55

Jeszcze

5

Liverpool szuka wzmocnień defensywy. Po odejściu Kolo Toure i Martina Skrtela The Reds dysponują zaledwie trzema stoperami (Matip, Lovren i Sakho), przydałoby się też wzmocnienie lewej strony. Odpowiedzią na te problemy ma być doświadczony Francuz Jeremy Mathieu, dla którego po przyjściu rodaków: Samuela Umtitiego i Lucasa Digne'a może zabraknąć miejsca w Barcelonie.

The Sun

1

Jedni odchodzą drudzy przychodzą

2

Spoko, ok , nie ma problemu. 65milionów? Ok niech biorą może Pogbe by jeszcze wzięli :.D

1

W sumie to dobrze :)
9 to priorytet. Taki Lucas Perez z Deportivo, który mógłby grać na wszystkich pozycjach w ataku.
Ewentualnie Vietto/Llorente

31

*Sprowadzamy "9" np. Llorente, Vietto, Negredo,Gameiro
* Arde przesuwamy na skrzydło, tam przeważnie grał w Atletico
*Samper, Rafinha dostają więcej szans do gry.
* Mamy Denisa , który może grać w środku jak i na skrzydle.

Ja to bym widział tak :)

8

Robert Fernandez wyjechał do Brazylii, by obserwować poczynania dwóch piłkarzy Santosu , Gabriela 'Gabigola' Barbosy i Lucasa Limy.
[Sport/MD]

0

Iniesta. Rakieta tez zapierdziela id jednego pola karnego do drugiego, teraz nie wyobrażam sobie składu bez Ivana

1

Mimo wszystko nam potrzebna jest 9. Ale ja jednak pokusiłbym się o sprowadzenie Lucasa Pereza z Deportivo. Może grać na wszystkich pozycjach w ataku i koszt max.15 milionów :) Ale jakby przyszedł Vietto, nie obrazilbym sie

0

Mam pytanie.
Pobierał ktoś z was patche do fify 16 i miał polskie ligi nie tylko ekstraklase ale i 1,2 itd na ps3?

0

Ej , Legia zaprezentuje jakieś nowe stroje raczej?

0

Gra Ktoś w Fantasy ekstraklasa? Powie mi ktoś jak robić transfery bo już skład man wszystko ale czy można sprzedać /kupić nowego? I jak?

2

Oficjalnie!!!!! Kante w Chelsea. Londyńczycy zapłacili mistrzowi Anglii 30 milionów £(36 milionów €)

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

17

No to zaskoczył xD

2

Jakiś link do prezentacji Digne?

2

Na cholere nam Balotelli v2 ?

0

Digne 21
Umtiti 23
Denis 15/6
Nowy napastnik 19
Tak podaje sport

0

Kurcze może wystarczy tych niespodzianek....nie no żartuje oczywiście, jeżeli by zaakceptowal rolę zmiennika czm nie? Ale jeżeli będąc zmiennikiem ma grać taka kupe jak w MU to ja chyba podziękuję bo talent i potencjał ma. 20 milionów więcej nie, ale ale wolałbym żeby Barca skupiła się na zakontraktowaniu typowej "9"

0

Hahaha xD

0

Cierpliwości :D

4

Chelsea doszła do porozumienia z Leicester w sprawie transferu N'Golo Kante. The Blues za reprezentanta Francji mają zapłacić 35 milionów funtów.

Le Parisien

0

Przecież to już nawet śmieszne nie jest :/

0

Koniec końców (kontuzja kogoś z MSN -zostajemy z Munirem :)

12

Luka Diń

0

Legia jak Portugalia

0

Vietto, kolejny młody zawodnik z przyszłością

0

A która to gra bo nie wiem :)

0

Jest pokemonGO na androida? Jak tak to która to gra?

2

Barcelona zaprzeczyła jakoby była zainteresowana Hectorem(26 l) z FC Köln. Priorytetem na tej pozycji zostaje Lucas Digne (22 l) z PSG.

[MD]

No i fajnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?