patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
55
Jeszcze
5
Liverpool szuka wzmocnień defensywy. Po odejściu Kolo Toure i Martina Skrtela The Reds dysponują zaledwie trzema stoperami (Matip, Lovren i Sakho), przydałoby się też wzmocnienie lewej strony. Odpowiedzią na te problemy ma być doświadczony Francuz Jeremy Mathieu, dla którego po przyjściu rodaków: Samuela Umtitiego i Lucasa Digne'a może zabraknąć miejsca w Barcelonie.
The Sun
1
Jedni odchodzą drudzy przychodzą
2
Spoko, ok , nie ma problemu. 65milionów? Ok niech biorą może Pogbe by jeszcze wzięli :.D
1
W sumie to dobrze :)
9 to priorytet. Taki Lucas Perez z Deportivo, który mógłby grać na wszystkich pozycjach w ataku.
Ewentualnie Vietto/Llorente
31
*Sprowadzamy "9" np. Llorente, Vietto, Negredo,Gameiro
* Arde przesuwamy na skrzydło, tam przeważnie grał w Atletico
*Samper, Rafinha dostają więcej szans do gry.
* Mamy Denisa , który może grać w środku jak i na skrzydle.
Ja to bym widział tak :)
8
Robert Fernandez wyjechał do Brazylii, by obserwować poczynania dwóch piłkarzy Santosu , Gabriela 'Gabigola' Barbosy i Lucasa Limy.
[Sport/MD]
0
Iniesta. Rakieta tez zapierdziela id jednego pola karnego do drugiego, teraz nie wyobrażam sobie składu bez Ivana
1
Mimo wszystko nam potrzebna jest 9. Ale ja jednak pokusiłbym się o sprowadzenie Lucasa Pereza z Deportivo. Może grać na wszystkich pozycjach w ataku i koszt max.15 milionów :) Ale jakby przyszedł Vietto, nie obrazilbym sie
0
Mam pytanie.
Pobierał ktoś z was patche do fify 16 i miał polskie ligi nie tylko ekstraklase ale i 1,2 itd na ps3?
0
Ej , Legia zaprezentuje jakieś nowe stroje raczej?
0
Gra Ktoś w Fantasy ekstraklasa? Powie mi ktoś jak robić transfery bo już skład man wszystko ale czy można sprzedać /kupić nowego? I jak?
2
Oficjalnie!!!!! Kante w Chelsea. Londyńczycy zapłacili mistrzowi Anglii 30 milionów £(36 milionów €)
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
17
No to zaskoczył xD
2
Jakiś link do prezentacji Digne?
2
Na cholere nam Balotelli v2 ?
0
Digne 21
Umtiti 23
Denis 15/6
Nowy napastnik 19
Tak podaje sport
0
Kurcze może wystarczy tych niespodzianek....nie no żartuje oczywiście, jeżeli by zaakceptowal rolę zmiennika czm nie? Ale jeżeli będąc zmiennikiem ma grać taka kupe jak w MU to ja chyba podziękuję bo talent i potencjał ma. 20 milionów więcej nie, ale ale wolałbym żeby Barca skupiła się na zakontraktowaniu typowej "9"
0
Hahaha xD
0
Cierpliwości :D
4
Chelsea doszła do porozumienia z Leicester w sprawie transferu N'Golo Kante. The Blues za reprezentanta Francji mają zapłacić 35 milionów funtów.
Le Parisien
0
Przecież to już nawet śmieszne nie jest :/
0
Koniec końców (kontuzja kogoś z MSN -zostajemy z Munirem :)
12
Luka Diń
0
Legia jak Portugalia
0
Vietto, kolejny młody zawodnik z przyszłością
0
A która to gra bo nie wiem :)
0
Jest pokemonGO na androida? Jak tak to która to gra?
2
Barcelona zaprzeczyła jakoby była zainteresowana Hectorem(26 l) z FC Köln. Priorytetem na tej pozycji zostaje Lucas Digne (22 l) z PSG.
[MD]
No i fajnie