0

0

Panie Messi, tu nie Madryt, tu się nie zwala winy na sędziego. Wczoraj szału w naszej grze nie było. Wynik sprawiedliwy.

0

Admin sypnij banami za głupie komentarze ;)

0

Nie! Ten transfer praktycznie zamknie drogę Thiago do pierwszego składu.

0

Niestety większość komentarzy podobnych do tych na stronach Realu. Czy naprawdę jesteście tacy głupi żeby lekceważyć Real? Pewnie i tak większość z Was pamięta tylko wygrane Barcy, bo kibicujecie jej od niedawna. Ale historia uczy, że każda dominacja się kiedyś kończy. Oczywiście chciałbym, aby nasza wspaniała passa trwała wiecznie, ale czy jest to możliwe?

Jak czytam po raz setny komentarze w stylu: "możesz sobie pomarzyć" to wydaje mi się, że mam do czynienia z jakimiś dzieciakami, które nie mają za grosz pojęcia o piłce...

0

Nie wiem po co nami Fabregas skoro mamy Thiago. Wiadomo, że piłkarz z Barcelony nie ma takiego ogrania jak Cesc, ale jest obdarzony ogromnym talentem i myślę, że już niedługo będzie mógł liczyć na regularne występy. A niektórzy uważają, że grają nazwiska i że najlepiej kupić sławnego Fabregasa za grubą kasę niż poczekać na efekty pracy z Thiago.

0

@kluskaveb

Nie mam TVP Sport i chciałem obejrzeć retransmisje na Dwójce, ale dzięki takiemu eh... jak Ty, jakoś mi się odechciało. Dziękuję za popsucie niespodzianki. Mogłeś chociaż nie podawać, w których minutach strzelali.

Ale się wkurzyłem, ja nie mogę.

0

Nie wiem, naprawdę nie wiem... Jakoś nie jestem do niego przekonany. Jeszcze za taką kasę. Jest Messi, Villa, Pedro, Afellay, Jeffren, no i Bojan na wylocie, Iniesta też może grać w ataku. Z jednej strony potrzebujemy wzmocnień, ale wątpię, że Pep posadzi na ławce Pedro. Czyli wychodzi na to, że kupujemy rezerwowego za 45 mln?

0

Wiecie może ile trofeów zdobyły wszystkie sekcje Realu w tym sezonie? Jakaś fotografia albo coś? Tak na poprawę humoru ;)

0

Czytając niektóre komentarze wydaje mi się, że jestem na stronie jakiego piłkarskiego managera...

Ludzie powiedzcie po co nam Aguero? Za kogo będzie grał, bo za taką kasę raczej na ławce nie usiądzie. Przecież atak mamy wspaniały, można go uzupełnić jednym dobrym zawodnikiem, ale nie gwiazdą!

Według niektórych Barca powinna kupić z 3 napastników po 50 mln każdy i może jeszcze z 2 ofensywnych pomocników. Na naszą siłę ofensywną nie ma mocnych w Europie. Na ławce jest przecież Bojan, Afellay, Jeffren... No i może Rossi, o ile ten transfer wypali. Trzeba sprowadzić kogoś do defensywy, bo każdy wie jak w kluczowych momentach tego sezonu (tamtego zresztą też) brakowało klasowego obrońcy.

0

Dobra, a teraz coś pozytywnego.

Wątpię żeby Ibra pogodził się z rolą rezerwowego. No więc po co ma się dusić w Barcie?

Ja tam wolę Pedro i Bojana w ataku. Nie dość, że wychowankowie, młodzi, perspektywiczni, kochają ten klub, nie żądają ogromnych pieniędzy za grę to jeszcze nie trzeba było za nich płacić.

I przestańcie narzekać na Rosella. Ciekawe, co będziecie mówić, jak Ibra będzie strzelał w Milanie mało goli albo jak złapie jakąś kontuzję.

Jedyne, czego żałuję, to to, że w ogóle doszło do wymiany Eto -> Ibra.

