pawel1994
Dołączył/a: listopad 2011
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mehow
Może i nie gra na jego rekord ale jak jest już tak blisko tego rekordu to mogli b mu dać szanse jutro :) tym bardziej że rywal nie wydaję się być groźny, pozdrawiam VeB
0
Valdes bohaterem meczu :D
0
szkoda że każdy nie dostał takiego samego bo np meesi w terenówce może śmiesznie wyglądać:) ale i tak niezłe cacka dostali gratuluję :)
0
mogę godzinami oglądać jak grają w dziada :)
0
Kurw... kiedy te kontuzję się skończą bo to jest niemożliwe żeby tyle kontuzji było a tu jeszcze połowa sezonu nie minęła.
0
tylko pytanie czy mały Thiago będzie chciał grać w piłkę.
0
aż strach pomyśleć jak by ten mecz się skończył jak by takie statystki miał celtic :/
0
czemu chłopaki nasze nie mogą grać przez cały mecz tak jak przez ostatnie 3 minuty? powiedzcie mi czemu??
0
jak by nie mogli zrobić jednych na kilka sezonów też by było dobrze a nie takie kombinowanie i cudowanie.
0
każda porażka prowadzi do zwycięstwa :)
VeB!
0
wolał bym żeby pep poszedł gdzieś do Włoch trenować niż w premier league a później żeby wrócił do nas na camp nou :)
0
ja myślałem że w takim myślę dosyć łatwym meczu da szanse Messiemu na strzelenie goli na pobicie Pelego. Całkiem przyjemnie by wtedy było
0
powrót M.V.P!! :)
0
kopał bym :D
0
Dziękuję wszystkim za wspólne obejrzenie i komentowanie meczu, dobranoc wszystkim :D
VeB!
0
filu1899
Twoich?? Naszych! :D
VeB:)
0
Ciężko jest bez Puyola i Piqe w obronie :/ niech wracają jak najszybciej do składu :)
0
JEEEEESSSSSST zagra Alexis :)
0
Brawa dla Leo bo zostaje dzisiaj ojcem :)
0
sędzia znowu przegina
0
Valdes ma takiego pecha dzisiaj że aż mi go żal
0
Pedro wchodzi
0
on jest przeciętny i zazdrosny a Barcelona jest oryginalna i jedyna w swoim rodzaju.
0
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15 :)
0
Co to za Klub co serce otwiera, sprawia że człowiek z uśmiechem umiera
Oddaje radość gdy ktoś go wspiera, zawsze wygrywa ma cechy lidera
Jeżeli nie wiesz to Ci odpowiem to Barcelona jest dla nas Bogiem
Honor i dumę reprezentuje, posiada gwiazdozbiór który kosmos hamuje
Barcelona wygra dzisiejszy mecz, musimy ją wspierać, dopingować ją i trzymać za nią kciuki VeB!
0
ciężko będzie bez Puyola i Pique w obronie :/
0
alinata2
pep nie musi niczego udowadniać, ważne że my wiemy że on jest najlepszym trenerem trenerem
0
tak się trzymał planu że zremisowali, a tak wychwala że dokładne podania mieli itd hehe
0
za wielki :)
0
BiegunFCB o tym samym pomyślałem jak go wczoraj zobaczyłem :D