0

przyjemnie się go będzie oglądać w barwach Barcelony :)

0

Będzie :D

0

w następnym sezonie to Barcelona wzniesie puchar LM

0

niech zadbają o to żeby się rozwijał dalej a nie patrzą tylko na siebie żeby grał w tym Santosie. Nic go tam szczególnego nie czeka.

0

zmarnuje się w tym santosie chłopak

0

Genialne :D

0

Thiago też by mógł przedłużyć kontrakt ;/

0

Lepiej niech mówią po ile bilety :D

0

Barcelona jak zwykle nie zwyciężona, Hiszpanii królowa To Barcelona!!
VeB!

0

jak by transfer z silvą się udał to by nasza obrona zupełnie inaczej v wyglądała

0

tak każdy gada że messi to messi tamto a tak naprawde on nic nie musi i jeśli barca przegra jutro to nie można mieć do niego pretensji i takiej pressji na nim wywierać

0

Skoro wiara czyni cuda, to wierze że im się uda! VeB!!

0

skoro wiara czyni cuda , to trzeba wierzyć że im się uda! VeB!!

0

Barca nie powiedziała ostatniego słowa... Zrobią wszystko żeby wygrać u siebie z Bayernem i zagrać w finale. Faktycznie wynik kiepski ale nie skreślajmy ich i nie mówmy że Bayern jest w finale bo to jeszcze nie koniec, przed nami jeszcze 90 min skoro Bayern dał rade nam strzelić 4 gole to Barca nie da rady im strzelić? właśnie że da i wierze w nich.

0

gol:)

0

Ehhh z Neuerem w bramce Bayernu będzie ciężko. Jednak wirze że Barcelona zagra najlepiej jak potrafi :)

0

BARCA MISTRZEM BARCA PANEM ZAWSZE BEDE BARCY FANEM!!

0

chciałbym żeby Barcelona mierzyła się z Bayernem

0

Jak by tylko w ankiecie była odpowiedz ,,wszyscy zawodnicy barsy,, to by była najlepsza odp :)

0

będzie się działo

0

Dadzą chłopaki rade to w końcu Barcelona łatwo się nie poddają będą walczyć do końca i za to ich kochamy więc ich wspierajmy do końca!

0

Niesamowite z jakim uczuciem można tak napisać artykuł, godne podziwu i nie dało się już chyba lepiej tego napisać i tak tego ująć.

0

nic nie rwa wiecznie, nawet Barcelona może raz przegrać a to na pewno nie pierwsza i nie ostatnia porażka :)
VeB!

0

Ja sobie nie wyobrażam Barcelony bez Valdesa na bramce :(

0

czemu van persie a nie np roney albo nani?

0

Do czego Leo doprowadził że ludzie już planują go klonować :)

0

młody talent

0

szkoda słów na niego

0

Visca El Barca

0

Powrót króla :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?