0

Villa owszem, ale transfer Cesca to chyba za dużo szczęścia jak na jedno okienko transferowe.

Chciałbym żeby obaj reprezentowali barwy Barcelony w przyszłym sezonie, jednak wydaje mi się, że na tą chwilę Villa jest bardziej potrzebny, gdyż:

- Henry odchodzi

- nie wiadomo jak z Ibrahimovicem, nawet jeśli zostanie, albo będzie siedział na ławce, albo będzie grał jak w ostatnim sezonie, albo (najmniej prawdopodobna wersja) zacznie wreszcie grać na sowim wysokim poziomie. Swoją drogą ciekawe, co się z nim stało? Przecież na początku sezonu strzelał dużo bramek, był bardzo wartościowym graczem. Ale od jakiegoś czasu ma tylko jakieś małe przebłyski formy i nic więcej.

- Pedro, Bojan i Jeffren owszem grają dobrze, ale czy potrafią utrzymać dobrą dyspozycję przez cały sezon? Myślę, że Pedro tak, co pokazał w tym sezonie. Ale czy któryś z tych zawodników, będzie mógł prowadzić drużynę do zwycięstwa, pod nieobecność Messiego, czy Xaviego? Czy będzie na tyle silny psychicznie, żeby objąć rolę lidera?

- Villa jak wiadomo jest dobrze obeznany z ligą hiszpańską, co nie stwarza dużego zagrożenia, że transfer ten będzie niewypałem. Na dodatek zna się on dobrze z Xavim, Puyolem, Iniesta i Pique z reprezentacji i jest z nimi dobrze zgrany, więc wzmacnia to jeszcze siłę rażenia

- Villa jest głodny sukcesów, na osiągnięcie których nie może liczyć w Valencii

Te i inne przesłanki skłaniają mnie to myślenia, że transfer jest blisko i już cieszę się na sama myśl o nowym sezonie.

0

Proponuję wyłączyć komentarze na kilka godzin żeby niektórzy ochłonęli.

0

Barcelono kocham Cię! Jesteś wielka.

0

Dajcie Mu podwyżkę! To chyba najlepszy przykład zawodnika, że ciężką pracą można dużo osiągnąć.

0

Dokładnie, jeśli ktoś ma mniej niż 20 lat to jest dla niektórych sezonowcem. A tymczasem tak nie jest. Niektórzy kibicują Barcelonie odkąd pamiętają, mimo młodego weku.

Chyba 2 sezony temu, jakiś mały Japończyk płakał po porażce z Liverpoolem w 1/8 LM 1:2 na Camp Nou. Jeśli się nie mylę to później spotkał się z jakimś piłkarzem z Barcy. Tylko z kim? Tego już nie pamiętam.

Tak więc o wartości danego kibica decyduje serce, a nie wiek.

Sytuacja ma się inaczej ma się jeśli chodzi o młodych ludzi kibicujących danemu klubowi, tylko dlatego, że gra w nim ich ulubiony piłkarz, tj. Messi, Ronaldo, Kaka, Ronaldinho kiedyś Beckham, czy Zidane.

Można się o tym przekonać odwiedzając strony wielkich klubów, na których news o tym, że ten spał z tą, a on widział się z tym, a podobno oni mają wspólnych dziadków wywołuje wypieki na twarzy i bezsensowne komentarze 200 osób.

;)

0

Jeśli Kaka kosztuje 65 mln, a Ronaldo 95 to za Eto'o powinniśmy otrzymać jakieś 50 mln euro.

0

Bardzo fajne te sekrety ;)

Ciekawe, czy będzie coś Alvesie, że np. gdy był mały wpadł do kotła z magicznym napojem i od tej pory nigdy się nie męczy... :P

0

Potrójna korona ma swoje minusy: dzieci neo, sezonowcy i inni którzy nie umieją uszanować rywala.

Wstyd za takich 'kibiców'

Wstyd...

Wstyd...

Aha i przepraszam za nich wszystkich.

