milionów euro.
2
Manchester City, chce zaoferować Barcelonie 100 milionów za Luisa Suareza
[MD]
Hahahahahha...tyle w temacie.
6
Niezły bigos, oby go opylic nawet za 2 melony tylko do kogo!
1
Juan Mata blisko Evertonu. Zawodnik znalazł się ponoć na liście transferowej, a oliwy do ognia dolano podczas filmiku zamieszczonego na "MUTV", na którym nowy nabytek "Czerwonych Diabłów", Zlatan Ibrahimović, dowiedział się, że prawdopodobnie otrzyma numer 8 na koszulce, czyli ten, który aktualnie nosi Mata. Szwed był bardzo uradowany z tego faktu . Według "Liverpool Echo" i "TalkSPORT" transfer 28-latka jest już bliski realizacji i można się spodziewać, że w przyszłym sezonie zobaczymy wychowanka Realu na Goodison Park. Oferta wynosi 27 milionów funtów
[Liverpool Echo, TalkSPORT]