O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 59
  • Polecenia 0

Komentarze

0

0

Panie Messi, tu nie Madryt, tu się nie zwala winy na sędziego. Wczoraj szału w naszej grze nie było. Wynik sprawiedliwy.

0

Admin sypnij banami za głupie komentarze ;)

0

Nie! Ten transfer praktycznie zamknie drogę Thiago do pierwszego składu.

0

Niestety większość komentarzy podobnych do tych na stronach Realu. Czy naprawdę jesteście tacy głupi żeby lekceważyć Real? Pewnie i tak większość z Was pamięta tylko wygrane Barcy, bo kibicujecie jej od niedawna. Ale historia uczy, że każda dominacja się kiedyś kończy. Oczywiście chciałbym, aby nasza wspaniała passa trwała wiecznie, ale czy jest to możliwe?

Jak czytam po raz setny komentarze w stylu: "możesz sobie pomarzyć" to wydaje mi się, że mam do czynienia z jakimiś dzieciakami, które nie mają za grosz pojęcia o piłce...

Zobacz wszystkie

0

Jest na Religia.TV?

Nudzą już mnie te pytania.

0

Ibrahimović:

- dobrze gra głową

- ma świetne warunki fizyczne - 192 cm wzrostu i 85 kg wagi

- wspaniale drybluje

- posiada 'atomowy' strzał, na dodatek używa prawej i lewej nogi

- dobrze wykonuje rzuty wolne (u nas tylko Xavi (bliski wolny), Marquez i Alves (daleki wolny) mogą coś strzelić z stałego fragmentu gry)

- ma kontuzję kolana, której raczej się nie wyleczy (możliwość jej odnawiania)

Eto'o:

- czasem jest bezlitosny i wykorzystuje każdą sytuację, czasem marnuje setki

- potrafi zrobić coś z niczego - zawsze jest groźny

- zbyt często próbuje strzelić gola, nie widzi kolegów, którzy są na lepszej pozycji (chyba jak każdy napastnik)

- jeśli jest w formie, jest najlepszym napastnikiem świata

- uniwersalny zawodnik - killer na środku i asystent na skrzydle

I nie mówcie, że Ibra ma humory itp., bo z Eto'o jest to samo. Jak było w tamtym sezonie? Przyszedł Pep i jakoś ogarnął to towarzystwo. Dlaczego ze Zlatanem nie może być tak samo?

Szczerze mówiąc to ten transfer nie wzbudza u mnie zbyt dużego podniecenia. I tak jeśli Ibra do nas przejdzie i będzie strzelał bramki to dla niektórych będzie bogiem, a jeśli nie to 'drewnem'. Tacy niestety są kibice.

Ze Zlatanem, czy bez i tak jesteśmy najlepszą drużyną i musimy się starać, aby taki stan rzeczy się utrzymywał się przez najbliższe lata.

Pamiętajcie jesteśmy drużyną. Drużyną!!!

Visca el Barca!

0

Co trzeba zrobić żeby mieć kanał: Al Jazeera Sport +1?

Kiedyś ktoś to opisał, ale nie mogę znaleźć tej wypowiedzi ;)

0

Co trzeba zrobić żeby mieć którąś z następujących stacji: Premiere Sport Portal, Sky Calcio, Sport 1, TV4 Sport itp. Są na nich prawie zawsze mecze Barcy. Ile może kosztować zakup sprzętu do ich (lub jednego z tych programów) odbioru?

Pomoże ktoś? ;)

0

1443818 ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?