0

A to pisze normalnie eleven sport czy jak

0

Mam canal ,sport, family itp to oznacza że nie będę miał?

0

Dołączam się do tego pytania :)

0

O co chodzi czy tylko ja nie mam tych kanałów? Może trzeba aktualizować?

0

Barca będzie odwoływać się do FIFA by móc wcześniej zarejestrować Arde Turana :D

0

To będzie osobny kanał i powiedzcie mi czy to BĘDZIE trzeba jakoś aktualizować czy sami go dodadzą ??

5

Carlos Vela poważnie zastanawia się nad opuszczeniem Realu Sociedad. Zawodnikiem zainteresowana jest FC BARCELONA [sport]

1

Jestem załamany tym co nas spotyka na każdym kroku nieodgwizdane karne o naszej kadrze nie wspomnę bo to tylko płakać kontuzji jak nie było to teraz się mnożą

0

Barcelona gra mecz z Roma....Real dostaje rzut karny :*

0

To są kurwa jakieś jaja! !!!!!!!!!!! to jest kurwa śmieszne

0

Pogba musi być nasz! !!!!!!!!!!!!

1

Dla mnie obok Carlosa Veli Nolito i Yarmolenki główny kandydat do sprowadzenia super strzał drybling

8

Przy zakupie Neymara tez byłeś taki pewny czy może kibicujesz Barcelonie od zdobycia trypletu?

0

Dołączam się do tego jeszcze Rafinha miaazgaa

0

Ja oglądam Leicester z Aston Villa i powiem wam Riad Mahrez naprawdę się prezentuje dobrze ale chciałbym u nas Carlosa Vele

1

Ja tam się cieszę :* :* musimy mieć zawodników na przyszłość a Paul jest idealny :*

0

Rafinha jest rewelacyjny mam nadzieje ze pogra u nas przez dluugie lataa

0

Panie Matheu patrz pan :D

0

Brawo kurnaaaa jeeee

0

Jprdl trzecia ręka haha pan Matheu jest postacią numer 1 tego meczu

0

Leo na boisko i jedziemy! !!!!

0

PS3 :/ właśnie dlatego nie ma tak wielkich zmian

0

Właśnie gram w demo FIFY 16 i powiem wam szczerze ze jakoś mnie nie przyciąga w porównaniu z PES'em naprawdę wygląda to blado podobno słynny spray miał być a widzę gowno z tego jest

0

Słyszeliście co Reus powiedział, że Barca jest niczym więcej jak kawałkiem historii Realu Madryt nwm czy to prawda ale jak tak to stracił u mnie szacunek i za żadne skarby nie chciał bym go na CN

0

Bardzo chciałbym Vele albo Vitolo ale Feghoulim za darmo tez by nie pogardzil

1

Arda i 2-0

2

Turcja prowadz 1-0 z Holendrami brawo Arda

0

Serio. ..???

0

Czy mógłbyś podać do całego składu Barcy?

0

Turcja vs Holandia Polsat Sport wszyscy trzymamy kciuki za Arde u zobaczymy jak się spisuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?