0

Mehow
Może i nie gra na jego rekord ale jak jest już tak blisko tego rekordu to mogli b mu dać szanse jutro :) tym bardziej że rywal nie wydaję się być groźny, pozdrawiam VeB

0

Valdes bohaterem meczu :D

0

szkoda że każdy nie dostał takiego samego bo np meesi w terenówce może śmiesznie wyglądać:) ale i tak niezłe cacka dostali gratuluję :)

0

mogę godzinami oglądać jak grają w dziada :)

0

Kurw... kiedy te kontuzję się skończą bo to jest niemożliwe żeby tyle kontuzji było a tu jeszcze połowa sezonu nie minęła.

0

tylko pytanie czy mały Thiago będzie chciał grać w piłkę.

0

aż strach pomyśleć jak by ten mecz się skończył jak by takie statystki miał celtic :/

0

czemu chłopaki nasze nie mogą grać przez cały mecz tak jak przez ostatnie 3 minuty? powiedzcie mi czemu??

0

jak by nie mogli zrobić jednych na kilka sezonów też by było dobrze a nie takie kombinowanie i cudowanie.

0

każda porażka prowadzi do zwycięstwa :)
VeB!

0

wolał bym żeby pep poszedł gdzieś do Włoch trenować niż w premier league a później żeby wrócił do nas na camp nou :)

0

ja myślałem że w takim myślę dosyć łatwym meczu da szanse Messiemu na strzelenie goli na pobicie Pelego. Całkiem przyjemnie by wtedy było

0

powrót M.V.P!! :)

0

kopał bym :D

0

Dziękuję wszystkim za wspólne obejrzenie i komentowanie meczu, dobranoc wszystkim :D
VeB!

0

filu1899
Twoich?? Naszych! :D
VeB:)

0

Ciężko jest bez Puyola i Piqe w obronie :/ niech wracają jak najszybciej do składu :)

0

JEEEEESSSSSST zagra Alexis :)

0

Brawa dla Leo bo zostaje dzisiaj ojcem :)

0

sędzia znowu przegina

0

Valdes ma takiego pecha dzisiaj że aż mi go żal

0

Pedro wchodzi

0

on jest przeciętny i zazdrosny a Barcelona jest oryginalna i jedyna w swoim rodzaju.

0

1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15 :)

0

Co to za Klub co serce otwiera, sprawia że człowiek z uśmiechem umiera
Oddaje radość gdy ktoś go wspiera, zawsze wygrywa ma cechy lidera
Jeżeli nie wiesz to Ci odpowiem to Barcelona jest dla nas Bogiem
Honor i dumę reprezentuje, posiada gwiazdozbiór który kosmos hamuje
Barcelona wygra dzisiejszy mecz, musimy ją wspierać, dopingować ją i trzymać za nią kciuki VeB!

0

ciężko będzie bez Puyola i Pique w obronie :/

0

alinata2
pep nie musi niczego udowadniać, ważne że my wiemy że on jest najlepszym trenerem trenerem

0

tak się trzymał planu że zremisowali, a tak wychwala że dokładne podania mieli itd hehe

0

za wielki :)

0

BiegunFCB o tym samym pomyślałem jak go wczoraj zobaczyłem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?