pawel1994
Dołączył/a: listopad 2011
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
przyjemnie się go będzie oglądać w barwach Barcelony :)
0
Będzie :D
0
w następnym sezonie to Barcelona wzniesie puchar LM
0
niech zadbają o to żeby się rozwijał dalej a nie patrzą tylko na siebie żeby grał w tym Santosie. Nic go tam szczególnego nie czeka.
0
zmarnuje się w tym santosie chłopak
0
Genialne :D
0
Thiago też by mógł przedłużyć kontrakt ;/
0
Lepiej niech mówią po ile bilety :D
0
Barcelona jak zwykle nie zwyciężona, Hiszpanii królowa To Barcelona!!
VeB!
0
jak by transfer z silvą się udał to by nasza obrona zupełnie inaczej v wyglądała
0
tak każdy gada że messi to messi tamto a tak naprawde on nic nie musi i jeśli barca przegra jutro to nie można mieć do niego pretensji i takiej pressji na nim wywierać
0
Skoro wiara czyni cuda, to wierze że im się uda! VeB!!
0
skoro wiara czyni cuda , to trzeba wierzyć że im się uda! VeB!!
0
Barca nie powiedziała ostatniego słowa... Zrobią wszystko żeby wygrać u siebie z Bayernem i zagrać w finale. Faktycznie wynik kiepski ale nie skreślajmy ich i nie mówmy że Bayern jest w finale bo to jeszcze nie koniec, przed nami jeszcze 90 min skoro Bayern dał rade nam strzelić 4 gole to Barca nie da rady im strzelić? właśnie że da i wierze w nich.
0
gol:)
0
Ehhh z Neuerem w bramce Bayernu będzie ciężko. Jednak wirze że Barcelona zagra najlepiej jak potrafi :)
0
BARCA MISTRZEM BARCA PANEM ZAWSZE BEDE BARCY FANEM!!
0
chciałbym żeby Barcelona mierzyła się z Bayernem
0
Jak by tylko w ankiecie była odpowiedz ,,wszyscy zawodnicy barsy,, to by była najlepsza odp :)
0
będzie się działo
0
Dadzą chłopaki rade to w końcu Barcelona łatwo się nie poddają będą walczyć do końca i za to ich kochamy więc ich wspierajmy do końca!
0
Niesamowite z jakim uczuciem można tak napisać artykuł, godne podziwu i nie dało się już chyba lepiej tego napisać i tak tego ująć.
0
nic nie rwa wiecznie, nawet Barcelona może raz przegrać a to na pewno nie pierwsza i nie ostatnia porażka :)
VeB!
0
Ja sobie nie wyobrażam Barcelony bez Valdesa na bramce :(
0
czemu van persie a nie np roney albo nani?
0
Do czego Leo doprowadził że ludzie już planują go klonować :)
0
młody talent
0
szkoda słów na niego
0
Visca El Barca
0
Powrót króla :)