0

Ibrahimović:

- dobrze gra głową

- ma świetne warunki fizyczne - 192 cm wzrostu i 85 kg wagi

- wspaniale drybluje

- posiada 'atomowy' strzał, na dodatek używa prawej i lewej nogi

- dobrze wykonuje rzuty wolne (u nas tylko Xavi (bliski wolny), Marquez i Alves (daleki wolny) mogą coś strzelić z stałego fragmentu gry)

- ma kontuzję kolana, której raczej się nie wyleczy (możliwość jej odnawiania)

Eto'o:

- czasem jest bezlitosny i wykorzystuje każdą sytuację, czasem marnuje setki

- potrafi zrobić coś z niczego - zawsze jest groźny

- zbyt często próbuje strzelić gola, nie widzi kolegów, którzy są na lepszej pozycji (chyba jak każdy napastnik)

- jeśli jest w formie, jest najlepszym napastnikiem świata

- uniwersalny zawodnik - killer na środku i asystent na skrzydle

I nie mówcie, że Ibra ma humory itp., bo z Eto'o jest to samo. Jak było w tamtym sezonie? Przyszedł Pep i jakoś ogarnął to towarzystwo. Dlaczego ze Zlatanem nie może być tak samo?

Szczerze mówiąc to ten transfer nie wzbudza u mnie zbyt dużego podniecenia. I tak jeśli Ibra do nas przejdzie i będzie strzelał bramki to dla niektórych będzie bogiem, a jeśli nie to 'drewnem'. Tacy niestety są kibice.

Ze Zlatanem, czy bez i tak jesteśmy najlepszą drużyną i musimy się starać, aby taki stan rzeczy się utrzymywał się przez najbliższe lata.

Pamiętajcie jesteśmy drużyną. Drużyną!!!

Visca el Barca!

0

Myślę, że możemy strzelić te 8 bramek albo nawet więcej. Poziom gry naszym przeciwników jest zbliżony, może z wyjątkiem Osasuny (5, 8, 9, 15 miejsca w tabeli). Najbardziej 'martwi' (po meczu z Realem może cokolwiek martwić, jeśli chodzi o piłkarski świat?) mnie pojedynek z Villarreal. Z tą drużyną zawsze grało się Barcelonie ciężko, jak chociażby w 1. rundzie.

Pozostaje trzymać kciuki! Vamos!

0

Język hiszpański, ale o ile wiem nie ma zamiany z 16:9 na 4:3.

0

http://www.mininova.org/tor/2553363

;)

PS. Link umieściłem w dobrej sprawie, więc proszę o wyrozumiałość.

0

Można by prosić cały mecz na megaupload? ;)

0

sop://sop.rojadirecta.com:3912/69369

0

1% posiadania piłki dla sędziego. Przecież to on przyniósł ja na środek boiska przed rozpoczęcie pierwszej połowy, po jej zakończeniu, przed drugą i po całym spotkaniu ;)

0

Witam! Jak otwieram GolTV na Veetle to przez kilka sekund wszystko jest OK, później zacina się na kilkanaście sekund, by następnie znów dobrze chodzić. Ale nie całkiem. Mianowicie transmisja jest w tak złej jakości, że nie da się oglądać. Cały czas przechodzą jakieś paski, kratki, kreski i do tego obraz chodzi bardzo powoli - przycina się regularnie, ale na ułamek sekundy. Wiecie co robić, albo jak to naprawić? Dodam, że mam zainstalowane dobre kodeki ;)

0

Jest mecz na Caifu? Bo na Kuszotv pisze, że na tej stacji jest i Real i Barca.

0

Jest na Religia.TV?

Nudzą już mnie te pytania.

0

No mam nadzieję, bo to, co się teraz dzieje woła o pomstę do nieba. O ile pamiętam za przeklinanie jest permban, a to mnie bardzo cieszy. Chyba będzie czystka.

Liczę na Was - Strażnicy Sprawiedliwości ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?